Marvels

• Česko Marvels (viac)

Carol Danversová alias Captain Marvel získala späť svoju identitu od Kreejských tyranov a pomstila sa Najvyššej inteligencii. V nezamýšľaných dôsledkoch však Carol nesie bremeno destabilizovaného vesmíru. Keď ju jej povinnosti pošlú do anomálnej červej diery spojenej s revolucionárom Kree, jej sily sa zapletú so silami superfanynky z Jersey City Kamaly Khan alias Ms Marvel a Carolinej odcudzenej netere, teraz astronautky S.A.B.E.R. kapitánky Moniky Rambeauovej. Táto nepravdepodobná trojica sa musí spojiť a naučiť sa spolupracovať, aby zachránila vesmír ako “Marvels“. (Cinemart SK)

xfizif

Jsem velmi potěšen různorodostí a komplexním příběhem. Není pochyb, že se jedná o nejlepší MCU film tohoto roku. Líbila se mi záplatka, ale nejlepší je Ms. Marvel a Cpt. Marvels ()

Dodagrad odpad!

Za mě nejhorší Marvelovka vůbec. Ještě, že jsem využil volňáska do kina. Jakákoliv investovaná koruna do tohoto filmu by mě zabolela ještě teď! Tým, který nefunguje a celý film se ujištujě, jak skvělý tým to je. Khamala v roli nejotravnější postavy v celém multivesmíru MCU a i DC, která se celý film ujištujě, že je součástí nějakého týmu a za zadkem má neustále svojí rodinu (protože z hlediska toho, co se stane v credit scéně, milující rodina za zadkem a nechat ostatní řešit své problémy je nejmodernější způsob, jak světu poukázat na samostatnost a vůdčí schopnosti!). Prostě neoliberalismus v praxi a filmech opravdu nefunguje. ()

funkyman odpad!

sorry, znovu opakujem - som otec troch dcer - sivovlasi feminista - ale co je moc je moc...ak som jednotke dal aky taky bod za /ani neviem co/ ...tuto je to naozaj iba zmes taranin, rachotin, este ku tomu bollywood ../nech sa hrnu divaci zovsadial/ .. nezne pohlavie je  uz naozaj  vsade... aj Muro /to je nas kocur, podobny tomu tam / bol podla mna tiez ona - ale beriem , preco nie.. ved ked to ma smrnc a neaky zmysel...rad sa zabavim a oddychnem si....ale toto je opak..a naviac - uz raz ten samuel zmizol / stale a stale  sa vsak vracia a v kazdej casti je viac a viac otravny..pls skusme ho nahradit neakou zenskou postavou..najlepsie s fuzmi, nech je vyvazenost uplna..thor dostal konkurenciu...hadam poslednu-aj ked neverim..to co maju ludia teraz v hlavach vidime bohuzial aj na platne..vzduchoprazdno ()

soukyd33

Poznámka: Ta mladá holka je úplně na nic. Je uječená a nesympatická. Některé scény super, ale jiné katastrofa. Film je spíše o ničem než o něčem. Takhle si tedy budoucnost Avengers ani Marvel filmů, nepředstavuji. Soundtrack TOP. Poznámka: Jako vždy, následuje podtitulková scéna. Hvězdiček 2 ()

Rebel24

Prvá polovica je ale že veľmi zlý film, od vsuvky muzikálu na vodnej planéte chytí the Marvels aspoň aké také rysy a dejovy charakter, ale ide zatiaľ o totálne dno kvality na poli komiksov ever. Toto by som už viac nepúšťal nikde, lebo nám osprostie ďalšia generácia ľudí. 25% ()

