Gagy, které Vás rozesmějí, scénky, které Vás dostanou na kolena, písničky, jaké jste ještě neslyšeli. Legendární čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací na televizní obrazovky. (TV Barrandov)

SOLOM.

Jeden z mála pořadů, který svého času alespoň trochu pozvedl úroveň pořadů na TV Barrandov a to jen díky tomu, že měla spousta lidí ráda původní Partičku, která se na nějaký čas odmlčela z televizní obrazovky, než se potom raději vrátili zpět. No a tak La Parta tak nějak pokračovala v zažitém jejich rádoby humoru. Já nikdy nebyl ani nejsem nějakým velkým fandou Partičky ani tohohle, ale když už to sem tam opakují na Barrandově, tak se podívám. Kvalita jednotlivých dílů je opravdu hodně různorodá…někdy neskutečná sračka, jindy se u toho člověk i zasměje… ()

kajas

"Partička" se během několika let vysílání na jiné komerční televizi stala hodně oblíbeným pořadem a dost fanoušků (včetně mě) nechápalo její zrušení. Barrandováci formát převzali, naštěstí se stejným týmem, ale asi úplně nedomysleli, na jakou cílovou skupinu (spíše mladší diváci) se mají při propagaci zaměřit. Chlapci jsou pořád stejně zábavní, Dangl se pořád tak roztomile hystericky směje, ale sledovanost prý nebyla valná a po pouhých osmi dílech jsme se s "La Partou" museli rozloučit. Škoda. ()

barneybishop

Partička alias La Parta je zpět a já jsem nejvíc spokojený! Alespoň Barrandov je v tomhle ohledu rozumný a vzala si od Primy cenný skalp, který si myslím, že jen tak nepustí a ostatní televize můžou jen závidět. :) Prima bude litovat, že takový pořad zrušila. Pořád skvělé, i když je taky docela špatné, že je zde minimální publikum než tomu bylo předtím na Primě, ale chápu, že tenkrát to bylo před lety stejné a až poté se to rozjelo. takže věřím, že i za nějaký čas z toho bude velký Barrandovský amfiteátr se čtyřmi diamanty uprostřed v čele s Danem a Marianem. :) ()

filmmovier

V prvním díle mi ještě nepřišli tak rozehraní, zadání většiny her bylo dost prapodivné, přesto je to stará dobrá partička a já jsem rád, že jsou zpět. Publikum je sice takové tiché, všechno je to divně sestříhané, prostě se jen hraje, nejsou tu žádné domluvy, reakce ani zadávání rolí (což mě mrzelo hlavně u Párty) a má to pitomou znělku, občas dávají až moc najevo, že jsou prostě na Barrandově (kdyby to náhodou někdo nevěděl), jinak ale stará známá Partička, ve formě, s energií a nápady. Geňa mě v Párty zase absolutně rozsekal. Vůbec ne špatné, mě to bavilo a v současnosti je to na Barrandově nejlepší pořad, takže doufám, že to tam vydrží, byla by škoda, přijít o Partičku podruhé, obzvlášť když je pořád tak skvělá a pořád mě dokáže naprosto rozsekat. Nicméně forma zpracování je pořád o hodně lepší na Primě než tady a proto (prozatím) horší hodnocení, ale jen o trochu. 85%. ()

Lachtaan

V krátkém údobí, kdy se Partička vytratila z obrazovek Primy a postupně přišla o skvělého Ondru Sokola, se hodně lacině pookřála na stále zhoršujícím se Barrandově. Oproti primáckému zázemí naprosto nekvalitní pořad. Přesto se ale najde spousta her, ve kterých kluci dokázali svými vtipy zastínit jinak tak nepříjemné prostředí. ()

• V roce 2021 Michal Suchánek v jednom rozhovoru uvedl, že se La Parta natáčela s komparzisty v hledišti a ne před normálními platícími diváky jako v případě Partičky (od r. 2011). (OJan)