Helena a její chlapci

• Francúzsko Hélène et les garçons

Helena Girardová začne studovat na univerzitě v Paříži. Na koleji se rychle spřátelí se svými novými spolubydlícími, s Johanou a Katkou. Už v prvním dílu dívky potkají tři mladé hudebníky - Mikuláše, Štěpána a Kristiána zvaného „Kuře“. Brzy po té začne každá z dívek chodit s jedním z chlapců.

Tento francouzský komediální seriál pro mladé se téměř celý odehrává v interiérech. Zvláštností české dabované verze je, že velká většina jmen byla počeštěna – z Nicolase se tak stal Mikuláš a z Etienna Štěpán. Volné pokračování u nás běželo pod názvem "Rozmary lásky". (decouble)

Ampi

Trochu jiné, studiové a francouzké Beverly Hills. Ale Helence to slušelo, zajímávé počeštění francouzkých jmén. ()

Paldini

Tomuhle seriálu nemůžu dát horší hodnocení, protože jsem ho fakt dost žral. Vzpomínám si na nekonečné debaty u piva, kde jsme řešili problémy našich vrstevníků ve Francii a říkali jsme si jací jsou to ko..ti. ()

Legas odpad!

Když mě chcete mučit, pusťte mi Beverly Hills (zvláště poslední série) a pokud mě chcete zabít, pusťte mi rovnou Helenu. ()

Anderton

Bežalo to niekedy v druhom a treťom ročníku, keď som bol na strednej. Pár krát som si to pozrel, pretože o tom občas kecali baby, ktoré z toho mali celkom srandu. Tých 26 minút na jednu epizódu bolo tak akurát. Aspoň pre tých, ktorí nemali nervy na 45 minút s Beverly Hills. Najviac sa mi páčil ten blb, čo stále "akože" ignoroval svoju frajerku. ()

Slartibarkfast odpad!

Díky nejmenovanému duševně nemocnému uživateli jsem si připomněl jednu z nejtrapnějších kokotin, které kdy spatřily světlo světa. V době boomu chlapeckých a dívčích kapel vznikly i jiné fenomény, jihoamerické telenovely, kupónová privatizace, Pergnerová a seriály o skupinách studentů. Ať už zmíním BerlyaHnis, Dawnův Svět, či jiné, kde kámen drbal cihlu a každý dialog vás uváděl do rozpaků svou důmyslnou nesmyslností, seriál Helena a její chlapci byl jednoznačně nejkrutopřísnější hovadina, která se kdy objevila v odpoledních hodinách na televizních obrazovkách. Pamatuji si ho naštěstí jen letmo, ale naprosto jistě vím, že to byla nehorázná čurákovina, kterou se zřejmě pokusilo francouzské impérium vrátit úder americkému filmovému průmyslu. 5% ()

WANDRWALL

Konsternován! Musel jsem se na tenhle seriál svého času dívat. Konsternován tou nepřirozeností, blbostí. Pozor! Nejde o pornoseriál, i když název k takovému výkladu svádí! ()

korbitch22

pamatuju si super hlášky a dobu ve které se to sledovalo...,vopraný jeansy,kožený bundy a bílá trička...teprva frčeli americký léta a mi s bráchou koukali na francouzkej seriál no... :-) ()

duklak2

Pozice, na které se dle hodnocení nachází tento seriál, je pro mě nepochopitelná a zajímalo by mě, kolik dílů jste kdo viděl. Já jsem tomuto seriálu dal šanci a nelituji toho do dnešní doby. Chodil jsem na základku a vždy po příchodu domů jsem se nemohl dočkat až začne Helena a její kluci:-) Každý díl mě bavil. Nepůsobilo to studiově, což mě trochu překvapilo. Bohužel musím říci, že si tak nějak nedokážu představit, dívat se na to v dnešní době. ()

Kamca_

Ráda na tenhle seriál vzpomínám. Škoda, že už ho nedávají. Se segrou jsme na to hrozně rády koukaly a bylo to super. Na kvalitu v tomhle případě nejde moc koukat. ()

prsvl odpad!

Hahaha, pamatuju si, jak jsem to jako malý zbožňoval a dělal si s tátou srandu že mu tím přehraju jeho Pink Floydy na kazetě:). ()

Ajinka126

Ty jo.. byli mi 4 roky, když to dávali v TV. Už jako malá jsem si o tom myslela své:) Ale dávali to pozdě večer, takže jsem koukala jedním očkem, když jsem nemohla spát. Ale i tak je div, že si na to vůbec vzpomínám. ()

sonnak

Dyž to je další z dlouhé řady hovadin, na kterejch jsem vyrost =) a když si to tak zpětně uvědomim, na co jsem se jako malej díval, nemůžu se vůbec divit, co ze mě vyrostlo xP. ()

blackrain

Ano, ano, další seriál, na kterém jsem vyrostla . Mám hodně nostalgické vzpomínky.To byla má léta na základní škole. Dělali jsme si legraci z Kri-Kriho. ()