nudlis

Vlastně to vůbec nebylo tak hrozný, jak jsem se obával po přečtení některejch zdejších recenzí. Holky si prostě udělaly radost a natočily skvěle rasově vyváženej a malinko feministickej biják. Jen tam možná chybělo trochu lgbtbflm+. Ale co, tak třeba příště ... Na druhou stranu tam bylo o hodně víc zpěvů než obvykle a zakřepčil jsem si spolu se zpěvně komunikujícími barevnými (oblečením) ufouny z nějaký tý vesmírný prdele. Jo pardón, já zapomněl - jediná prdel, co tam byla, byla ta narvaná v těch bílejch legínách. No ale byla to prdel superhrdinky, že jo? Takže v pohodě, to se nepočítá. Tak tedy - příběh filmu nic moc, ale na to už jsme si tak nějak zvykli. Na začátku mě malinko pobavila ta indická rodinka - kdesevzali, tusevzali, najednou se u nich doma v obejváku obějvěj dva chlápci (fakt chlápci?) se svítícíma klackama, nějaká cizí ženská a bílá prdel v legínách. Porvou se tam navzájem každej s každým, rozsekaj pomalu celej barák na sračku, ale rodinka je furt v pohodě. To je naučil Buddha bejt tak v klidu? Nebo něco slupli, než šli sledovat bednu? Těžko říct. Pak už to byla trochu nuda - záporačka s rádoby vznešeným cílem, klaďaska, co něco podělala a chce to napravit a nějaký další přícmrdové, co jí v tom maj pomoct. Jo a potomek Žižky, co rád jezdí celej den výtahem a miluje kočky. No nic, no. Dopadne to dobře, milé děti, ani jedný kočice se nic nestalo. Bodejď taky jo, byly kres-le-ný, cháchá!  Prostě průměr. Je vidět, že Marvelu už trochu dochází dech a horších filmů přibejvá. Ale to se tak stává, když už nejsou k mání pořádný scénáře a najímaj se neznámý režisérky, co si chtěj jen splnit svůj dětskej sen a natočit "něco" o superhrdninkách. Navíc "značku" je potřeba vyždímat do poslední kapky, že jo. Na druhou stranu práva pro televize budou levný, takže nám to zdejší stanice naservírujou aspoň 15x za rok. A to se vyplatí! ()

Lares4 odpad!

No tvl to byla kravina. Marvel šel s těmi filmy hodně do háje. Tohle bylo snad ještě horší než poslední Ant-man. Musel sem si to pustit na vícekrát, v kuse bych to nedal. Jednička byla celkem slušný průměr ale tohle byla vážně blbost. ()

dudel3333

ustredna trojka celkom v pohode (samozrejme politicky korektná ala Hollywood dneška) žial pribeh akoby vycucany z prsta ,veľa nelogickosti ,zbytočnosti (WTF "bollywoodska" tancujuco-spievajuca planeta) a najhoršie zo všetkeho zaporáčka ktora splna všetky negativa -nesympaticka ,zle hrajúca až tak zle že človek jej neverí ani to že je zaporná žial ...."Loki" si vydupal manželku do hlavnej ulohy len škoda že možno doma "talent" možno ma ale tu kazí každy moment ktorí je na scene......ale aspon triky a vizual sa podaril ,v konečnom dôsledku jeden z najhoršich Marvelov historie čo je škoda ()

mokki5

O chloupek lepší než Echo, ikdyž tu alespoň zachraňuje fenomenální Kingpin. Marvels nemají moc, co nabídnout, krom poměrně časté trapnosti, ošklivých efektů (opět) HODNĚ slabé záporačky, jejíž záměry se dozvíte až někdy ke konci. Kdyby to bylo postaveno, jako sólovka Captain Marvel, tak s tím nemám ani moc problém, ale všechno navíc zabíjí Ms. Marvel. Co mě ale potěšilo byla potitulková scéna... díky za ni! ()

Prisnetajne7

Jako vtipostrofa- geniální, jako navázání na Marvel svět- nemám slov A protože mám rád kočky tak dávám jednu hvězdu Potitulková scéna: Mám v tom bordel ()

Polux

5/10 | Jedním slovem zbytečnost a definitivní důkaz o tom, že Marvel je už vážně v totálním háji a to zcela po zásluze, protože kvalitami své produkce se dostal na úroveň vycpávkové pásové výroby Netflixu na víkend. Kupodivu to sice není až tak zoufale marné, jak naznačovaly naprosto tragické trailery (což jen potvrzuje, že Marvel, vedle samotných filmů, už neumí dělat ani reklamy na ně), ale marné je to pořád docela dost a každý, kdo marvelovský filmový obsah stále ještě konzumuje v kině, tj. bez možnosti bránit se rychloposuvem, zaslouží respekt:-)). | Míra všeobecné letargie všeho a všech tady dosahuje prozatímního vrcholu. DaCosta za celý film přesně jednou (wow) ukáže, že jistým citem pro audiovizuál a styl možná disponuje (sekvence s "kočičí" evakuací posádky stanice svým feelingem připomínající Gunna), ve zbytku filmu bohužel úzkostlivě dodržuje současný marvelovský (prefabrikátový) standard, tj. od začátku do konce generická akce, digibordel na každém kroku a všeobecná kreativní bezradnost, jejímž zářným příkladem je muzikálová vsuvka, která je přesně tak bizarní/šílená, jak se o tom proslýchalo. | O nic zajímavého se nahraje (záchrana planety/vesmíru/whatever, kterou všichni viděli už kdoví kolikrát předtím, wow), hlavní postavy jsou divákovi ukradené, záporák "exceluje" tak akorát v kategorii "instantní bad guy girl na jedno použití" (už jen zapamatovat si dané jméno je ztráta času), jak to vlastně celé dopadne a kdo nakonec vyhraje/prohraje (případně zemře) je úplně jedno a povinná potitulkovka jen dokazuje, jak velký problém má Marvel s recyklací svého obsahu (aneb nic lepšího, než zase a znova lákat na mutanty v MCU (proboha, pokolikáté?), nás nenapadlo, sorry). | Nicméně Larson je plus mínus ok, Vellani v roli "vtipného" sidekicka není až tak nesnesitelně otravná jako v seriálu, čehož jsem se po trailerech obával (někdo s alespoň kouskem charismatu, jako byl Law, Mendelsohn nebo Pace v jedničce, tady ovšem chybí zcela bez debat), kočky si kradou celý film pro sebe, expozice je zkrácena na absolutní minimum a obecně stopáž je až podezřele krátká, tj. celkové trápení netrvá až tak dlouho, takže s hodně odřenýma ušima za 5/10. Každopádně kdo dosud pochyboval, že celý MCU je zralý na restart, tak mu Disney důkaz místo slibů právě dodal. | PeZet ()

jergy

Dôkazom toho ako Marvel v posledných rokoch upadol je aj tento film. Ako sa predpokládalo, ženské trio nebol dobrý nápad, film mi pripadal že je robený výhradne pre malé dievčatká. Malá Ms.Marvel tam len zavadzala a bola otravná, všetky vtípky tam boli na silu, ani raz som sa nezasmial, akcia bola občas fajn ale nič nové čo by sme ešte nevideli. Keby sa chcelo, mohlo to vyzerať aj inak, úprimne neviem čo týmto dielom chceli dokázať, je to len ďalší úbohý pokus o dobrý film. Mrzí ma to čo sa s Marvelom deje ale je na čase niečo s tým robiť , majú už tento problém dlho a nevyzerá to tak že by sa snažili niečo zmeniť. Hodnotenie filmu: 3/10 ()

Miroslav.Zac

Režisérem je žena, všemi hlavními postavami jsou taky ženy. Díval jsem se mezi nohy a já žena nejsem. To je možná důvod, proč mě tahle marvelovka moc nebavila. Ms. Marvel je mi krajně nesympatická, Fury se s věkem stává komikem, hlavní záporačce absolutně chybělo charisma - byla tam jen proto, aby film nějakého záporáka měl. Zpívající vložka byla úplně mimo. Jediné, co pobavilo, byla koťata. ()

Tomulka

Kdyby mi bylo 9let a mojím rodičům by nevadilo, že se koukám na násilí, tak by tento film byl pro mne, ale jinak to je hodně slabé. Fury slabý, Kree slabí, záporák nejslabší co jsem zatím viděl. Ústřední zápletka nudná a hlavní hrdinky, tak na těch se teda šetřilo co se týče jejich schopností a jak je použít. viděl vůbec někdo z těchto tvůrců jedničku? Vždyť je tento film na hony vzdálen :(. ()

hronikpetr

Hodně dlouho jsem přemýšlel že dám odpad.. To co poslední dobou Marvel (potažmo vlastník Disney) předvádí je otřesné, odporné a hlavně pro konzumenta obsahu a milovníka komiksovek SMUTNÉ.. Nevím na co má tento počin cílit, ale rozhodně jsem nebyl cílovka a myslím si že většina lidí co miluje Hulka, capitana Ameriku, avengers a spoustu dalších starších počinů Marvelu tohle prostě bavit nebude. A s klidem se tomuto můžou vyhnout.. Nestojí to za to.. Alespoň můj osobní názor. Za mě tak 10% za 2 minuty s kočkami ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Steven Yeun nebude v Thunderbolts

Steven Yeun nebude v Thunderbolts

03.01.2024

Pouť jihokorejského herce po marveláckých cestách skončila ještě před svým ambiciózně naplánovaným začátkem. Oficiálního potvrzení toho, že se Steven Yeun (Živí mrtví, Neporazitelný) objeví v… (viac)

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

18.12.2023

Marvelu se vrší jeden problém za druhým. Poté, co Marvels skončili fiaskem, se stále trošku doufalo v to, že nejúspěšnější sága v historii bude nakopnuta nejen Fantastickou čtyřkou s lákavým… (viac)