Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Dever

Použitých 900 vizuálnych efektov, presvedčivý Edward Norton. Proste krása....................Soundtrack Craig Armstrong: 1. The Arctic ,2. Main Title ,3. Rocinha Favela ,4. A Drop of Blood ,5. The Flower ,6. Ross' Team ,7. Mr. Blue ,8. Favela Escape ,9. It Was Banner ,10. That Is The Target ,11. Bruce Goes Home ,12. Ross And Blonsky ,13. Return To Culver University ,14. The Lab ,15. Reunion ,16. The Data/The Vial ,17. They're Here ,18. Give Him Everything You've Got ,19. Bruce Can't Stay ,20. First Injection ,21. Is it safe? ,22. Hulk Theme , ()

Pumiiix

Neříkám, že jsem zklamán, ale 4* jsou maximum, které Hulk mohl z nové „reinkarnace“ vytěžit. V kině to akci sluší, je výtečně ozvučená a triky jsou na hodně vysoké úrovni, hlavně zelený „mr.Blue“ v podání E.Nortana. Chyby? Největší ústřední dvojice, mezi Hulkem a L.Tyler nefunguje žádná chemie a Liv bych hnedka bez problému škrtal a taky Tim Roth byl špatně zvolen, dokud se samozřejmě nezmění v Abominationa – to už jiné kafe. 7/10* Co nejdříve se podívám na Leeho Hulka ať můžu posoudit, který byl lepší a který horší ;-) ()

Hitman_47

Liv Tyler velmi silně konkuruje Katie Holmes v Batman Begins...ta holka si snad místo honoráře vyžádala hodně kvalitní skero, jinak si to nedokážu vysvětlit...jo a pro ty, co čekají Hulk Smash námrd, tak vás zklamu, jediná pořádná smashárna se děje asi v polovině filmu...závěrečná 5ti minutovka nestojí za moc a scénář je celkem dost hloupý a nelogický. Uvažoval jsem o nižším hodnocení, ale nakonec...to dopadlo tak jak to dopadlo. Asi pořád doufám, že režisérský sestřih bude o fous lepší, nicméně původní The Hulk zůstal nepřekonán...možná i ty triky v něm byly o úroveň výš :) ()

3DD!3

Nebyl jsem nadšený z toho, že se nebude pokračovat v původních stopách prvního HULKA, ale nakonec to nedopadlo tak špatně jak jsem čekal. Vlastně to dopadlo až nečekaně dobře. Pryč je sice tajemnost, chytrost a osudovost, kterou nám tady před několika lety servíroval Ang Lee. Zato ale dostáváme čistokrevnou akční komiksárnu, která se u Hulka nejspíš čekala poprvé. Honičku neproměněného Bannera s vojáky po Favelských střechách jsem si vysloveně užíval a jsem rád, že se jí Leterrier věnoval se stejnou péčí jako třeba bitce mezi Blonským a panem Zeleným. Edward Norton byl tradičně skvělý a Roth s Hurtem tvoří mu zdatné soupeře. Jen ta Liv Tyler občas působila "divně". Do nebe taky musím vychválit hudbu Craiga Armstronga, který si se soundtrackem opravdu pohrál. Navíc tady pro fandy máme i odkazy na Avengers a návštěvu Roberta Downeyho Jr. Bavil jsem se jako už dlouho ne. ()

castor

Vypadá, že neumí do pěti napočítat, nicméně cokoliv na čtyřech kolech vrhá impozantně. Přímočará destruktivní kanonáda francouzské hračičky Louise Leterriera (zřejmě to nejlepší, co za poslední desetiletí potkalo Luca Bessona) začíná shrnutím předešlých milníků už v úvodních titulcích, následně nám nabídne několik zajímavých momentů, ale jinak nic. Ohraná koncepce marvelovského světa nezaujme ani na těch nejvíce očekávaných postech a to akčních scénách. Komornější, ambiciózní a zejména pak osobnější verze Anga Leeho taky neseděla kdekomu, tentokrát se šlo ale jednoznačně na jistotu, hlavně ať to bouchá. Jenže například ze soubojů Hulk vs. sérově nabuzený Emil Blonsky (Tim Roth opět v plné síle) mi chyběl větší tah na bránu, jen známé postupy, stejné úhly kamery, žádná invence. Zase něco mezi, ** až ***.. No, nikdy jsem nebyl ryzí comicsový fanoušek!! ()

• Celosvětová premiéra proběhla 6. června 2008 v Kolumbii. (Varan)
  • Závěrečnou bitvu chtěl původně natočit režisér Louis Leterrier v kampusu Empire State University jako odkaz na Petera Parkera. To ale nebylo možné z důvodu neexistující smlouvy o sdílení filmových práv na Spider-Mana se Sony Pictures Entertainment, a tak se bitva udává v prostředí Culver University. (Kubaaa97)

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt