Helena a její chlapci

Těžký rozchod (E24)

(epizóda)
  • Francúzsko Une rupture difficile

Kri-kri

Zatímco José s Benediktou prožívají lásku, Natálie je rozchodem s Josém hluboce raněna. Večer se jde vyplakat k holkám a ty začnou litovat, že rozbily jejich vztah. Rozhodnou se proto najít Natálii jiného přítele. Zatímco dívky sbalí dva kluky na plovárně doufajíc, že se některý z nich bude Natálii líbit, Mikuláš se Štěpánem šli do protiútoku - na oplátku se nechali balit dvěma kadeřnicemi a všichni se pak střetli v kavárně. Není to špatná epizoda, i když málo bohatá na hlášky, jedna z mála je tato: "Copak si myslíte že nevidím, že čtyři hodiny čtete pořád jednu stránku?" "Čtyři? Jen tři a půl." 95% ()

Ebibrigi

Rozchodem zlomená Natálie se jde vyplakat k holkám. Chozé se s ní rozešel a dal přednost půvabné Benediktě. Johanna, Katka a Helena nesou na tom vinu, neboť to ony našly Chozému Benediktu. Zjišťují, že i Natálie má city a že Chozého milovala. Rozhodnou se tedy, že najdou kluka pro Natálií. To se ovšem ani trochu nelíbí jejich snoubencům, kteří trucují ve svém pokoji nad učebnicemi. Kristián navrhne klukům aby šli do protiútoku. Celkem mě pobavilo, jaké naivní pipky si Štěpán s Mikulášem narychlo nabalili. Kristián se taktéž na plovárně o nějakou snažil ale zřejmě to nedopadlo, dle jeho otisku na tváři. 😀😀😀 Děvčata mezitím představují Natálií dva sbalené hochy. Oba jsou Natálií uneseni ale ona o ně neprojevuje zájem. Když holky spatří svoje kluky v doprovodu těch nanynek, tak se naštvou. “S tím co jste sehnali...” Jen Johanna se s Kristianem mazlí a vychvaluje ho, že žádnou nebalil. Kristian se jen tetelí. Nakonec se všechny páry hezky usmíří. Epizoda navazuje na předchozí E23 Svatba. Je mi líto, že “akce” najít Natálií snoubence nevyšla a tak svůj hřích holky neodčinily ale hlavně, že Natálie zůstala sama, bez lásky. Přesto si epizoda zaslouží plný počet v hodnocení. ()