Plný dom

Komédia / Dráma / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvorcovia:

Jeff Franklin

Scenár:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane, Gigi Vorgan (viac)

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett (viac)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

waits

Sitcom, který v podstatě nebyl vůbec vtipný, vlastně je to přesně ten druh sitcomu z 80.let, který parodují Simpsonovi v díle 11 serie 22. V každém dílu navíc na mládež vyskočilo nějaké to ponaučení. Pochybuji, že to ještě někdo někdy nasadí do vysílání. Viděno tenkrát asi 15 dílů, měl jsem holt spustu času. ()

Slartibarkfast

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45% ()

MM_Ramone

Tento americký sitcom som nikdy nemal rád. Celá jeho koncepcia je mi akási podozrivá. Traja slobodní, dospelí chlapi žijú v jednom dome s troma maloletými dievčatami, ktoré sú dcérami jedneho z nich. Smrdí mi to pedofíliou. Tí traja maníci sa mi vôbec nepozdávajú. Vyzerajú ako predpisoví zvrhlíci. Mala by tam zasiahnúť sociálka. Detiská odobrať, dať do výchovného ústavu a pánov pekne po jednom predviesť na políciu a poriadne preveriť, čo sa vlastne v tom ich "Plnom dome" v skutočnosti dialo. * ()

KryplXxX odpad!

Jen když vidím hlavní představitele a ty spratky s odporným rozežraným výrazem v ksichtě tak se mi chce zvracet. Je to jako klub tří teplých homoklád, kteří jsou zároveň pedofilové. Nechutný shitcom. Ten kdo dělal kásting by potřeboval projet komínek pěkně drsnou násadou od lopaty. A ty děcka, bože to jsou hnusné držky. Vsadím se, že až dospěly, tak spáchali sebevraždu, když se jednoho dne probudili střízlivé a podívali se do zrcadla. ()

walkingdead

V USA asi nejpopulárnější z podobných rodinných seriálů, u nás zůstal ve stínu Kroku za krokem, asi právem, postavy nemají takové charisma a chybí tomu i to prostředí ideální pro konfliktní situace, které vzniklo spojením dvou zcela odlišných rodin v Kroku za krokem. Je to tedy spíš takový Step by Step lite, ale i tady se najdou vtipné epizody. Jen jsem nikdy nechápal, co se Američanům tak líbí na Olsenkách, na druhou stranu je fakt, že tady ještě (na rozdíl od současnosti) nevypadaly jako zrůdy. ()

• Bob Saget byl od počátku jasným favoritem producentů do role hlavní postavy Dannyho Tannera, nicméně díky svým zavázkům v CBS to dlouho vypadalo, že roli nebude moci vzít. Pilotní díl tak byl natočen s jiným hercem - Johnem Poseyem. (Espejox)
  • Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)