Aké je pozadie vraždy správcu zámku? Zohraný tím brnianskej kriminálky na čele s šéfkou Karin (Jitka Čvančarová) a jej pravou rukou, kriminalistom Davidom (Jiří Dvořák), musí vyriešiť brutálnu vraždu miestneho správcu zámku Kunštát, ktorého telo nájdu dve mladé návštevníčky uprostred jednej z komnát. V priebehu vyšetrovania, do ktorého sa zapoja aj ďalší skúsení detektívi Martin (Michal Isteník) a Sabina (Petra Bučková), sa odkrývajú indície, ktoré vyšetrovateľov zavedú k odhaľovaniu zámockej minulosti. Osobný život Karin a jej vzťah s bratom sa naďalej komplikuje. Brat čaká na rozhodnutie súdu, čo bude ďalej s jeho osudom. (TV JOJ)

honajz

Tentokrát přibylo i tajemno, bratra nebylo tolik, Čvančarová většinou mlčela a kulicha si nasadila jen jednou (napadlo mě, není to Renčův maskovaný protest proti nesmyslným rouškám?), kamera dokázala ze zámku atmosféru dobře vyždímat, příběh dával hlavu a patu, po delší době jsem zas viděl hrát Petra Vacka a pana Freje, takže za mne spokojenost. ()

GeusX

Trochu zklamání v tomto díle bylo to kriminalisty trapné přehlédnutí evidentně "chybějící" vražedné zbraně a hlavně ta velice snadno odhalitelná zápletka s pachatelem. Mimochodem, ta linie s narušeným bratrem hlavní kriminalistky mi připadá úplně zbytečné a vypadá i bezúčelné. Jinak dobrý, maximálně standardní průměr. ()

rakovnik

Záhada spojené se zločinem na historické památce je ohrané, ale pro mě atraktivní téma. Navíc s povedeným hereckým obsazením. Rád jsem viděl "Sovu mladšího", i " Bukowskeho" v normálních rolích. Povedený díl, byť výsledek se dal trochu očekávat. Hlavně, že se na konci nekonalo nic převratného. ()

M.i.k.e

wtf bizár druhého dílu je pryč a upřímně bych byl raději když bu u něj zůstalo.Třetí díl je sice "nejnormálnější",ale ve své prázdné špatné nudnosti postrádá byt jen špatku zábavnosti.Už ani divně mluvící a přehrávající Isteník není co býval.chjo...40% ()

otík

Tohle byl podařený příběh, který měl docela překvapivé vyvrcholení včetně slušného vysvětlení a trocha historie. Potěší Petr Vacek ve vedlejší roli, jinak takový tradiční příběh ze zajímavého zámeckého prostředí. Jinak Erik stále ve vězení, nic nového v tomto směru. ()

fabecc1222

Zatím nejlepší díl. Hlavně díky atraktivní změně prostředí. Zámecké vyšetřování byl od tvůrců dobrý nápad, a taky se vypadlo z okoukaného městského prostředí. Taky je tu víc Dvořáka. Pořád tu jsou šílené neduhy jako podivná kamera (wtf megadetailní záběr na Stankeho při přiznání) či nehodící se hudba, které se nejspíše nikdy nezlepší. ()

Eleanor05

Zatím nejnormálnější epizoda. Celkem civilní, blbých keců bylo pomálu, soustředilo se na případ a chybělo Heřmánkovo ultimátní běsnění. Pořád sice nic moc, ale méně trapné, než předchozí díly. ()

klukluka

Jednička tristní, dvojka příšerná a až teprve trojka má určitou “kvalitu”. Když už se pozastavuju i nad tím, že prodavačka zakrojila něčeho o dvacet deka (!) víc, tak se to muselo značně srovnat. V prvních dvou dílech bych nad tímhle WTF mávnul rukou. Nechyběla ani tentokrát, ale nebyla tak zjevná- viz zřejmě zasvěcený komentář od roabe. ()

chrispe

Tento díl mi vůbec nesedl... cca v půlce jsem si přiznala, že mě to vážně nebaví a vlastně ani nezajímá. Jen jsem si říkala, že by do toho mohl být namočenej Řezníček, aby mu zmizel ten jeho falešnej úsměv. ()

topi80

Tentokrát velmi nezajímavý díl, při jehož konci jsem s nostalgií v oku zavzpomínal na nelogické, ale aspoň zajímavé závěry předchozích dílů. Jediné pozitivum shledávám v úžasném castingu na smažky v komunitním centru, vypadalo to tam jak na sjezdu pirátských svazáků. :-) ()

Amonasr

Tato epizoda se vydařila o dost lépe než dvě předchozí. Příběh je docela věrohodný a drží logicky pohromadě, atraktivní zámecké prostředí mu navíc dodává i příjemnou atmosféru. ()

milwaukee

Zatím nejlepší díl. Starý zámek, tajné chodby, vražda, k tomu druhá světová a zazděný poklad. A nejlepší byl Vacek jako vedoucí komunity. Že on má nějaké zkušenosti z Kamaráda do deště 2? ()