Šikovný hráč Eddie a jeho kamaráti dajú dohromady 100000 libier v nádeji, že ich Eddie dokáže počas kartovej hry slušne rozmnožiť. Narazí však na profesionálov a tak majú Eddie s kamarátmi namiesto výhry na krku dlh pol milióna libier. Keď ich do týždňa nezoženú, budú mať veľké problémy a tak vymyslia rafinovaný plán - olúpiť lupičov, ktorí sa chystajú olúpiť drogových dealerov. Bláznivá jazda londýnskym podsvetím sa môže začať. (RTVS)

Radiq

Má cenu k tomuhle něco psát? To se musí vidět. Sekyra Harry, hláška za hláškou, ksicht za ksichtem, scéna za scénou. Všechno dokonalé. ()

tom88

Prvý film Guya Ritchieho čo som videl a hneť taká pecka, plná všetkého čo divák potrebuje. Je to akčné, je to dramatické, vulgárne, miestami vtipné a zaváňalo to gangsterkou, aj keď čiastočne sa to tak dá brať. Film celkom bavil, ale to pravé orechové prišlo až na konci, ktorý tomu rozhodne zdvíha. Inak film nebol skvostom, ale iba takou polooddychovkou pre chlapov. Je to celkom originálny počin. 80% ()

MJMilan

"Pokud jsou kolem tebe všichni mrtví, nemáš mít s kým problémy" :-) Tahle věta vyskytuje celou podstatu tohoto filmu, který ač byl hodně koukatelný měl jednu vadu - neměl kloudný děj. Celý snímek je totiž o přelévání peněz z jedné strany na druhou, z jedněch špinavých rukou do druhých... ()

sir-dave

První film, který mě od Guy Ritchieho zaujal, byl až v roce 2009 Sherlock Holmes. Tenhle typ gangsterek, podobně jako Podfu(c)k mi absolutně nesedí. Největší radost udělal hláškující humor přesně podle mého gusta. ()

URBAN

No k***a !!! Co to je ? RocknRolla ani Podfu(c)k mě nenadchly , ale tohle tohle je prostě klasa !!! A proč vůbec mají tu klec xD !!! ( 27.1.13/PC ) Napodruhý to není to pravý ořechový . Je to sice pořád super , ale nebyl jsem z toho unešen jak napoprvé ( 9.8.13/MAC**** ) ()

HorrFi

Už jsem tenhle film viděl asi 4krát a pokaždý mě baví jako kdybych ho viděl poprvý.. všechno tu funguje perfektně, super scénář, černej humor a super dialogy.. Nemam tomuhle filmu co vytknout.. ()

panMartin

Ne tak vostrý jako Podfu(c)k, ale přesto prvotřídní krimi gangsterská komedie od Ritchieho. Super styl, klasika, černý humor, zápletka, zvraty a vše funguje a šlape jako švýcarské hodinky. Dobrá hudba si vás dokonale podmaní. Zápletka sice chvílemi působí docela dost zamotaně, ale nakonec se všechno vyjasní, a to fantastickým způsobem. Začátek kariéry Jasona Stathama. Vinnie Jones je fakt. cool. ()

CinemaRanger

Filmy od GR vůbec nemusím. Jeho styl vyprávění se mi příčí a jeho režisérské schopnosti mi nepřijdou dobré. Stejně tak je to i u jeho prvního filmu. Nechápu, jak taková nuda má 87%. A to je snímek dlouhý jen asi 100 minut. Opravdu jsem se těšil, až bude konec. Slabší dvě hvězdy a to jsem hodný. Chválím cool britské herce, kameru a výběr muziky. ()

Decker

Jasna ukazka toho, ze anglicky cerny a suchy humor nezmizel. Tohle je jasnym dukazem, ze lze natocit efektivni, inteligentni a zabavnou cernou komedii z gangsterskeho prostredi. Nektere scenky jsou natolik absurdni a neskutecne vypointovane, ze proste nelze Guyi Ritchiemu uprit ohromny smysl pro humor a bravurni styl, kterym film odvypravi. Samozrejme nemuzu opomenout to, ze reziser o dva roky pozdeji natocil snad jeste cernejsi gangsterku s nazverm Snatch, ktera tento film jeste prekonava a to uz je opravdu co rict. ()

Cedr

Jeden z nejstylovějších, nejhustějších a nejvíc cool filmů. Nevím jak lépe to popsat. V pozitivním slova smyslu pěkně překombinovaný scénář, spousta hlášek ve skvělých dialozích a vše perfektně proložené vynikajícím soundtrackem. Povinnost. ()

vadic

Ve ztvárnění turisty opomíjené části Londýna je Ritchie bezpochyby mistr. To s jakou lehkostí a humorem dokáže z těch nejtvrdších mafiánů udělat obyčejné chybující lidi, je prostě geniální. A přestože jsou jeho nejlepší kusy vpodstatě na jedno brdo, jsou prostě parádní. U Lock, Stock.. se mi nejvíce líbila ta nepředstavitelná absurdita celé situace a její konečné vyústění. Ale oproti Snatchy mi asi chyběl větší drajv, hlášky, kterýma byl Snatch doslova přecpaný, a samozřejmě Brad Pič. ()

chelseaman22

Jistojistě záživnější, než Snatch. Beze strachu lze říci, že zápletka byla dokonalá. Mix brutality a humoru připoutal snad každého diváka na židli. Jen věčná škoda, že v dnešní době Guy píchá děvky a sjíždí lajny "lacinýho" koksu. Ergo další podobně kvalitní film je prozatím na tři světelné roky daleko. Smekám před mrňavým rozpočtem. 95% ()

mr.kliky

guy ritchie se v tvorbě špinavých panoptik podsvětí může směle meřit se svým americkým kolegou tarantinem, nicméně nemá k dispozici takový esa mezi dvorníma hercema. film vyvolává díky ději pocit kolotoče na kterém si děcka přehazujou jednu tašku a dvě muškety, což vyústuje v to, že je to v závěru už docela přehánka.. nicméně docela zábavná přehánka. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)