Elle zkouší vymyslet, kam dál po střední, a má co dělat, aby zvládala vztah na dálku s Noahem, složité přátelství s Leeem a svůj zájem o nového spolužáka. (Netflix)

Kosmoslav

Úspěšné pokračování úspěšné teen romance – pozoruhodnou věcí je, že se mi oba filmy líbily v podstatě stejně. Oba mi přišly kvalitativně velice podobné. I když kvalita obou filmů je jen lehce nadprůměrná, myslím si, že si i takovýto žánr filmů zasluhuje své místo na filmové scéně. Jak jsem říkal, celkově se jedná o lehce nadprůměrný film, jediný aspekt, jenž se mi ve dvojce moc nelíbil byla jista překombinovanost příběhu – příliš zvratů, příliš dějových linek, myslím, že trochu zbytečně. Pokud by měla být trojka, určitě se rád podívám. ()

curfew77

No, nebyla to žádná velká sláva ani minule, a dvojka jde ještě o kousíček dolů. Joey King už je o něco starší a tím pádem míň roztomilá, její talent je navíc mnohem víc komický než dramatický, ovšem dvorní tvůrce série Vince Marcello bohužel tlačí zase spíš na tu druhou notu. Takže se pořád řeší hovadiny, místo aby se žil bujarý středoškolský život, a finále je vzhledem k tomu, co se děje ve většině stopáže, dost neuvěřitelné. Mimochodem, když už jsme u stopáže, 132 minut je opravdu neúnosných, a to ještě tuny materiálu zůstaly ve střižně, jak prozrazují "nevydařené" (rozuměj zahozené) scény a celé podzápletky v závěrečných titulcích. 50 % a tři hvězdy opravdu jen z milosti. Jo a ten Ellin mladší brácha, kterého prakticky kompletně vystříhali z jedničky i dvojky, bude jednou moct říct - zahrál jsem si v závěrečných titulcích prvních dvou dílů THE KISSING BOOTH. ()

silentname

"The Kissing Booth 2" bolo asi mojim najväčším očakávaním tohto roku na Netflixe. Bol som zvedavý kam sa príbeh Elle posunie a čoho sa dočkáme tentokrát. A musím povedať, že opäť pokračujeme v rovnakom duchu ako aj naposledy. Ale opäť platí, možno to tak budem vnímať iba ja. Ale to nevadí. Povedal by som úprimne, že Joey King sa do toho opäť pustila s veľkou dávkou chuti a života. A je veľmi prirodzená. Celkovo mám pocit, že všetci herci pôsobia veľmi zohrato a ako dobrá partia. A vďaka tomu jednotlivé scénky majú veľkú dávku života a energie. A úprimne si myslím, že aj konflikt vo filme je spracovaný veľmi dobre. Dokonca si myslím, že lepšie než v poslednom filme. Dokážem pochopiť úplne každého. Je to asi ideálny film pre tínedžerov. Sú v ňom dobré myšlienky a hlavne podané veľmi zrozumiteľne. Každý z nás vo vzťahu niečo potrebuje. Musíme si zvyknúť, že veci sa časom budú meniť. A takisto, že lož má krátke nohy. A možno to raz človeku prejde, no postupne to môže prerásť oveľa ďalej. Film má možno trošku rozpačitý začiatok a Elle tu pôsobí miestami úplne stratená a ide si to viac-menej svojim vlastným smerom, no pôsobilo to, ako keby sa to snažilo byť všade. No nakoniec si to jednotlivé scénky vzalo správne pod krídla a vytiahlo z nich to najlepšie. Priateľstvo je úprimné, láska je úprimná, konflikty sú skutočné a všetci občas toho vieme veľa povedať, no nevieme počúvať. Myslím si, že ak máte 18 a práve budete maturovať, tak toto je presne séria pre vás. Je to síce americké a na Slovensku nezažívame veci v takomto štýle. Ale čo sa týka vzťahov, konfliktov a emócií, všetko pôsobí skutočne. Som zvedavý kam sa séria posunie, nakoľko už Netflix avizuje tretí film na 2021. A verím, že to opäť bude niečo, čo ma príjemne poteší. Možno by som prijal viac humoru, no ako celok pre mňa film funguje. Hodnotenie: A- ()

pumpkinqueen

Zábavná a nenáročná romantická komedie, která se nese ve stejném duchu, jako první díl. Má smysl psát, že se postavy chovají hloupě? Já myslím, že to každý v tomhle žánru musí tak trochu očekávat a nebrat to tak přehnaně vážně. Já mám tyhle zaláskované oddechovky prostě ráda už od dob, co jejíchž hlavní hrdinkou bývala Hillary Duff, a myslím, že Joey King to dnes jde stejně dobře. ()

Heywood

Hezký romantický film, štěstí nám v konci kapalo jako med. Hlavní hrdinka je dobrá herečka, ale sorry jako, rozhodně není moc přitažlivá. Tento typ maličkých dívek ty nejhezčí kluky v reálu nezískává. Chytrost a vtipnost jsou většinou kritéria 2 a 3. Takže další pokus "vychovat" chlapce k tomu, že krása není vše. Hm. Ještě štěstí, že jinak to celkem běželo, výběr písniček byl dobrý a na jednou kouknutí to stačí. Točí třetí díl? Asi to vydělává...tak proč ne. ()

• Joey King (Elle Evans) během natáčení musela nosit paruku, protože si před tímto filmem oholila vlasy pro seriál Odhalení (od r. 2019). (SONY_)
  • Počas záverečných titulov môžete sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu