Savageovci

• Česko Chlapi sobě (viac)
USA, (2004–2005), 6 h 39 min (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Eric Speier

Keith Carradine, Erik von Detten, Andrew Eiden, Shaun Sipos, Evan Ellingson, Jason Dolley, Vincent Ventresca, Autumn Reeser, Mel Gibson, Kate Walsh (viac)

Savageovci sú celko obyčajná priemerná rodinka, ktorá nechce nič viac ako ostatní. Je tu však jeden malý problém. Ak si predstavíte rodinu, v ktorej vládne otec so životným krédom „Všetko je v pohode“ ďalším päť viac, či menej dospievajúcich chlapcov, pochopíte. Pochopíte napríklad to, že šance na klasický rodinný život sú asi tak jedna k miliónu. Zúfalo tu totiž chýba ženská ruka. Producentmi seriálu sú Mike Scully a Julie Thacker Scully, scenáristi megaúspešného seriálu Simpsonovci, ktorí sa inšpirovali vlastnými skúsenosťami. Jedným z režisérov série je nemenej známa hollywoodska hviezda Mel Gibson... (oficiálny text distribútora)

MikeCool

TV-seriál. Po pilotním díle dávám tomuto ryze pánskému seriálu šanci. | 1. Pilot (75%), 2. Studium (75%), 3. Falešní muži v uniformě (75%), 4. Típni to, Nicku (75%), 5. Jackův pekelný stroj (75%), 6. Zachraňte Lily (75%), 7. Komu zvoní mobil (75%), 8. Pouťové vztahy (75%), 9. Příliš mnoho dětí (75%), 10. Netradiční Díkůvzdání (75%), 11. Muž bez míče (45%), 12. Kyle a ženy (60%), 13. Vánoce v negližé (50%), 14. Smím prosit? (55%), 15. Mládí má zelenou (60%), 16. Zachraňte starou paní Rileyovou (50%), 17. Kuchyňské peklo (45%), 18. Dvojitá oslava (50%), 19. Jedna vana pro všechny (50%), > Průměr: 64% (3*) | ()

Charon11

Když jsem viděl první (myšleno můj první, ne první díl seriálu) díl tak mě to nějak moc nezaujalo. Další průměrná americká komedie. Pak jsme viděl další a další díl a zaujalo mě to více a více. Nikdy bych nevěřil jak dokáže být "Special Agent Frank Lundy" z Dextera komediální postavou. Po prvním kontaktu s tímto seriálem jsem dal tři hvězdičky, ale po častějších schůzkách s Chlapi sobě zvyšuji na 4. Zábavné, nenudí a stále překvapující. ()

YoZo8

Savageovci sú neskutočne super sitcom. Mel Gibson a ostatní režiséri odviedli výbornú prácu. Jednoduché komické situácie s výbornými mužskými výkonmi. Chytľavé hlášky, ktoré sú akoby ušite mne na mieru. Otec a piati synovia, podarená rodinka. Každý je iný a predsa každý vtipný. Videl som všetke časti a všetke boli skvelé, a ak by to v TV opakovali určite by som si to pozrel opäť. Škoda, že tento perfektný seriál nemá viac sérií. Určite by si to zaslúžil. ()

Caelos

Povedený seriál, zasmál jsem se. Je fakt že duševní zaostalost některých postav byla dotažena až za hranici extrému, ale dá se to překousnout, protože vtipných situací je dost. Taky je tam v bezpečnostních videích Mel Gibson, co by policista. O tom tak nějak nevím co si myslet, ty jeho vstupy moc vtipné nejsou a vypadá tam blbě. ()

migl odpad!

Tento stupídny nezmysel alá Disney Channel(veková skupina 5-14rokov) je poriadna kktina.Nechápem ako to mohli nazvať "chlapský" (niekto dokonca geniálny:-( )seriál, a zároveň tie vysoké hodnotenia. Debilné dialógy,"herecké" výkony... ,ono je to skrátka celé na.... Keby mal niekto na krku v reálnom živote toľko debilných a nespratných deciek, tak skončí v base za viacnásobnú vraždu alebo v blázinci ()