Marvels

• Česko Marvels (viac)

Carol Danversová alias Captain Marvel získala späť svoju identitu od Kreejských tyranov a pomstila sa Najvyššej inteligencii. V nezamýšľaných dôsledkoch však Carol nesie bremeno destabilizovaného vesmíru. Keď ju jej povinnosti pošlú do anomálnej červej diery spojenej s revolucionárom Kree, jej sily sa zapletú so silami superfanynky z Jersey City Kamaly Khan alias Ms Marvel a Carolinej odcudzenej netere, teraz astronautky S.A.B.E.R. kapitánky Moniky Rambeauovej. Táto nepravdepodobná trojica sa musí spojiť a naučiť sa spolupracovať, aby zachránila vesmír ako “Marvels“. (Cinemart SK)

robo_sykora

Bohužiaľ už to nechali zájsť do prílišného absurdna... a to som bol skalný Marvel fan. OK dám tomu dve hviezdy, jedna pretože som to dopozeral do konca a druhá, za to že sa na Brie dobre pozerá. ()

JG9

Já nechápu proč to všichni tak hejtí mě to prostě bavilo! A jak hodně! Kapitánka byla překvapivě mnohem víc fajn než v její solovce a celkově všechno bylo fajn a k tomu ta skvělá podtitulkovka(ta první), ta druhá by byla dobrá kdyby nám už oznámily Young Avengery.9/10 ()

Reyer

Dal bych odpad. Ale s ohledem na ostatní filmy od Marvel, jim to nemůžu dát. Tohle je, jako 13 koncert Leoše Mareše 🤣 Tenhle pokud o feminismus protkán antixebofobii. Proste tohle je přes čáru a jsem strašně rád, že jsem na to neměl čas jít do kina. A ještě bych chtel vypíchnout ti část o tanci a zpěvu 🫣 ()

leafroller

Avengers nemám moc rád, především pro jejich ideovou pokřivenost. Série o Thorovi však nabrala jiný směr a svým humorem mě posledními díly doslova uchvátila. Marvels k tomu mají vlastní přidanou hodnotu. Předně jsem ocenil rozumnou stopáž, protože cokoli se nevejde do 120 minut, je ve filmu navíc. Zde je hustota ještě vyšší. Akční scénky jsou líbivé a když se člověk trochu soustředí, dává smysl i děj. Co je ale naprosto nejlepší, jsou hlavní hrdinky, zejména ta mladá. Je kouzelná, neumělá, neokoukaná a srší v dnešní době tak vzácným optimismem. Emancipace fillmových hvězd je zkrátka v plném proudu a já děkuji přírodě, že konečně započala. Je totiž mnohem a mnohem příjemnější koukat 100 minut na krásné holky, než dvě a půl hodiny na nějaké egem prosáklé namakance. Tedy alespoň pro mě. ()

majorzeman13

Jeden z nejhorších komiksových snímků lonského roku . Je jedno jestli jde o Marvel či DC. Obě studia jsou v tomto ohledu v maléru ,průšvihu,křeči.....Podprůměrný snímek roku a jeden z nejhorších Marvel bijáků. PS: Ještě ,že to má  hodinu a půl ! PSS: Za co proboha vyhodili víc než 200 milionů dolarů ? ()

Marcel25

Ťažko hodnotiť. Na jednej strane veľmi nelogické a miestami blbé (no to bol aj Spider-man No way home) na druhej zábavné a kreatívne s potenciálom do budúcna. Hodnotím teda čisto subjektívne 6.5/10 ()

P3rcy

Předně marketingové oddělení Disneyho nemělo nikdy dovolit, aby tento film vznikl. Film byl odsouzen k neúspěchu ještě před první klapkou a tím spíš nebylo moudré ho točit v době, kdy Disney nutně potřebuje nějaký trhák. Na druhou stranu musím uznat, že film předčil mé velice nízké očekávání. Ms Marvel není tak trapná, jak působila v seriálu, Captain Marvel je o dost sympatičtější než doposud a chemie mezi postavami působí místy i přirozeně - dokonce jsem se i párkrát pobaveně usmál. Na druhou stranu Monica tam působí navíc a opravdu se mi nelíbí Disneyovský trend poslední doby v podobě přehnaného důrazu na motivaci záporáků, která se z těch postav snaží dělat spíše "sporné" postavy - jednou bych to překousl ale teď je to skoro všude. V tomto případě je "sporná záporačka" navíc neskutečně nesympatická, necharismatická a hnusná.Dále se nemůžu zbavit svého odporu vůči vyspělým civilizacím, které nejen že minimálně používají střelné zbraně ale dokonce nepoužívají ani sečné zbraně a jen do sebe tupě mlátí pěstmi a palicemi. Proč? ()

HeRoS.Au

Dobry to bylo. A u toho jsem pracoval, delal a snedl veceri. A byla nedele. Ale dobry to bylo. Zapletka s prohozeni roli nebyla spatna. Slusna akce. Sem tam humor taky byl. Velmi hezke 3 az 3+👍 ()

Filmoar odpad!

Napíšem to rovno, zbytočná korektnosť, zbytočne zas a znova agenda, propaganda... Filmový priemysel ide do... ale len vďaka tomuto. Ak to niekomu nevadí ako nový štandard, tak je to smutné. Ďalší zbytočný film a vyhodené peniaze, radšej mohli pomoct chorím deťom. BODKA ()

Superkitten odpad!

Nezvládnuté. Zhlédl jsem to na Disney+ bez předchozí znalosti seriálu Ms Marvel a ještě že tak. Ta mladá muslimka je naprosto trapná a neumí hrát. Je s podivem, že tohle celé prošlo až na plátno aniž by někdo kompetentní (producent?) řekl "tak takhle ne, dámy". ()

Puxina

Je tohle dno a nebo lze klesnou níže? Ne, vážně já se opravdu ptám. Tak nezábavný marvelovský film jsem snad ještě neviděl. Buď jsme komiksáren přejezení anebo už to tvoří AI, která ještě nemá zkušenosti. ()

Ondra84

Nedokoukano, po příletu na Disney planetu de lidi jsem zpívají jsme se na sebe s manželkou podívali jakože WTF? A tím téhle film pro nás hasl. ()

Salsecnew

Skvělý, poutavý a zábavný díl! To všechno je pravda, někdo ale nemusí strávit skutečnost, že většina hlavních rolí je ženských, avšak žádný feminismus zde není. Jinak občas trochu připraštěné takové ,,holčičí blbiny", kdo jel na PS Final Fantasy X-2, může to připadat podobné. Akorát jedna věc je velice ZAPAMATOVATELNÁ: ,,Muzikálová planetka"... opravdu, to byla legrace, nevěděli jsme, jestli to je Marvels, Noc na Karlštejně nebo Ledové království 3 🤣 ()

Maddos02 odpad!

Jednicka byla povedena , tohle se melo natocit lépe a jeste vybrat lepsi herce . Prece je nas tu 8 miliard , za me nudny a trapny . Ok kdyby to nemel byt velkofilm rekl bych slo to , ale tohle jde do kin s tim , ze je to áčkovy titul ….. ()

Lucianus

Nejhorší marvelovka co jsem zatím viděl. Kamala je extra ošklivá, nevím kdo vymýšlel ten úbor. Jedinou sebereflexi asi našli u Captain Marvel, které aspon vrátili dlouho blond vlasy, abe nevypadala úplně jako fialová progresivní kráva. ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Steven Yeun nebude v Thunderbolts

Steven Yeun nebude v Thunderbolts

03.01.2024

Pouť jihokorejského herce po marveláckých cestách skončila ještě před svým ambiciózně naplánovaným začátkem. Oficiálního potvrzení toho, že se Steven Yeun (Živí mrtví, Neporazitelný) objeví v… (viac)

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

18.12.2023

Marvelu se vrší jeden problém za druhým. Poté, co Marvels skončili fiaskem, se stále trošku doufalo v to, že nejúspěšnější sága v historii bude nakopnuta nejen Fantastickou čtyřkou s lákavým… (viac)