Scooby-Doo, šťastný Halloween!

• USA Happy Halloween, Scooby-Doo!

Obľúbený sviatok Scooby-Dooa a Shaggyho je tu! S falošnými príšerami a množstvom sladkostí je Halloween rajom pre týchto maškrtníkov, ktorí chodia od dverí k dverám. Tento rok sa však ich sladký sviatok zmení na poriadne kyslý, keď sa susedov tekvicový záhon nakazí toxickým odpadom, ktorý vytvorí vysoko lietajúce šakalie lampáše na čele s obrovskou tekvicovou príšerou, ktorá rozdrví všetko, čo jej stojí v ceste. Je na Scooby-Dooovi a jeho bande, aby v spolupráci so svojimi kamarátmi, vedcom Billom Nyeom a Elvírou, vládkyňou temnôt, vyriešili túto záhadu gigantických rozmerov a zachránili Krištáľovú zátoku! (TV Markíza)

Filipus Muff

2* z lásky a úcty ke scooby filmům, bohužel ale stejně jako předchozí 2 filmy (13. duch a Návrat na zombie ostrov) byl tenhle díl fakt zoufalej a hraničil až s nedokoukatelností... Doufám, že timhle tu šilenou triologii uzavřeli a s oznámeným novym dílem "King Arthur's Court" se to vrátí tak kam má... ()

Jaro.Krafcik

Ešte takto pred Halloweenom, nový scooby doo. Príjemná oddychovka, hlavne aj tá nostalgia že som scoobyho videl tak dávno. A to mám prichystané ešte niekoľko dalšich. Tak uvidíme kedy to všetko pozriem. Ale táto záhada bola ozaj skvela. ()

ondraondra

Takhle má vypadat zábavný film pro děti! Je to sice jednoduché a trochu šílené, ale jde vidět, že film si dělá srandu sám ze sebe. Najdou se tu fajn hlášky, pěkné popkulturní odkazy a překvapilo mě, že se tu objevil Scarecrow z DC (už aby byl další crossover s Batmanem). Scoobyho parta bude mít vždy místo v mém srdci, i když jejich poslední filmy nejsou nijak přelomové. Pořád lepší než film Scoob!. 6/10. ()

Vitasek123

Oukej po velmi dlouhý době jsem dostal chuť na Scoobyho a jeho bandu, která bude řešit vcelku dobře zpracovanou záhadu, která občas měla i nějaký to překvapení. Přílkadem může být za mě asi nejlepší Scooby film: Ostrov Zombie nebo třeba z těch „nových“ Camp Scare (2010). Místo toho sem dostal jeden z nejhorších Scooby filmů. Záhada se tu skoro ani neřeší, až teda v jedný scéně úplně nakonci filmu. Všechny hlavní charaktery se tady chovají jako klauni. Některé scény na sebe skoro ani nenavazují. Na konci už jsem se jenom smál a řikal si co to je za sračku. Alespoň tu byl Scarecrow a název města (ve kterém se film odehrává přibližně 30 minut) bylo slušné pomrknutí za nejlepším Scooby seriálem všech dob. Bohužel za posledních pár let se z toho stala enormní kids show 3/10.// Nejspíš zkouknu zbytek nejnovějších filmů a budu doufat že tohle byl pouze přešlap. ()

blondboss

Jeden z ďalších halloweenských Scooby-Doo špeciálov dopadol v zásade nadpriemerne. Úlet s krvilačnými dyňami pobaví aj najväčšieho pesimistu a ani to rozuzlenie nebolo od veci a malo to parametre kvalitnej detektívky. Každopádne šablóna tá istá a bolo tu menej hlášok. Určite ale nadpriemer v rámci tejto série. 65 % ()