Gagy, které Vás rozesmějí, scénky, které Vás dostanou na kolena, písničky, jaké jste ještě neslyšeli. Legendární čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací na televizní obrazovky. (TV Barrandov)

Lachtaan

V krátkém údobí, kdy se Partička vytratila z obrazovek Primy a postupně přišla o skvělého Ondru Sokola, se hodně lacině pookřála na stále zhoršujícím se Barrandově. Oproti primáckému zázemí naprosto nekvalitní pořad. Přesto se ale najde spousta her, ve kterých kluci dokázali svými vtipy zastínit jinak tak nepříjemné prostředí. ()

-bad-mad-wolf-

Reinkarnovaná Partička, takže reinkarnuju i komentář: Docela fajn instantní zábava, z níž ovšem obstojí jen hádání charakterů a podobný disciplíny. Spoustu dalších je bohužel nesnesitelně trapných, stejně jako Danglovo permanentně rozšklebená huba. 5/10 ()

Pepinec

Neškodila by větší nápaditost her a občas i herců, kteří ve čtyřech případech z pěti skončí u homosexuálního, fekálního nebo homosexuálně-fekálního humoru. A když se Geňa dvacet minut z třiceti snaží uhádnout klystýr, taky to není úplně La Bomba. Jinak ale k čištění zubů před spaním slušnej matroš. ()

MikeCool

Ne vždy snesu specifický humor téhle čtveřice, respektive dua Genzer & Suchánek, ale některé scénky pobaví. Což splňuje účel tohohle pořadu. ()

SOLOM.

Jeden z mála pořadů, který svého času alespoň trochu pozvedl úroveň pořadů na TV Barrandov a to jen díky tomu, že měla spousta lidí ráda původní Partičku, která se na nějaký čas odmlčela z televizní obrazovky, než se potom raději vrátili zpět. No a tak La Parta tak nějak pokračovala v zažitém jejich rádoby humoru. Já nikdy nebyl ani nejsem nějakým velkým fandou Partičky ani tohohle, ale když už to sem tam opakují na Barrandově, tak se podívám. Kvalita jednotlivých dílů je opravdu hodně různorodá…někdy neskutečná sračka, jindy se u toho člověk i zasměje… ()

kajas

"Partička" se během několika let vysílání na jiné komerční televizi stala hodně oblíbeným pořadem a dost fanoušků (včetně mě) nechápalo její zrušení. Barrandováci formát převzali, naštěstí se stejným týmem, ale asi úplně nedomysleli, na jakou cílovou skupinu (spíše mladší diváci) se mají při propagaci zaměřit. Chlapci jsou pořád stejně zábavní, Dangl se pořád tak roztomile hystericky směje, ale sledovanost prý nebyla valná a po pouhých osmi dílech jsme se s "La Partou" museli rozloučit. Škoda. ()

filmmovier

V prvním díle mi ještě nepřišli tak rozehraní, zadání většiny her bylo dost prapodivné, přesto je to stará dobrá partička a já jsem rád, že jsou zpět. Publikum je sice takové tiché, všechno je to divně sestříhané, prostě se jen hraje, nejsou tu žádné domluvy, reakce ani zadávání rolí (což mě mrzelo hlavně u Párty) a má to pitomou znělku, občas dávají až moc najevo, že jsou prostě na Barrandově (kdyby to náhodou někdo nevěděl), jinak ale stará známá Partička, ve formě, s energií a nápady. Geňa mě v Párty zase absolutně rozsekal. Vůbec ne špatné, mě to bavilo a v současnosti je to na Barrandově nejlepší pořad, takže doufám, že to tam vydrží, byla by škoda, přijít o Partičku podruhé, obzvlášť když je pořád tak skvělá a pořád mě dokáže naprosto rozsekat. Nicméně forma zpracování je pořád o hodně lepší na Primě než tady a proto (prozatím) horší hodnocení, ale jen o trochu. 85%. ()

Billie777

Potěšilo mě, že Partička v televizi úplně neskončila a převzala si jí jiná stanice a změnila jenom název. Všechno ostatní vlastně zůstalo stejné, což je jen a jen dobře! Jen jedna věc je jiná - menší publikum. Až tak by mi to nevadilo ale přece jenom, větší publikum dělá lepší atmosféru. Možná časem přidám další hvězdu, protože pro tuhle partu mám pořád slabost. ()

Hepy13

Všechno dobré z původní Partičky zůstalo, a to je jen a jen dobře. Možná větší publikum by to chtělo. Jinak super...jsem rád že se mám zas u čeho hodit do pohody a pobavit se. ()

ForGump

Partička je zpátky, tentokrát na Barrandově. Všechno je při starém, ale alespoň podle prvního dílu je viditelná drobná změna. Pořad mi narozdíl od primácké verze přijde dost otesaný a pokrácený. Žádné domluvy a promluvy mezi hrami, pouze a čistě hry. Publikum není příliš početné a nedělá atmosféru. Vcelku je to ale stále ta samá oblíbená Partička. No a vzhledem k tomu, že Prima právě rozhodla o nasazení posledních premiérových dílů, které jí jěště zbyly, tak bude do konce letošního roku na co koukat. Každopádně zatím vede ve zpracování Prima nad Barrandovem (u mě) 4:3* ()

amyth odpad!

