Jamie, Lee, Bacon a Moon se opět zaplétají v okolí putyky východního Londýna. Jejich holandští kámoši přijedou s výběrem dobrýho porna, který nevědomky zachytili. Netušili, že zásilka byla určena pro velkýho gangstera Miami Vice. Tato událost zavede všechny do série nechtěných situací, které je seznámí s podsvětím... (oficiálny text distribútora)

Lacike

Asi ako väcsina som videl len pilot tejto miniserie, ktory u nas vysiel na VHS a stylom nadväzuje na Ritchieho skvely film. Na scenári k serialu sa podielal aj Ritchie, takze to rozhodne nedopadlo zle. Uz na prvom diely sice vidno, ze je to trochu natahovane, ale technicka stranka je slusna. Miestami lepsia ako v predsalen dost lacnom Ritchieho filme a miestami horsia, lebo Folkson nie je ani zdaleka tak dobry a vynaliezavy reziser. Pribeh je znova prekombinovany s mnozstvom postav, ale mohlo to byt este prekombinovanejsie a hlavne blaznivejsie. Hlavny kvalitativny pokles oproti filmu je v postavach. Ustredna stvorka je dost nevyrazna a tesne po dopozerani by som o nich dokazal napisat len to, ze jeden z nich je cernoch. Aspon ze tu su zabavni mafiani a rôzni blaznivi pošahanci, vdaka ktorym to je dostatocne zabavne. Najlepsia je dvojica holandskych zlodejov. Takze aj ked to na Ritchieho film kvalitativne nema, tak pilot celkom verne nadväzuje na jeho styl. Celkom rad by som videl aj zvysne diely. 6/10. ()

Kicune odpad!

Je to něco jako vykrádačka prvního o milion procent lepšího dílu pod vedením Guye Ritchieho. Neuvěřitelná nuda, plytký děj a vůbec si ani nevybavuji, o čem to bylo a čím to skončilo (jakožto film jsem viděla už hodně dávno), ale pamatuji si, jak mi bylo po zhlédnutí špatně a otravně, protože něco takového jsem po brilantní jedničce nečekala. Nedoporučuji!! Raději se koukněte na Sbal prachy a vypadni a na tohle „pokračování“ zapomeňte!!! ()

ScreamJay

Slabší, o móóóóóóóc slabší než původní jízda. Pořád nabité hláškama, docela slušné gagy. Muzika? Nadupaná, svižná jako u originálu. Děj? Ulítlý, místy trocha nepřehledný, ale jinak dokáže pobavit. Postavy? Dobrá různorodost, dobře zahraný, dobře napsaný. Co tomu chybí? Víc osobitosti, svižnější kamera (ta tu fakt trocha pokulhává) a vlastní hlava. Ele pořád je to slušnej průměr tak kolem těch 3 hvězdiček, na kterej není ztráta času kouknout. Jen si odmyslete název Sbal prachy a vypadni a nechte tam jen tu dvojku ať si nepokazíte dojem. ()

gudaulin

I pouhá napodobenina slavné předlohy může mít svou hodnotu, pokud se jí aspoň částečně daří držet styl a navodit atmosféru. Na Ritchieho Folkson sice nemá a po herecké stránce to je zřetelně slabší a vůbec všeho je oproti jedničce méně, ovšem bizarní gangsterské zjevy a navozené absurdní situace stále ještě poskytují dostatek zábavy, aby se divák nenudil. Celkový dojem 55 %. ()

Stanley619

Musím se přiznat, že jsem čekal spíš další příživnický snímek, který se pase na úspěšnosti předešlého filmu. Ale byl jsem celkem mile překvapen, protože se na to dalo v pohodě koukat a ještě jsem se slušně pobavil. Klasicky britská gangsterka plná amatérských zlodějíčků, jejich přešlapů a mafiánů, a jejich naháněcích poskoků( ano, je to hodně jako Podfuck). Solidní, zábavná podívaná, která neurazí. 68% ()

• Autor scénáře Guy Ritchie, který režíroval původní snímek z roku 1998, tentokrát režii odmítl. (x_silver)