Helena a její chlapci

Fotomodelka (E19)

(epizóda)
  • Francúzsko Photo-star

Kri-kri

Katka potkala fotografa, který jí nabídl, aby se nechala fotit pro reklamu na značkový parfém. Dívky byly nadšené, ovšem kluci a zvlášť Štěpán z toho velkou radost neměli. A když jí fotograf Patrick navrhl týdenní pobyt na Bahamách, Katka raději nabídku fotomodelky odmítla. I v této epizodě zazní několik vtipných hlášek, jako třeba: "Je to úžasné, výjimečné, neuvěřitelné, je to geniální!" "Ale no tak, Johano, to nám tady místo té noviny budeš odříkávat celý slovník superlativů?":) A nebo: "Jsou to tvoje fotky, tvoje tvář, tvoje tělo, do toho nemá co mluvit." "Ty teď zastupuješ hnutí feministek?" 100% ()

Ebibrigi

Milá epizoda na hezké téma. Zejména pro holky. Která by nebyla poctěna, kdyžby ji oslovil fotograf a nabídl ji možnost stát se fotomodelkou jako se to přihodilo Katce. Na druhou stranu není divu, že se to nezamlouvalo jejímu Štěpánovi. Jeho obavy byly opodstatněné. A ke všemu když ten fotograf byl krásný mladý muž. Katka váhala do chvíle, než ji fotograf Patrik začal lákat na focení na Bahamách, už ten program evokoval o co mu vlastně doopravdy jde. Chtěl ji sbalit. Naštěstí to Katka včas pochopila a odmítla. Nejvíc mě v této epizodě bavil Kristián jak měl v této věci jasno. Ty jeho rady a hlášky 😃 Nebo jak si hned zapsal jeden verš, co právě vyřkl Štěpán. Že by to bylo dobré do textu nějaké písničky. A využil Johannu aby se otočila a on použil její záda jako podklad pro psaní: “Vy jste pro nás jak slunce zář, jak paprsek slunce...” A ten jeho brebt: “No aspoň k něčemu jsou holky dobrý...” Líbí se mi Štěpánův rým, když se holky odhodlávaly klukům sdělit to, co Katku potkalo. “Když jste chytly slinu, copak je to za novinu?” Perličkou byl Johanin nápad dát Krikrimu tričko s její fotografií. Helena a Katka těm svým dali normální trička, jen Johanna musela vymyslet zas něco extra. 😀 ()