Hlava Medúzy

• Česko Hlava Medúzy
Česko, 2021, 7 h 41 min (Minutáž: 52–60 min)

Réžia:

Filip Renč

Scenár:

Petr Hudský

Kamera:

Petr Hojda

Jitka Čvančarová, Jiří Dvořák, Michal Isteník, Petra Bučková, Jana Švandová, Jan Vlasák, Karel Heřmánek ml., Pavel Kříž, Gabriela Štefanová, Štěpán Tuček (viac)

Zmiznutý originál Rubensovej "Hlavy Medúzy" a dvaja mŕtvi muži. Tak sa začína prvá epizóda nového seriálu Českej televízie, ktorý nakrútil Filip Renč. Osem príbehov podľa scenáristu Petra Hudského zavedie divákov do Brna a jeho okolia. Štvoricu kriminalistov vedie precízna a cieľavedomá Karin v podaní Jitky Čvančarovej. V  úlohách jej spolupracovníkov sa predstavia Jiří Dvořák, Michal Isteník a Petra Bučková. (TV JOJ)

Recenzie používateľa laik_60 k tomuto seriálu (8)

Hlava Medúzy (2021) (E01)

efektny koniec prvej časti, (Cvančarová je nezauvajnová s nezmyselnou čiernou čapicou na hlave, scenar a režija dobra, som zvedave na dalsie casti ()

Vykročenie do života (2021) (E02)

zase tá čierna čapica do kelu, a sa na chvalu ukazal aj Kříž . ,,, ()

Smrť na zámku (2021) (E03)

Čvančová aj s čiernou čapicou hravo vyriešila, prsty mal v tom aj sympaticky Stanke ako vnuk s esesáckou minulosťou ()

Dom na konci ulice (2021) (E04)

staru babu za peniaze zabila vlastna dcera, Čvančarová bola tento raz lepšia :) ()

Kráľovné krásy (2021) (E05)

dobrý dej, zaujímvé sledovanie včas zaujímavý výsledok, na vrh na konci záver ktorý predpoklad buducne sledovanie ()

Tajomstvo umierajúceho lesa (2021) (E06)

čo všetko sa dá vypatrať aj po tridsatich rokoch takou Čvančarovou s čiernou čapicou ()

Krv na striebornom plátne (2021) (E07)

priemerna chvilka, troch viac sa odvíja v pozadí medzi šefkou (čvančarová) a jej bratom, som zvedavý na poslednu epizodu v celej serie ()