Jenna Rinková (Christa B. Allenová) oslavuje v roku 1987 trináste narodeniny. Necíti sa práve šťastne - rodičia (Kathy Bakerová, Phil Reeves) ju dusia a spolužiaci v škole ju ignorujú. Narodeninová oslava sa takmer premení v katastrofu a Jenna si želá, aby čo najrýchlejšie dospela a mohla žiť podľa svojich predstáv. V skrini, kam sa zavrela pri hre, v ktorej ju spolužiačky strápnili, sa na ňu vysype čarovný prášok, čo jej daroval jediný kamarát Matt Flamhaff (Sean Marquette). A na druhý deň Jenna (Jennifer Garnerová) zistí, že sa píše rok 2004, má tridsať rokov, skvelú prácu a nádherný byt. Vrhne sa nadšene do nového života, v ktorom však predsa len ktosi chýba - Matt (Mark Ruffalo). Začne po ňom pátrať a ukáže sa, že Matt je zasnúbený a bude sa ženiť. A Jenna si zrazu zo všetkého najväčšmi želá, aby nebolo príliš neskoro. (TV Markíza)

Rosana

Relaxační komedie s jasnoupointou a poučením, všichni vědí, jakto dopadne, ale i tak se na to pěkně kouká. Takový filmy jsou potřeba, nenásilné, milé a jasné :-D ()

Paxxx.cz

Jde o docela příjemnou komedii a to především díky Jennifer Garnerové, která se mi zde fakt moc líbila. Přikláním se k názoru, že jde o docela pěknou napodobeninu filmu Velký s Tomem Hanksem... 60%. ()

ivishka

Miluju romantiku a romantické filmy vůbec. V tomto snímku se snoubí dohromady dokonce s fantasy, komedií a dramatem což je podle mě jediná naprosto skvěle skloubená raritka. Pokaždé mám ze snímku stejný pocit jako když jsem jej viděla poprvé a takové pocity jsou pro film jen dobré. Tím, že hlavním tématem je vlastně to, že hlavní postavě je najednou z ničehožnic o 17 let více to není moc originální, ale rozhodně to byla vůbec první taková věc kterou jsem kdy viděla. Jasně je to klišé a je to i hodně předvídatelné ale občas i takové filmy mají své kouzlo. Perfektní obsazení, Jenn a Mark zazářili a tak to má být :-). ()

Lum3n

Upřímně nevím, proč je zdejší hodnocení tak nízké, protože takhle svižných a příjemných romantických komedií moc není. Jennifer Garner mi snad poprvé v životě přišla sympatická, takže za to další plus. Nejsou to v žádném případě čisté 4*, ale tentokrát rád zaokroulím nahoru. 70%. ()

blackrain

Jako malí si přejeme být co nejdříve dospělí. Sníme o tom a mluvíme. Chceme se dlouho dívat na televizi, řídit auto, kouřit. Vlastně bych tady mohla vyjmenovat plno dalších věcí, které bychom chtěli dělat až budeme dospělí. Ale kdybychom se jednoho rána probudili a bylo nám najednou třicet, asi bychom z počátku nevěděli co máme dělat. Člověk se ze šoku dokáže rychle otřepat. Ale ne všechny sny jsou ve skutečnosti tak oslnivé, jak očekáváme. S hudbou se vracíme do osmdesátých let, kdy rádiům vládli Michael Jackson s Madonnou. Jidiné, co vlastně můžu vytknout je, že Třicítka si propůjčila stejné téma jako Velký a tak budu vždycky srovnávat. ()

harfuska

Ani neviem prečo som tak zamilovala do tejto romantickej komédie. Možno preto, že každé dievča sníva o prestížnej práci, veľkom šatníku, krásnej postave, životnej láske... a toto všetko tu je! V reálnom živote to tak ale vačšinou nieje a tak ženy po 30-tke snívajú o tom mať zase 13 a žiť bezstarostný život. Symaptický pár Jennifer a Mark a skvelá hudba 80-tych rokov! ()

jajinka

Nudná nezajímavá klasická romantická komedie posledních let... Podprůměrné herecké výkony a celkový "bláznivý" vyfantazírovaný děj... ()

Foma

No to jsem zase něčim ztrácel čas, snad jedině ten Ruffalo a pár vtipných kousků. Chvílema to vypadalo inteligentně, že vlastně máme dávat pozor na to, co si přejeme, protože když se to splní, tak pak budeme zírat. Ale ono se to celý dost chová nekonzistetně, hlavně závěr, jako ideál štěstí mít domek na předměstí, hezkýho manžela a bejt úplně konzumní, to se mi moc nezdálo. A teď si vemte, že se na to dívaj náctiletý šmudlinky a tohle se jim dává do hlaviček! ()

kajas

Milé, roztomilé, oddechové. Na zpříjemnění podzimního odpoledne ideální volba. Taky bych chtěla nejlepšího kamaráda, ze kterého vyroste Mark Ruffalo :). ()

Fanucci

Naivní, trapné, americké...Jediné co mě rozesmálo byla scéna, v které se z obtloustlého taxikáře vyklube bývalý Jennin spolužák:-) ()

kinderman

J.Garnerovou můžu od té doby, co jsem divácky nabičoval kompletní Alias, M.Ruffalo je sympaťák, a pokud jejich hrdinové dospívají v polovině osmdesátých let (kdy se inicioval můj zájem o kinematografii), nezbývá než z nostalgie posunout hodnocení o hvězdičku výš. ()

hhannie

Tak je to možná kýč, no a co. Dávám 5 hvězdiček také z toho důvodu, že si myslím, že si tento film tak nízké hodnocení nezaslouží. ()

Wiikii

Přes noc třicítkou je takový ten snímek, na který by jste do kina nešli, ale v televizi neurazí. .... HODNOCENÍ: 45% (3*) ()

Elyssea

Kdyby nebylo Marka Ruffala... Tak nevím nevím. Logické kiksy se asi moc neřeší, když Gena za dva dny zvládne svou práci, ačkoliv ji nikdy předtím nedělala a posléze nechápu, jak třináctiletá holka se může chovat jako třicetiletá i ve vztahu k mužům. Zamiluje se do normálního dospělého muže, a to mi přijde trochu divné. (No, i když je to Mark Ruffalo, takže se není moc co divit). Ale přes ty kiksy, kterým se u tohohle tématu asi nevyhnete, jde o velmi milou podívanou, které s přehledem kraluje Mark Ruffalo s úžasně roztomilou Jennifer Garner. ()