Krok za krokom - Série 6

(séria)
Komédia / Rodinný / Romantický
USA, 1997, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson, Christine Lakin, Christopher Castile, Robert Neary, Josh Keaton, Nicole Bilderback, Nick Spano, Troy W. Slaten (viac)

Trevor

Svojim priateľom, ktorých som ohodnotením všetkých epizód trochu zaspamoval sa ospravedlňujem, ale aby Tryskomyš dala každej a jednej epizóde 5* iba preto, aby nazbierala viac hodnotení je trošku trápne. Každý musí uznať, že Krok za krokom od momentu, keď sa na scéne objavuje Jean Luc a Caren vedie kaderníctvo stratil akékoľvek čaro, napriek tomu sa s prehľadom pohybuje v červených číslach a pritom v podstate od tretej série je to mlátenie prázdnej slamy. Každý má právo na svoj názor, ale pristupovať k hodnoteniam až takto nekriticky, keď trápna epizóda z divokého západu dostane plný počet * je strašne trápne. ()

majo25

6. séria išla dole hlavne zásluhou absencie Codyho, ale aj dochádzaním dobrým námetov. Akonáhle sú deti odrastené, témy s nimi sú buď málo vtipné, alebo sa opakujú. Náhrada v podobe Jean Luca, na ktorého si trebalo istý čas zvykať, nejak extra nepomohla, aj keď má pár dobrých momentov. ()

topi80

Mně tato série přišla i přes pár slabých zápletek hodně vtipná. Trochu zženštilý francouzský kadeřník byl skvělou záminkou k typu přímočarého humoru a narážek, které mi sedly. Přitroublý Cody, který byl navzdory své debilitě ze všech nejchytřejší a nejsprávnější, už opravdu přesluhoval. ()

Likan7

Šílený sešup dolů. Nebýt několika dílů, které dávají vzpomenout na začátky seriálu, bylo by průměrné hodnocení ještě nižší. Hodně toho zachraňuje Bronson Pinchot, jehož Jean-Luc v mnoha ohledech převyšuje i Codyho. Scény, při kterých se divák vyloženě zasměje, má na svědomí totiž pouze Jean-Luc. ()