Říkejte mi třeba rozmazlený divák, nebo mi nadávejte do zapšklých intelektuálů, ale byl jsem odchován na Monty Pajtnech, duech Laurie a Fry, Lábus a Kaiser, ........ Improvizace je sice těžká, ale ještě těžší je nesklouznout do vulgárnosti a jednoduchých klišé. Bohužel v tom jsou Genzer se Suchánkem naprostí mistři - každá jedna jejich scénka je prakticky stejná, invence nulová, vulgárnost a nucenost velmi vysoká. Česká tvorba zábavných show je bohužel téměř mrtvá, ti nejlepší se bohužel pustili cestou pekla (kdo zná Tuzemský konzumní a Českou sodu - ten musí plakat co se z těch lidí vyvinulo .....). Podle toho dnes vypadá náročnost a vkus diváka. Když už dokonce i Prima pochopila, že je to opravdu prdeloidní kombinace škodící tváři televize čím dál tím více tak to už je co říci ()

infernet

Nedá se nic dělat, ale velké publikum, je velké publikum. Těch deset lidí za panem Danglem atmosféru prostě neudělá. Možná proto působí La Parta křečovitěji, než původní Partička. Ale koukat se na to dá. ()

fafejt001

NĚKDY JE TO VTIPNÉ A NĚKDY SLABŠÍ , TAKŽE DOBRÉ . ŠKODA , ŽE TO NĚKDO CHCE ZRUŠIT V TÉ TELEVIZI . ASI TO NĚKOMU VADÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.....ŠKODA . ()

nudlis odpad!

Překonané a vyčerpané. Hoši už na Primě ukázali všechny svoje triky a vtipy. Ale ke konci už se začínaly množit vulgarity, což je dost laciný způsob "vtipu" a tak to Prima ukončila. A pak po tom sáhne tahle trapná pseudoTV a myslí si, že to bude mít stejnej úspěch jako kdysi. A že se diváci tolik nesmějou a netleskaj každý kravině? Asi není čemu se smát a čemu tleskat. Už je to prostě trapný. ()

Feacher

Jedná se o obnovu partičky z primy, to je všem jasné. Nicméně už to je trochu ohrané, navíc La parta má znělku jak z pornofilmu nebo zkrátka z hnusně Barrandovského pořadu. Stará dobrá partička byla nejlepší! ()

UnCool

Stará dobrá Partička. Po jednom díle lze říct, že to bude stejné jako předtím. Takže komu se to líbilo bude spokojen. Nelze od toho očekávat nějaký povznesený inteligentní humor, ale relativně vtipnou odpočinkovou zábavu. ()

Crash master

Užívateľ ForGump to vystihol dosť presne. Barrandovská verzia Partičky zatiaľ pôsobí dosť lacne, veľmi malé publikum a po grafickej stránke tiež úpadok. Najväčším problémom je rýchle tempo. Na ďalšiu hru sa skáče hneď po pár sekundách, a pôsobí to až priveľmi zostrihane. Hry sa nestíhajú poriadne vysvetliť (aj keď ich poznáme), pri hádacích hrách sa zadávanie úloh vystriháva, a postavy sa dozvieme až po začatí hry. Nebolo by tiež od veci púšťať k stutočným divákom ešte nejaký smiech nahraný vopred. Obecenstvo bolo prvý diel dosť tiché. EDIT: Po pozretí druhého dielu pridávam hviezdičku. Chlapci hrajú stále rovnako skvelo, bohužiaľ im to kazí spracovanie, za čo však oni nemôžu. Naozaj by to chcelo väčšie publikum a kľudne aj hrať menej hier za ten diel, hlavne aby to nepôsobilo tak zostrihane ako teraz. EDIT 2: Tretí diel už dosiahol "primáckych kvalít". Chmela zasa exceloval, navyše už zostal čas aj na zadanie úloh. Ak uvidím viac dielov ako tento, dám aj barrandovskej verzii päť hviezd. ()