Stánek s polibky

• Veľká Británia The Kissing Booth (viac)

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku. (Netflix)

Nikolas__

Nakonec milé překvapení. Ten film má (hlavně v první polovině) fakt strašně rychlé tempo a alespoň docela zajímavé (leč ultra debilní) postavy. Herecké výkony taky ok, scénář by mohl být lepší ale i tak je film průměrný, v těch emotivnějších pasážích dokonce dobrý. V závěru to začne být trošku divné, slabší takže to dám za slabší tři hvězdy. ()

Hyssi

Totální sranec... Dokoukal jsem 40 minut pak jsem to vypl... Nevím kdo psal scénař, ale tak tipuju buď někdo z psychiatrické lečebny nebo to byl sám Bartoš, protože chování postav tady v té sračce není ani možný :D Doslova chování VŠECH postav v tomto snímku je tak možné jak že Bartoš bude někdy chytrej člověk... Ty "pravidla" co byly ve filmu to je taky dobrá sračka : pravidlo 9 - nemít nic s bratrem/sestrou kamaráda... Doslova Lee má za bratra sexy modela a Elle má  šestiletého bratra, nevím kdo má vyhody.. Ale celkově postava Leeho je největší píčus co mohl být na filmovém plátně. Jediné co bylo ve filmu obstojné byla chemie mezi hlavními charaktery. [20 %] ()

quokam

Ale jo, na Netflix dobry, dokonce bez stereotypne vyobrazenych sexualnich mensin. Variace na tema, jak ma hodna nezna divka pozitivni vliv na problemoveho chlapce, nastesti charaktery nejsou az kycovite extremni.  Dalsi pozitivita je herecka v hlavni roli. Neni stylizovana do nejake preslazene modelky, proste civilne hraje normalni obycejnou holku. Nepovedla se zamena v kostymu batmana, vzhledem k velkemu rozdilu v telesnych proprcich postav obou bratri by meli byt rozeznatelni vcelku na prvni pohled, pusobilo to neverohodne. Cely film se mluvi o jakemsi skolnim tanecnim krouzku, ale zadny tam konkretne uvedeny neni, az by si jeden myslel, ze tanecni klub netvori nikdo jiny nez jen a pouze ti dva kamaradi. Osobne mi chybi i vice prostoru pro divku mladsiho z bratru. Jak ona vnima, ze jeji mily ma tak blizkou pritelkyni, na kterou docela drsne zarli a chvilemi to vypada, ze je tajne do ni zamilovany? Dokonce by ji bez vahani obetoval, kdyby kamaradka rekla jedno slovo. Rusi i obrovsky vyskovy rozdil ustredni milenecke dvojice. Jako mozna ma svuj dramaticky vyznam, coz nezpochybnuji a i ve svem okoli znam podobny par, ale presto byt tvurcem bych ten rozdil spise eliminoval. Vyskovy rozdil ma pravdepodobne dramaticky podtrhovat jakousi naznacenou toxicitu vztahu hrdinky k obema bratrum. Oba maji vuci ni nezdrave majetnicke sklony, proti kterym se ona bouri, napr provokativnim chovanim v ciste chlapecke sportovni satne. Otazka je, jestli maji teens komedie tyto vztahy romantizovat a vest k ignoraci varovnych signalu s pocitem, ze laska vse vyresi a premeni, nebo spise pred nimi varovat. Nastroje, ktere mohou fungovat na pocatku vztahu (divej se mi do oci)  s opadajici prvotni vlnou zamilovanosti ztraci ucinnost.  Spise je treba se spolehat na kvalitni a profesionalni psychoanalytickou praci odbornika. Jako jo, je to "jenom" komedie, ale tyto komedie mohou tvorit ocekavani a podvedome navyky. Mozna bude toto tema vice reflektovano  dalsich pokracovanich. Za mne (prozatim) na netflix dobrych pade pro. ()

Royaldell

Jelikož jsem od the Kissing Booth nečekala v podstatě nic,byla jsem velmi příjemně překvapena! Sice mi samotný děj připomíná historku z wattpadu,ale neskutečně se mi to líbilo! Jo,je to odreagovačka pro teenagery,takže určitě nečekejte něco převratnýho..Ale celkově to prostě působí dobrým dojmem,ať už je to teda krásným (!) mužským hereckým obsazením (za mě vede Noah) nebo hlavní Joey King,která je prostě skvělá. Můj věk se tu vidno projevil.. Tipuju,že za takových pět let bude The Kissing Booth kultovní teen movie jako Mean Girls nebo Deset důvodů,proč tě nenávidím. ()

hygienik

Ďalšia zvláštna americká teen komédia, u ktorej neviem, či sa mám smiať alebo vydesiť. 1.Ten humor mi pripadal príliš "unisex". Vkusom to tendovalo k Disney channel filmom. 2. Ten vodopád slov bol na nevydržanie. Ak by som to videl s dabingom, možno by som hviezdu pridal, ale dnes som sa doslova utopil v titulkoch. ()

• Joel Courtney (Lee) si hned první den natáčení rozsekl bradu. Stehy jdou vidět například ve scéně s hamburgerem. (pityty)

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Tak to šlo celkem rychle. Ačkoliv je následující zpráva v tuto chvíli jen spekulací, stejný zdroj, jenž v minulosti odhalil například obsazení Barryho Keoghana (Víly z Inisherinu) do role Jokera v… (viac)