Jenna Rinková (Christa B. Allenová) oslavuje v roku 1987 trináste narodeniny. Necíti sa práve šťastne - rodičia (Kathy Bakerová, Phil Reeves) ju dusia a spolužiaci v škole ju ignorujú. Narodeninová oslava sa takmer premení v katastrofu a Jenna si želá, aby čo najrýchlejšie dospela a mohla žiť podľa svojich predstáv. V skrini, kam sa zavrela pri hre, v ktorej ju spolužiačky strápnili, sa na ňu vysype čarovný prášok, čo jej daroval jediný kamarát Matt Flamhaff (Sean Marquette). A na druhý deň Jenna (Jennifer Garnerová) zistí, že sa píše rok 2004, má tridsať rokov, skvelú prácu a nádherný byt. Vrhne sa nadšene do nového života, v ktorom však predsa len ktosi chýba - Matt (Mark Ruffalo). Začne po ňom pátrať a ukáže sa, že Matt je zasnúbený a bude sa ženiť. A Jenna si zrazu zo všetkého najväčšmi želá, aby nebolo príliš neskoro. (TV Markíza)

jandula00

Ale jo, docela jsem se bavila. Nejspíš to ale bude tím, že jsem za a) žena, za b) měli tam hezký hadry, za c) hrál tam sympaťák Mark Ruffalo a za d) nic lepšího zrovna nedávali. Je to prostě taková ta romantická komedie u které si řeknete: "Hm, krásný, ale nereálný" - což je bohužel největší slabina, jinak fajn oddechovka. ()

Bozvav

Mark Ruffalo dobrý, zbytek tak trošku srágorovinka, ale koukat se to dalo bez větší újmy na zdraví. Za mne slabší průměr. ()

zdeny99

Kdo v pubertě nechtěl být dospělý. Snad každý. To se již splnilo Tomu Hanksovi ve filmu VELKÝ a v roce 2004 Jennifer Garner. Ta ze škaredé, opomíjené třináctileté myšky se přes noc stala úspěšnou a okouzlující třicítkou. Najednou si může užívat nejlepších let a přitom sama o tom ani netuší... Celý film je takovou nenáročnou romantickou komedií, na kterou se dobře dívá nejen díky Jennifer Garner. [13865. hodnocení, 256. komentář, 56%] ()

Johnny

Ten námet tu už predsa raz bol. Tom Hanks o tom určite bude niečo vedieť, veď Veľký bol jeho hviezdny prelom. Takže, čo sa týka originality, nič moc. Jennifer Garner je dobrá v Alias, ale jej výkon s Hanksovým sa naozaj nedá porovnať. Oveľa sympatickejší výkon podal Mark Ruffalo v roli priateľa Matta. Andy Glum Serkis je taká čerešnička na torte. Film ako taký je klasická romantická komédia, na ktorú sa dá pozrieť. Ani o chlp viac, ani o chlp menej. O chlp za 4*. ()

Ben Nevis

Průměrná romantická komedie s průměrným scénářem plným klišé. Jennifer Garner hraje dobře, ale na můj vkus třináctiletá školačka příliš rychle vklouzla do role zralé ženy. ()

Puol

Pozerateľna, mravne nezávadná komédia s riadnou dávkou naivity a radoby ponaučením. Jennifer Garner aj Mark Ruffalo sa tu vcelku hodia. ()

Gedes

Celkem stupidní komedie. Už jsem myslela, že se tenhle typ komedií netočí. Ze začátku to vypadalo docela hezky, ale zase me dostal další spád udalostí, kdy 13 holka udělá skvělý navrh na obnovení časopisu /ten navrh a prezentace byly dost silene/ a vsem se to libi a vsichni jsou dojati... no to by me rozbrecelo... navic chlap zklamany laskou k této buchte teda ma snoubenku (ocividne k ni nic neciti) ale protoze ho tahle buchta odmitla tak si ji hodla vzit... no kde to sme? ()

koniklecka

Dala bych i 4, ale zkazil to ten konec. Nicméně bylo to usměvavé, občas i velmi usměvavé a pohodové. Je pravda, že v hlavní roli bych taky radší viděla nějakou jinou krásku, ale občas jí to i docela slušelo. Btw: Když chtěla mít Jenna jako 13 letá velká prsa, tak si tedy v těch 30 moc nepomohla.. O:-) ()

robo7773

*** (65 bodov zo 100) Myslim, ze nie az taka zla komedia a ked sa pozriete kto tam hra tak si to radi pozriete, pretože Jennifer je božská a len raz mat taku zensku doma, tak potom uz mozem zomriet. Film inak nic moc ale tak pobavite sa ale podobny namet ste mohli vsetci vidiet vo filme velky s Tomom a preto nic nove, len s jednym detailom Jennifer sa naspat do detstva nevrati, ale tak na co aj :)) ()

Loooki

Prerábka flmu Veľký s Tomom Hanksom, níe je to zlé, ale zasa to nie je ani to najlepšie... ale keď Jennifer Garner, je tak milá...nedaj 3 hviezdy :) ()

alambert

Dobře střihlé TV ukázky mě docela slibně navnadily a čekal jsem vtipnou komedii. Bohužel přišlo velmi rychle zklamání. Většina z toho, co mělo být vtipné, mi přišlo spíše trapné a zasmál sem se opravdu pomálu. Krása Jennifer Garner nestačí. U filmu sem ale zase neusnul, takže tak dvě hvězdičky... ()

hazaba

Místy možná trochu dětinské a naivní, ale skvěle zahrané a já se o toho dost bavila. Myslím, že se dobře podařilo zachytit myšlení a chování 13 leté holky, která se přes noc stane třicetiletou. ()

Rathalos

Velmi sympaticka romanticka komedia s milym hereckym obsadenim,Jennifer Garner a Mark Ruffalo boli peknou dvojicou v tomto filme,pohladi to srdce i dusu...:-) ()

Luk Skywalker

Co jsem viděl podobné filmy, tak se cestuje časem zpět a ne dopředu, ale může být. Koukatelný průměr, kdy je jasné, jak to skončí, ale jako jednorázová oddychovka to obstojí. ()

Olík

Úplně jsem nepobral, proč zápletku začínat ženskou reakcí na osmdesátkovou klasiku s Tomem Hanksem Velký (r. 1988), protože když vynecháme právě onu startovací pasáž s oslavou třináctých narozenin hlavní hrdinky, tak pak už jede klasická klišovitá neoriginální romedie. Jennifer Garner prkenná, Mark Ruffalo sympatický a všichni víme, jak to dopadne. Ale jinak příjemně nenáročná záležitost, která si svojí cílovku určitě najde. ()

charmin

Boze, preco ma trestas takymito SOMARINAMI(bola by som aj neslusnejsia, ale..), jedine Mark Ruffalo vyzeral byt celkom inteligentny, ale(po druhykrat)... ()

Torgal

Milý filmík z ktorého miestami prúdia na diváka vlny pozitívnej energie. Nie je to žiadne terno, ani toho humoru tu moc nie je, ale príjemne sa naň pozerá (ak teda nerátam úvodnú pasáž, ktorá bola hrozná). Herci v hlavných úlohách sú sympatický a ten happyend im radi doprajete. 6-/10 ()