Marvels

• Česko Marvels (viac)

Carol Danversová alias Captain Marvel získala späť svoju identitu od Kreejských tyranov a pomstila sa Najvyššej inteligencii. V nezamýšľaných dôsledkoch však Carol nesie bremeno destabilizovaného vesmíru. Keď ju jej povinnosti pošlú do anomálnej červej diery spojenej s revolucionárom Kree, jej sily sa zapletú so silami superfanynky z Jersey City Kamaly Khan alias Ms Marvel a Carolinej odcudzenej netere, teraz astronautky S.A.B.E.R. kapitánky Moniky Rambeauovej. Táto nepravdepodobná trojica sa musí spojiť a naučiť sa spolupracovať, aby zachránila vesmír ako “Marvels“. (Cinemart SK)

Flashback odpad!

Jeden s vrcholů úpadku M she U a woke hollywoodu obecně. Naprosto legendární odpad ve všech směrech a zaslouženě jeden z nejhoršíš propadáků moderní doby. ()

manas1

Totální ale totální průser opět který nedokázal ani zaujmout. Slátanina všeho co jsme mohli již vidět. Tento snímek je cílen přímo na mladou generaci 10 - 13 let. Nikam jinam to nespěje. Nyní již stačí pouze točit trapné seriály pro cíleně věkové generace jak bylo již psáno a budou spokojeni. Jak já si rád po takových blijácích pouštím snímky z let 85 - 95 let. Je mi pak hned lépe. Pokud se ale najde někdo komu se to líbí tak jej samozřejmě nebudu kritizovat. každý máme svůj šálek kávy rádi jinak. ()

JohnDark

The Marvels, Comicsový akčný, USA 2023, R: Nia DaCosta, H: Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe Ashton, Gary Lewis, Seo-joon Park, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Saagar Shaikh, 60% ()

Dannyss

Scénář vsadil extrémní sázku na ujetý humor a stylové provedení jako u Ms. Marvel, bohužel mu tento risk příliš nevychází. Nevybudované nové postavy, vůbec ničím zajímavý záporák nebo nespočet nesmyslných a otázek tvořících sekvencí dává snímku brutální facku. Zato bojové scény byly dobře zvládnuté, především díky prvku častého teleportu, ale naneštěstí opět s bonusem nemístných a pitomých narážek snažící se o originální styl legrace. Musím se smát, co dokázali tvůrci vypustit, když se jedná o takový bizár, který snad nemá obdoby v celém svém již vybudovaném universu. Přesto však nebudu natolik kritický, co se týče hodnocení, jelikož vyloženě nadmíru hloupé a nepatřící to není, jen mě zkrátka překvapilo a udivuje, jak scénáristi dokáží být vynalézaví a zároveň ujetí v dnešních počinech od kontroverzního Marvelu. 5,5/10. ()

tein

Captain Marvel film se mi docela líbil, stejně tak jako její postava v Avengers. Proto jsem tedy i přes veškeré hejty tomuto filmu fandil. Bohužel kde nic není ani čert nebere a Marvels je dalším dobře zaslouženým propádákem v MCU. Tento film je neskutečně pitomý, nesmyslný, jakoby nedotažený, a žalostně nevtipný, ač se o to neustále křečovitě snaží. Není to sice taková hrůza jako poslední Thor, ale přesto je to rozhodně jeden z nejhorších MCU filmů. "Humor" bych přirovnal k něčemu mezi seriály Ms Marvel a She-Hulk. Toto si opravdu postava Captain Marvel nezasloužila a zcela zaujatě a ne objektivně tomu nadržuju a dávám 2*, ikdyž si to zaslouží možná tak jednu *, a to ještě s hodně odřenýma ušima. ()

tomycsfd

Slabé ako 1 min lúhovaný čaj. Zrejme príprava pre teenage marvelovky pre mladšiu generáciu (12-16r). Bude nasledovať niečo na štýl labkovej patroly. Ach. ()

Sukdolakus7

Co si budeme povídat, MCU nemůžu vystát. I přes to se ale najdou výjimky, u jejichž sledování necítím ani náznak potřeby vyrvat si vlastnoručně páteř ze zad, což považuju za největší poklonu, kterou mohu Marvelu složit. Jednou z takových výjimek je Captain Marvel a do značný míry i poměrně sympatickej seriál Ms. Marvel. No, a pak tu jsou Marvels. Je mi to líto, jdu hledat lano. ()

luky312

Podľa tunajších recenzii a hodnotenia som čakal niečo strašné. Ale bol to naštastie/nešťastie klasicky Marvel. Bez rozmýšľania sa na to dalo pozerať a musíte prežiť pár cringe scén ale inak ako fajn no. ()

patient333

Fuh, no 2 hviezdy dávam lebo nechcem pôsobiť, že som toxický. Pravda ale je, že the Marvels nemá príliš čo ponúknuť. Je to klasický príbeh, bez nejakých zaujímavých zvratov, nič extra vtipné, nič extra akčné, nejaké tie hrdinské monológy a taká marvel klasika. Kedysi bol Marvel na vrchole, ale skrz nenažranosť, potrebu byť neustále v kine tvorí jednu farebnú zlátaninu za druhou. Neviem, okrem pár hlášok S.L.Jacksona a nápadu s mačkami som sa len nudil. Ak si to dá niekto ako nejakú oddychovku, pri ktorej si požehlí prádlo tak je to asi ideál. ()

Hexx

Byl jsem docela v očekávání a hle! Trapná pohádka pro děti do patnácti let! Děj trapný, zápletka chabá, aspoň že na ty ženštiny se dalo koukat.. ()

K1okan1905

Tak a v příštím díle už jen samý ženský a konečně se dostaneme do černé barvy. A pak, že chlapy si potřebujou zvedat ego, no nevím, tohle je děsná doba. Nic proti ženskejm, ale čeho je moc toho je příliš, a že v poslední době nejsou jiný filmy s "hrdinkama" ať takovýma či makovýma. ()

SyL3r

Jediné zaujímavé boli dve bojové scény .. na začiatku a na konci. Inak hrozné efekty, hrozný záporák, hrozné herecké výkony, hrozne nudný príbeh, hrozná potitulková scéna. Marvel Cinematic Universe umiera a toto je len ďalší klinec do rakvy. 20% ()

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

29.05.2024

Pohled na celosvětové tržby kinařů je tento rok týden od týdne smutnější. O potenciální blížící se krizi kin i velkých filmových studií se mluví už poměrně dlouho a důvody jsou nasnadě. Vzestup… (viac)

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (viac)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno