Ženatý se závazky - Setkání po letech

(TV film)
  • USA Married... with Children Reunion

Jak vypadala práce při natáčení sitcomu Ženatý se závazky? Co si představitelé hlavních rolí myslí o postavách, které hráli? Jak vzpomínají na jedenáct let, které strávili společně na place - jako na náročnou práci, anebo zábavu? Stal se pro ně seriál odrazovým můstkem k herecké slávě, anebo je již natrvalo "zaškatulkoval" jako Bundovy? V této zvláštní epizodě naleznete nejen odpovědi na tyto otázky, ale můžete si připomenout i nejlepší a nejvtipnější scény ze seriálu. (oficiálny text distribútora)

masw

Velmi dobré! Herci zavzpomínali na staré časy, probrali jednotlivé postavy a připomněli nám i památné scénky. Navíc se vše odehrávalo v obýváku Bundových (či Bundyových). A s konečnou platností jsem se dozvěděl, že Marcy D´Arcyová se čte "mársi" a né "mersi", jak tomu bylo v české verzi. Married with Children 4 live! A teď se kouknu na E! True Hollywood Story. ()

Paity

Miloval jsem tenhle seriál, miluju ho teĎ a milovat ho i budu. Ženatý se závazky je důkazem toho, že se dá za relativně malý peníz a natáčením jen ve studiu pokořit mnohem nákladnější projekty s mnoha efekty a hvězdným obsazením. Al Bunda RULEZ! ()

MarekT

Pět hvězd nedávám proto, že je to sice příjemné setkání po letech, ale kromě toho nic lepšího nenabízí. Jinak je ale příjemné vidět herce po šesti letech od natočení posledního dílu, notabene když se až na výjimky nezměnili (akorát David "Steve" Garrison trochu zešedl) a když poodhalují tajemství, zajímavosti a dokonce se k samotnému formátu vyjádří - nejlépe jej podle mě vystihuje Christina "Kelly" Applegate tak, že divácká úspěšnost byla zapříčiněna tím, že situace jsou vlastně ze života (proto jsem také velkým fanouškem Ženatého). Pro českého diváka, resp. diváka odkojeného na dabingu je také zajímavé slyšet originální hlasové odstíny (dle mého názoru originální Al mi přijde tak dobrý a hlavně podobný jako americké namluvení Homera Simpsona, jinak jsou všichni v pořádku). ()

Scraffy

Proste stretávka hercov zo seriálu Married... with Children po rokoch. Nič viac, nič menej. Veľmi nostalgický film. Pre milovníkov seriálu nutnosť vidieť! Preto som tu. ()

reich

Tady není o čem speciál, který vznikl roku 2003 a to sice za jedním účelem, Setkání herců po 6 letech od seriálů. Představí se všichni hlavní herci a sednout na gauč, kde rád Al trávil svou dovolenou a Peggy koukala na bednu. Herci vzpomínají na na oblíbený epizody, další speciální hosty a celkově, jak seriál je úspěšný a získal si takovou oblibu. Obrovská škoda, že nejsou zde a patrně asi neexistují nepovedené záběry, ale jinak přesně takto má vypadat setkání. ()