Jenna Rinková (Christa B. Allenová) oslavuje v roku 1987 trináste narodeniny. Necíti sa práve šťastne - rodičia (Kathy Bakerová, Phil Reeves) ju dusia a spolužiaci v škole ju ignorujú. Narodeninová oslava sa takmer premení v katastrofu a Jenna si želá, aby čo najrýchlejšie dospela a mohla žiť podľa svojich predstáv. V skrini, kam sa zavrela pri hre, v ktorej ju spolužiačky strápnili, sa na ňu vysype čarovný prášok, čo jej daroval jediný kamarát Matt Flamhaff (Sean Marquette). A na druhý deň Jenna (Jennifer Garnerová) zistí, že sa píše rok 2004, má tridsať rokov, skvelú prácu a nádherný byt. Vrhne sa nadšene do nového života, v ktorom však predsa len ktosi chýba - Matt (Mark Ruffalo). Začne po ňom pátrať a ukáže sa, že Matt je zasnúbený a bude sa ženiť. A Jenna si zrazu zo všetkého najväčšmi želá, aby nebolo príliš neskoro. (TV Markíza)

liberita

Nie som veľkou fanúšičkou romantických komédií, avšak tak roztomilému, priateľskému, podarenému a veselému duu ako je Jennifer Gardner a Mark Ruffalo len ťažko odolať Pomáha im aj intenzívny Andy Serkis, dobová muzika a kreatívne prostredie módneho časopisu.. Scenár filmu možno nie je ten najiteligentnejší, napriek tomu vás ale nakazí pozitívnou energiou a dobre pobaví. A to je koniec koncov zmyslom podobného žánru, či nie ? ()

hazdrova

Klasická americká zápletka, keď viete čo sa stane, viete to od prvých päť minút. Napriek tomu to podľa mňa nebolo také hrozné a nevidím rozdiel medzi týmto a inými americkými romantickými komédiami, ktoré ponúkajú podobný žáner, len majú možno Jennifer Aniston alebo JLO. 3* ()

Marrianna

Člověk nemůže od romantických komedií čekat duchaplnou pointu a já ji nečekám. Stačí mi, když se nenudím a příjemně strávím volné odpoledne a to se povedlo. ()

LuNaj

Tohle je přesně ten typ komedií, na který se prostě musíte dívat s nějakou slečnou. Díváte-li se na to sami, tak vám s největší pravděpodobností běhhem sledování vystane na mysli tolik lepších a důležitějších věcí, které byste měli udělat (spravit ucpaný kohoutek, urovnat knihy v knihovničce, drbat se v nose, čučet z okna, hrát si se psem, apod...), že se na Přes noc 30 dodíváte až...napotřicáté! Uděluju tedy 2* a to za scénku: ,,Můžu si půjčit kečup?", za vcelku půvabnou J. Garner a za odmítnutí Jennifer před svatbou Marka Ruffala. ()

Maica

Tenhle film mě celkem překvapil. Čekala jsem poměrně nudnou americkou frašku, ale nakonec to byla docela zábava. I když něco nedávalo moc smysl, ale to se u takovéhohle filmu snese, protože vpodstatě celý příběh byl založen na nesmyslu... Ale byla to celkem slušná podívaná za 3*. ()

nudla

Nevím čím to je, ale už za Jennifer Garner (občas i dívatelnou herečku) jsem strhla asi 2*. Celý film mě nudil a hlavní postava otravovala svými pravděpodobně rádobi vtipnými grimasami. Celkově toto hodnotím jako nepovedený film. ()

MaxForValue

Hlúpučký, naivný film, ktorý nezachráni ani sympatická ústredná dvojica Jennifer Garner a Mark Ruffalo. Úplne predvídateľný dej skazí dojem už na začiatku a typický koniec v rytmé zabehnutého klišé ma definitívne uistil, že tri hviezdičky je skutočne veľa. V porovnaní s Hansovým "Velkým" je to veľmi slabý odvar. ()

Avarga odpad!

Bylo štěstí, že jsem si k televizi nevzal steelky, jinak bych jí fakt už rozkopal. Romantická "komedie" o pošahaný holčičce, která si přeje postaršení. To se jí nakonec povede magickým práškem z tamního tuzexu. .......>sem se to nedalo přeží, ale budiž. Inu a pak začala klasická hulywoodská šablona, která byla výjímečně zdementnělá na maximum. Opravdu jsem si říkal, že si brzo budu muset dojít pro vložku, protože asi začnu krvácet. ()

helrohir

Taká nenáročná komédia so zaujímavým námetom. Jennifer Garner je celkom sympatická, Mark Ruffalo je zaujímavý herec a je tu dosť zábavných situácií, aj keď nie až toľko, ako by sa na komédiu patrilo. ()

vilik

Příjemná komedie, relativně originální nápad, pohodový soundtrack- film jako dělaný na oddechové dvě hodinky strávené večer u televize. Žádný velký průlom, ale ani neurazí. ()

pOne

Vcelku povedená oddychová komedie. Vypnout mozek a koukat se na ní dá. Kvalit Freaky Friday (Mezi námi děvčaty) sice nedosahuje (povedených scén, u kterých se člověk zasměje, je trochu méně), ale mezi komediemi, které se v dnešní době točí, patří podle mne lehce nad průměr. ()

taft

Kdybych mohla, tak dám těch hvězd klidně deset. Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, snad i možná jediný, který jsem viděla asi dvacetkrát a pořád mě stále stejně baví:-) ()

vodkasesemte

A já myslel, že nezálaží, když po tobě holka ve třinácti mrskne domeček pro panenky, se kterým jsi se asi tři neděle dělal, ale kolik dáš bodu za sezonu! Začínám pochybovat o tom, jestli slečna Garnerová umí taky chodit normálně, nebo to jen hraje! A co když to bylo naopak a ten malej tlustej vuřt ji natolik otrávil, že si nakonec vzala toho sladkýho striptéra? Jo a neměli by si ty "DROPSÍKY" koupit i na potom?? ()