Helena a její chlapci

Tatínek (E18)

(epizóda)
  • Francúzsko Le Papa

Kri-kri

Kluci najdou přede dveřmi malé dítě a podle přiloženého dopisu si myslí, že musí být někoho z nich. Docela precizně to před holkama tají vymýšlením různých katastrof, např. s prasklými vodovodními trubkami a u kojence se střídají. Holky nakonec vše odhalí díky Johanině okapové přepadovce. Tento díl nikdy nepatřil k mým nejoblíbenějším. Zřejmě proto, že zápletka není vůbec originální, je to vlastně předělávka filmu Tři muži a nemluvně do situační komedie. Postupem času jsem i tuto epizodu vzal na milost, přece jen se tu najde celkem dost vtipných situací a hlášek, třeba když Kristián pročítá svůj adresář s bývalými přítelkyněmi.:) 90% ()

Ebibrigi

Kolikrát v životě se vám stane, že najdete za dveřmi odložené děťátko? Klukům na studentském pokoji to nikdy ani na mysl nepřišlo a přesto je právě toto potkalo. Navíc dle přiloženého dopisu to vypadalo, že to může být syn jednoho z nich. A tak si začali lámat hlavu přemýšlením nad svými bývalými láskami a kontaktovat je. Ke všemu byli nuceni se o půlročního chlapečka náležitě postarat. Rozhodli se to před holkama prozatím utajit ale s malým tvorečkem minimálně jeden z nich musel na pokoji zůstat, a tak se před svými snoubenkami Katkou, Johannou a Helenou vymluvili, že jim v koupelně teče voda a musejí počkat na instalatéra. Dlouho však jim tato výmluva nevydrží a pravda výjde najevo. Holky jsou však k jejich překvapení miminkem velmi dojaté a chtějí si ho nechat. Mimčo si vezmou k sobě do pokoje, aby se mohly dále starat a přitom kluky zanedbávají. A ti skoro až začnou na mimino žárlit. Nakonec se dozvídáme, že miminko nepatřilo ke dveřím kluků ale k sousedovým dveřím, bylo to souseda Mela. Nicméně konec dobrý všechno dobrý - rodiče dítka se usmířili a tak jej budou společně vychovávat. Klukům se tedy muselo docela ulevit, že není ani jednoho z nich. 😀 V epizodě padají výborné hlášky, nad kterými se lámu smíchy. Například když posílá Štěpán Kristiána nakoupit potřeby mimina: “A proč zrovna já? Pokladní si mě už ráno divně prohlížela, když jsem tam byl pro plenkový kalhotky.” Štěpán: Teď nepůjdeš do sámošky, tohle se totiž kupuje v lékárně.” Kristián: “Ok, jdu tam. Bude se mi smát celá čtvrť.” 😀😀😀😀 A další ráno Kristián: “Upozorňuju vás, že pro další plínky už nejdu. Budou mě považovat za mentálně postiženýho! Slyšel jsem jak prodavačka říká pokladní: To je divný, vždyť on žádný dítě nemá.” 😀😀 Je to jediná epizoda, kde se objevilo dítě a navíc plno legračních hlášek okolo toho. Moje oblíbená. ()