Jake a Tlsťoch

• Česko Jake a Tlusťoch (viac)
USA, (1987–1992), 79 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

William Conrad, Joe Penny, Robert Clohessy, Melody Anderson, Ernest Borgnine, Gregg Henry, Robert Culp, Rick Zumwalt, Danny Masterson, Charles Cyphers (viac)

Státní návladní J. L. McCabe (William Conrad) je na první pohled bručoun, jehož nálady musejí trpělivě snášet všichni zaměstnanci úřadu. Jinak je to ale zkušený obhájce, opravdový profesionál ve svém oboru. Pro jeho kancelář pracuje soukromý detektiv Jake Styles (Joe Penny), pohledný muž a skvělý vyšetřovatel. V kanceláři s nimi je i McCabeův mladý asistent Derek Mitchell (Alan Campbell). Ústřední dvojice, vyšetřovatel a státní návladní, tvoří dohromady sehraný tým. Společně se jim daří odhalit nejednoho zločince. (oficiálny text distribútora)

lardko

Dřív jsem tento seriál moc nemusel. Přišel mi úplně o ničem , ale od tý doby co jsem byl na ubytovně kde v televizi bežely jen základní programy jako ct1 , ct2 nova a prima. Jsem začal tento seriál sledovat čím dál tím víc , a zjistil jsem že je to vlastně skvělý krimi seriál z dobrou zápletkou , a sledoval jsem ho čím dál radši , a dokonce sem si Jaka a tlustocha přirostl k srdci. Teď vždy když běží v televizi tak se na něj s chutí kouknu. Hodněkrát mě i seriál rozesměje a tlusťocha jako herce sem si hodně oblíblíbil. Je to takový herec co sice nezahraje svojí roli na 110% ale v seriálu řeší všechny zločiny s klidem a rozumem a dá se u jeho scén dobře uvolnit. Je to sice už od pohledu takový průměrný seriál , ale já osobně sem si ho dost oblíbil. ()

Grafito

Úděsný herecký výkony.. úděsný zápletky.. úděsný vikslajvantový disko ksichty přelomu 70. a 80. let.. ale i tak bejvaly časy, kdy jsem nevynechal žádnej díl.. :-) ()

RadimFišer

Lehce nadprůměrný seriál hýříci silnými mužskými pažemi a staříkem, který si sotva viděl přes pupek na jeho stejně rozmazleného mazlíčka. I to hodnotím velice kladně a nezapomenutelně. Film není průměrný a to mi v této kategorii detektivek, společně se vzpomínkami stačí na to, abych ho ohodnotil na 4 hvězdičky. ()

bangee

Jako malej jsem na to koukal s dědou...Nicméně s odstupem času za dvě hvězdy a to především díky nostalgii ke starým časům... ()

kkarx

Absolutní klasika z let, kdy ještě krimi seriály neupadly do dekadence a morálního odpadu (viz. Dexter a mnoho dalších). Některé příběhy mají i nějaký slušný nápad či pointu. ()

waska

Dnes se na to dívám již s odstupem, ale dříve se mi to hodně líbilo a strávil jsem u tohoto seriálu pěkných pár hodin. Sice je to na jedno kopyto, ale i tak, všechny 3 aktéry jsem si hodně oblíbil. ()

Mik_e

Nostalgie...a některé díly byly vážně dobré. Jako celek dnes...no, nevím. Ačkoliv, jak tak nad tím přemýšlím, asi by se tomu dalo vytknout ledacos, ale pořád je to lepší než polovina dnešní produkce. A ti dva se doplňovali dost dobře. 60 %. ()

topi80

Bručounský návladní, kterého během seriálu zřídkakdy vidíte vstát od stolu ze židle, no, a k němu je samozřejmě třeba dát nějaký protiklad, třeba supermana, který na všechno přijde, každého přepere a mezitím stihne ohromit každou kočku, která se v seriálu mihne. Toto dílo jsem nevyhledával, ale jako retrooddychovka dodnes obstojí. ()

Clark_Kent

Nenahraditelná kriminálka! Kam se jen tyhle seriálový parády, dneska poděli? Mezi těma novodobýma srágorama, hledat opravdu marně. Tlusťoch /W. Conrad/, nadělal plno srandy. ()

bloody21 odpad!

nesnáším tento seriál, zastaralý nádech, jakeovi trčí chlupy z nosa, celkově je takový divný, akorat tlusťoch a jeho mops nebo co to je nemají chybu, přesto se na to ale nemůžu dívat a nemůžu než jinak ()