Kri-kri

Tři vysokoškolští studenti a začínající muzikanti - Mikuláš, Štěpán a Kristián se v kavárně U Alfréda poblíž fakulty seznámí s Katkou a Helenou, studentkami druhého ročníku sociologie. Zatímco si kluci rozvrhují, kdo s kým bude chodit, děvčata o seznámení s chlapci poví jejich spolubydlící Johaně, která je zrovna rozhádaná se svým nynějším přítelem. Aby přišla na jiné myšlenky, ještě týž den zorganizují společné setkání. Už v kavárně se rozdělí do dvojic - Helena k Mikulášovi, Katka se Štěpánem a na Johanu zbude Kristián. Kluci vezmou dívky do garáže, kde denně s kapelou zkoušejí a Helena večer zajde domů a mladší sestře Justine prozradí, že je zamilovaná. Tento díl sice nepatří k nejvtipnějším, což se ale dá pochopit, přece jen jde o úvodní epizodu seznamující diváky s hlavními postavami, proto dám plný počet. 100% ()

Ebibrigi

Start k pěknému a pohodovému seriálu. Kluci a holky se seznamují a i my diváci se seznamujeme s postavami, které nás budou provázet spoustu dalších epizod a s kterými zažijeme spoustu legrace, překvapivých zvratů i smutné okamžiky. Hned v prvním dílu se spárují - Helena si najde zalíbení v Mikulášovi, Katka ve Štěpánovi a Kristiánovi zbývá temperamentní Johanna. Tomu se Johanna zprvu nezamlouvá ale postupně si začne uvědomovat jak moc mu na ni záleží. Kluci při seznámení s Katkou:”Já jsem Mikuláš.” “Já Štěpán a tohle je Kristián.” Načež se Kristián ozve:” Umím to říct sám. Copak jsem nesvéprávnej? Děláš ze mě blbečka, co?” 😀 Velmi potěšující je propojenost s předcházejícím seriálem První polibky. Helena se vrací na víkend domů, kde shledává svou mladší sestru Justýnu. Hezká seznamovací epizoda. ()