Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

Xavi6

Seriál, který nikdy nezestárne. Vždycky se bavím u téhle skvělé komedie. Hodně preferuji díly, kde se vyskytuje Koudy, ale bohužel zde nevydržel až do konce, nicméně jeho jedno-sériový zástupce Jean Lic nebyla špatná náhrada, ale už to nebyl Koudy. Celkově zde panuje velice dobrý humor, je zde plno hlášek, vyskytují se zde také narážky na různé seriály a filmy (vtipné narážky samozřejmě). Patrick Duffy hraje samozřejmě spolehlivě, tak se seriál velice dobře o něj opírá a táhne ho někdy. Je opravdu škoda, že natáčení po 7 letech skončilo, dal bych hodně za nové díly. ()

Lefty86

Seriál který mě přivedl už v ranném dětství k sitcomům, taky jeden z nejlepších, je fakt že v každém díle na konci je jákesi moralizování a poučování, ale to byli 90 roky, filmy a seriály se točily takový naivnější mnohdy jednodušší a možná to bylo k dobru věci. Dnes to kombinujou a snaží se vše podávat moc složitě. ()

ClimbVibe

V dětství jsem tenhle seriál měl hodně rád - bylo to takové vtipnější BH 90210. Nedávno jsem viděl znovu pár dílů a vlastně nevím co mi tam přišlo k smíchu. Nejotravnější ale je ten mustr podle kterého se ve Step by Step pořád jede - sranda, problém, sranda, na konci poučení + rodiná pouta ale pak to ještě hodíme znovu do srandy. ()

bloodcountes

Kdysivá jsem to sledovala a celkem jsem se bavila... ted mě napadlo, že si to možná maličko zopáknu, (asi potřebuju něco sluníčkovýho :)))) Takže možná hodnocení časem změním.....ale ne, hodnotím to z prvního podívání, ted už by to nebylo fer:) ()

Yardie

Seriál mého mládí. Myslím, že ve své době opravdu jeden z TOP sitcomů, který neztrácí ze svého lesku nic ani teď. Výborná směsice herců, dobré vtipy a narážky a v podstatě dobře vystavěný "děj" a "zápletky". Jediné, co mi při koukání v pokročilejším věku docela vadí je Cody. Většinou mi tam ty jeho hlášky a grimasy moc nepasují a jeho neustálé hekání mě docela dráždí. Ale občas má i on výborné chvilky. Ale vše vynahrazeno příchodem Jean Luca. Ostatní členové rodinky mají své místo a plní své úlohy na výbornou. Celkově si myslím, že je to velice povedený sitcom, na který se dá dívat vícekrát. Howgh! ()

Marys

Moj druhý najobľúbenejší sitcom. Jediné, čo by som vytkol, je menenie charakterov niektorých postáv, ale inak nekonečná hromada reprodukovanej neokukanej zábavy pre mňa. ()

M.I.K.E.

Můj nejoblíbenější seriál ze všech, každý díl i po pátem, šestém shlédnutí mě neustále baví. Válka mezi Lambertovými a Fosterovými prostě nemá chybu. Plus nezapomenutelná role bratrance Codyho. ()

Zombi

Kdysi mě to hodně bavilo, ale nedávno jsem viděl znovu nějaký díl a uvědomil jsem si, že kromě dobrých hlášek a praštěného Codyho je v každém díle taky hodně moralizování a přeslazených rodinných hodnot. Přesto dám slabší 4 hvězdy. ()

Mouzon

Tahle rodina je prostě nenapodobitelná a nenahraditelná. Carol a Frank Lambertovi se neustále snaží žít "normálním" životem, což jim ovšem zbytek jejich domácnosti v čele s Frankovým synovcem a ultratroubou Codym zjevně nehodlá dopřát. Naprostá eklektičnost charakterů skýtá parádní prostor pro peprné, vtipné, ale především originální scénky. Škoda jen mírné vyčpělosti vtipů a dialogů během dílů pozdních. Za to a za občasné až příliš vtíravé mentorství, které ovšem k rodinému životu naprosto přirozeně patří, jen mě jde trochu proti srsti, tu hvězdičku srážím. Mezi seriály přesto stabilní nadprůměr. Když se člověk brodí bahnem všemožných VKV, OVRZ či RP, které sice nesleduje, ale přesto na něj při každé možné příležitosti z obrazovek jukají, je seriál tohoto formátu více než příjemným spočinutím. **** a ne jen z nostalgie. Mimochodem díl s rozbitým Codyho autem či s věštěním sportky za pomoci sýrového klobouku by si i těch ***** zasloužil. ()

lareinna

Zábavný a obľúbený, rodinný seriál 90 rokov...to už človek videl snáď tisíckrát...a potom už aj zo zvyku :-))) ale proste super... ()

Angie91

Morální ponaučení! To je věc, která vám vadí nejvíce?? Popravdě tohle je rodinný seriál, a i když nevěřím, že se podle Foster-Lambertového vzoru chová jediný Američan, určitě vás "naučí" jak rozeznávat hranice mezi špatným a dobrým. Takže ty 4* nejsou za morálku, ale za neustálé dovádění rodičů, zatím co jejich děti museli být nevinní až do svatby, dále nevysvětlitelné zmizení nejprve Coudyho, pak Brandona a nakonec Jean-Luca - zmatený byl také vztah J. T. se Sam - jeden díl spolu chodili, druhý najednou ne a třetí se zas dali dohromady. Ale i přes to všechno, to je jeden z nejlepších sitcomů, na který se ráda podívám i dnes. ()

Marina111

Dokonalá ukážka toho, ako má vyzerať ukážkový sitkom. Zaiste, k dokonalosti to malo ďaleko ( hovorím najmä o morálnych poučeniach na konci každého dielu, ale i o nestarnúcich "deťoch" či o náhlom a nevysvetlenom zmiznutí jedného z nich ), no musím uznať, že i tak je to právom jeden z najkultovejších počinov svojho žánru. Sama som s ním strávila niekoľko sezón a ťažko by sa hľadal diel, ktorý by som minimálne trikrát nevidela, a tak je zrejme zjavné, aké nostalgické a silné city ma k nemu viažu. Darmo, po toľkých rokoch sledovania sa táto veľká rodina stala tak trochu súčasťou tej našej. A v prípade rodiny je naozaj ľahké byť nekritický ... Ťakže, ešte raz : Frank, Carol, Dana, Caren, Ell, Mark, Brandon, JT, Coudy, Lilly - mám vás rada a ďakujem za všetky tie pohodové polhodinky, ktoré sme spolu strávili ... ()

Movie Gourmet

První sezóny tohoto seriálu viděny poprvé se líbily nejvíce. Později vše tíhlo k přílišnému kýči. Když vidím televizi vysílat seriál po x té, a jsem už starší a většinu dílů jsem už viděl, tak mi ten humor přijde příliš jednoduchý, prvoplánový. Člověk už se u toho ani moc nesměji. Jasně, Kouďák s JT jsou klasikové, ti jsou nejlepší. Patrick Duffy, taky dělá co může, ale když už po x té vidí člověk jeho jednoduché vtípky, mnohdy velmi trapné. Už se nesměje. Jinak ale good. Verdikt: první sezóny 3 - 3 1/2* a 70 - 75 %. ()

fredisek

U rodinných seriálů trpím. U Step by Step o něco míň, než u těch ostatních. Pseudopříběhy, které vedou vždycky jen k jednomu poučení...rodina má držet pohromadě a její členové se mají mít rádi. Nějak mě tahle optimistická tematika netáhne, stejně jako život na předměstí. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)