Nový britský pořad Fast and Loose je celý založen na improvizaci. Několik mimů a komiků sedí ve studiu s moderátorem a dostávají od něho nejrůznější úkoly, které musí plnit. (Kopi1)

m.a.t.o.

Tak tomuto vravím zábava. Dangl aj s celou svojou Partičkou sa môžu ísť strčiť do análneho otvoru. Vtipné, úderné, nevtieravé. A týpek, čo robí Interpretatvie Dance je fakt talent, taký druhý Rowan Atkinson. Treba vidieť. Zatiaľ hodnotím opatrnejšie, pretože som videl iba štyri videá. Snáď chlapci a dievčatá na videacesky.cz pridajú do budúcnosti ešte ďalšie, pretože toto by som iste bez titulkov nezvládol :) ()

Vindemiatrix

Škoda přílišného opakování některých soutěžních disciplín (např. zeď položená na zem), po několika dílech vyčerpají své možnosti a nepřipadají člověku zdaleka tak zábavné. Jinak ale výborný pořad s neskutečně pohotovými hosty, který dokáže v lepších momentech (a nebývá jich málo) diváka naprosto odrovnat smíchem. ()

Splasher

Od producentů Mock the Week, takže to bohužel moderuje prkenný Hugh Dennis, co ani neumí pořádně číst z autocue. Ano je to lepší než česká a slovenská Partička, ale taky o dost horší a strojenější než Whose line is it anyway. Interpretační tanec pobaví - doporučuju poprvé zhlédnout bez zvuku a hádat (bez šance) a napodruhé si užít "interpretaci děje písně" se zvukem. ___ Negativní kritiky + slabá sledovanost na BBC 2 = Malá šance na druhou řadu. ()

P. J. D.

Vcelku povedený pořad, který se oprávněně těší dobrému hodnocení nejen u nás, ale i v zahraničí. Partička by se od něj mohla hodně učit a nejenom jej a jemu podobné prachsprostě vykrádat a obohacovat se tak na nich za pomoci jakýchsi opičích skřeků. Ale kvůli Partičce tu nejsme. Tenhle pořad má hlavně dynamický spád v kontrastu se stupňovitostí komičnosti, což se rozhodně cení, protože něco takového není jednoduché. Zároveň má ale i specifický druh humoru, což je možná kamenem úrazu u mého hodnocení. Mnohé gagy a vtípky jsou totiž směřovány ve směsi na Británii a Ameriku, v čemž mi u nás nejsme moc zběhlý (alespoň ne já). Právě proto některé vtípky nechápu a připadají mi tak trapné. Právě to bohužel strhává na hodnocení, protože tak nemůžu říci, že by pořad byl dokonalý. Proto čtyři hvězdy. ()

ataman329

anglický humor v plnej pohotovosti. oveľa vtipnejšie, ako naša, či česká partička. neubránim sa však pocitu, že to improvizované nie je a že každý diel má predom stanovený scenár. alebo žeby boli až takí dobrí? každopádne skvelá zábava. "you are beautiful, as a picture. unfortunately, it´s a picture of shit." ()