Jenna Rinková (Christa B. Allenová) oslavuje v roku 1987 trináste narodeniny. Necíti sa práve šťastne - rodičia (Kathy Bakerová, Phil Reeves) ju dusia a spolužiaci v škole ju ignorujú. Narodeninová oslava sa takmer premení v katastrofu a Jenna si želá, aby čo najrýchlejšie dospela a mohla žiť podľa svojich predstáv. V skrini, kam sa zavrela pri hre, v ktorej ju spolužiačky strápnili, sa na ňu vysype čarovný prášok, čo jej daroval jediný kamarát Matt Flamhaff (Sean Marquette). A na druhý deň Jenna (Jennifer Garnerová) zistí, že sa píše rok 2004, má tridsať rokov, skvelú prácu a nádherný byt. Vrhne sa nadšene do nového života, v ktorom však predsa len ktosi chýba - Matt (Mark Ruffalo). Začne po ňom pátrať a ukáže sa, že Matt je zasnúbený a bude sa ženiť. A Jenna si zrazu zo všetkého najväčšmi želá, aby nebolo príliš neskoro. (TV Markíza)

Rathe

Ačkoliv je film poměrně předvídatelný, tak pořád má co nabídnout - ať už to jsou trapné situace nebo vtipné momenty. Bohužel herecké výkony zde asi nikoho nijak neohromí. I tak je to hodně zajímavá komedie, ale kvůli 5* hodnocení nemůžu hodnotit více v porovnání s ostatními filmy... ()

Whiterose

Výborný, okouzlující a vtipný snímek. Romantikou se v něm nešetří, stejně jako osmdesátkovým hudebním doprovodem. Nápad s přenosem dětské duše do dospělého těla není nový ani originální, ale tady znovu krásně funguje a je to hlavně díky skvělé Jennifer v hlavní roli. Okouzlující a náhle dospělou naivku zahrála bravurně a scénku z baru, kde balí malýho kluka bych mohla vidět snad stokrát! Další herecké obsazení je rovněž výtečné (Mark Ruffalo zejména). A dokonale vybraní byli i herci představující hlavní hrdiny v jejich dětství, ta podoba u děvčat byla famózní. Zápletka se lehce vlní a kroutí, ale stejně bezpečně dospěje do pohádkového happy endu. Prostě čistokrevné pohlazení po duši a to já beru. Navíc mám po letech obrovskou chuť trsnout si Thriller :-) ()

TheFilmThief

Holčička toužící po světě z katalogů a přátelství školních hvězdiček. Všechno se jí vyplní, ale nakonec.... váš život nemusí podle reklam a módních katalogů, aby jste byli šťastní. ()

Marrakech86

Taková pěkná oddychovka v náročném dni :) Příjemné herecké obsazení, zajímavý příběh. Jen by mě zajímalo, jak dopadl ten časopis a její kamaradi, když se zpátky vrátila do svého věku :) ()

SNCIS

"Třicátnice, koketnice, zbohatlice. Třicítka je nejlepší období tvého života. Já chci mít třicet!" - "Jednou budeš mít třicet. Ale teď jsi moje krásná třináctiletá holčička." - 60%. ()

Richard768

Vysvetlenie je jednoduché: Synergickým pôsobením zázračného prášku a vysloveného priania došlo ku kvantovému efektu otvorenia časo-priestorového kanálu do paralelného vesmíru, v ktorom Jenna poznáva karmické účinky svojho doterajšieho psycho-spirituálneho nastavenia, vplyvom čoho dospieva k osvieteniu a zmene svojich postojov. ()

peproch

Film pro jedinou dceru jediné matky a na jejich společný večer. Já se na ten film koukala kvůli Marku Ruffalo, tady byl takový milý, smutný.... Mají jedináčky právo na chyby? Filnová matka říká že dokonce povinnost, dělat chyby, jinak by se nenaučily dělat věci správně. Ale myslím že nedostaneme novou šanci začít znova od momentu chyby ve třinácti.... Film mě sice vyvolal úsměv, ale nepotěšil, ty snobky, nafoukaný arogantní nádherky podporuje v jejich praxi bezohlednosti, protože přece jednou přece musí dostat druhou šanci!! Ne? ()