Jenna Rinková (Christa B. Allenová) oslavuje v roku 1987 trináste narodeniny. Necíti sa práve šťastne - rodičia (Kathy Bakerová, Phil Reeves) ju dusia a spolužiaci v škole ju ignorujú. Narodeninová oslava sa takmer premení v katastrofu a Jenna si želá, aby čo najrýchlejšie dospela a mohla žiť podľa svojich predstáv. V skrini, kam sa zavrela pri hre, v ktorej ju spolužiačky strápnili, sa na ňu vysype čarovný prášok, čo jej daroval jediný kamarát Matt Flamhaff (Sean Marquette). A na druhý deň Jenna (Jennifer Garnerová) zistí, že sa píše rok 2004, má tridsať rokov, skvelú prácu a nádherný byt. Vrhne sa nadšene do nového života, v ktorom však predsa len ktosi chýba - Matt (Mark Ruffalo). Začne po ňom pátrať a ukáže sa, že Matt je zasnúbený a bude sa ženiť. A Jenna si zrazu zo všetkého najväčšmi želá, aby nebolo príliš neskoro. (TV Markíza)

Kinderr

Klasický televizní romantický film. Každopádně zajímavý nápad, že se málá holka posune o pár let dopředu, ale samozřejmě je to spojené se spoustou trapasů........ ()

BlackVelvet

Scena s Jacksonovym Thillerem mne fakt rozesmala. Jak tady psali jiz jini, je to variace na BIG, ale dle mne to neni na skodu. Osobne si myslim, ze film je ve svem zanru hodne povedeny, skoda nizkeho hodnoceni. ()

hannahmontan

Za mě krásný odpočinkový film. Je to taková vzpomínka na dětství, kdy jsem seděla před TV a snila, že i já budu mít takové štěstí. Za mě moc doporučuji. ()

Pignon

Už jsem v kategorii, kdy i 30ka je ukrutné mládí a proto si můžu dovolit i ty 3 hvězdy za film balancující sotva okolo 2, ale jinak je to ještě bezva old school biják s poctivou výpravou, natočený v čerstvě vyladěném NY, bez kriminality a s optimismem na tváři a v pozadí s bobtnajícími cenami nemovitostí. Dneska už by redaktorka printového časopisu bydlela sotva tak lépe než v besenkammer. Arrivederci ma cittá. ()

Pythonator

Jennifer Garner drží tuto tak trochu ženskou komedii doslova na svých bedrech. Jelikož mi je ta děva nadmíru sympatická, nemůžu se nudit. Mladý Hulk je taktéž zajímavý a sám Glum potěší vždycky. ()

Damnsinead

Nic světoborného, ale koukat by se na to dalo. Bohužel je v hlavní roli Jennifer Garner. Jinak decentní herečka, ale tady jí to juchání nevěřím. Velmi křečovité a nepřesvědčivé. 40% ()

soukyd33

Velmi zajímavý film. Mladá dívka má zvláštní přání, po splnění se jí obrátí život o 180⁰. A od té doby se dostává do šílených situací. Je to ale to pravé přání? Soundtrack TOP. Příběh super. Romantický konec. 👍 Hvězdiček 4 ()

J.o.h.n.ny

Romantická komedie, pakliže na ni koukáte s přítelkyní by ve vás mě la zanechat lepší pocit, než nakvašený pocit z blbosti hlavní hrdinky, která se z té mrchy nějak nestačila přeměnit a jestli jo, tak jsem to teda já i moje přítelkyně nestačili postřehnout v čem to spočívalo... ta jedna * je za to,že se ten kluk nakonec pro ni nerozhodl, i když spolu nakonec skončili, že jsem proszradil závěr? ale to už bylo jasné od první minuty... :( ()

Cristina

Tento film se mi líbil asi proto,že by se mi takový život,jako měla Jenna,taky líbil. Jennifer Garner zahrála skvěle 13letou holčičku v těle dospělé ženy. ()

adooo

Podľa mňa ma Jennifer úžasnú charizmu a taktiež je to krásna herečka, ktorá dodáva kvalitu filmu už len keď sa pretŕči pre kamerou....a náhodou vcelku slušná komédia :) ()

Soar

Strašná tuposť. Tupý scenár, tupí herci (s výnimkou Marka Ruffala, za neho je tá jedna hviezdička). Nechápem ako môžu herci svetového mena prijať úlohu v takomto filme. Jennifer to hrá otrasne (ak sa to čo predvádza vôbec hraním nazvať dá) jej by som tu neveril ani nos medzi očami. Serkis mi tam tiež ako teplý šéfredaktor nesedí. A na to že to je "komédia" som sa veru príliš nenasmial. Vlastne áno - scéna na konci kde hlavná hrdinka pozerá na ružový domček pre bábiky a tak srdcervúco narieka až jej netečú slzy. Už aspoň tam si mohli dať záležať a prejsť jej cibuľou pod nosom keď už na ničom inom. ()

BenNat

Až mi bude příště znova třináct, možná budu považovat toto roztomilé klišé za hluboké dílo, do té doby ale musím konstatovat, že jsem se při sledování nenudila, tak občasně jsem se i bavila a ze všeho nejvíc mě uchvátily Jenniny růžové conversky. Takže asi tak. ()