Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 6
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

Ukážka z filmu 6

Yardie

Průměrňákovi jsou průměrný seriál. Jakoby nám název chtěl i sám napovědět, co máme čekat. Není to vyloženě špatné, ale ani nic extra. Hlavní problém vidím v kolísavosti kvality jednotlivých epizod. Některé jsou výtečné a proto jsem seriál začal sledovat. Ale potom přijdou díly téměř nevtipné a nebo s totálně infantilním a trapným humorem. Takže občas ano, ale musí se chytnout lepší díl. Howgh! ()

Eliott

Neuvěřitelné, Napřed se mi seriál docela líbil a viděl jsem +-10 celých episod. Pak mne začal seriál nudit a v televizi jsem se mu spíše vyhýbal a teď to ve finále přerostlo v naprostou nenávist k seriálu. Nemohu ho vystát a nejradši bych dal odpad i když si nejsem jistý, zda by to bylo fér. Hlavní postavy jsou neuvěřitelně nesympatické, snad jedině s výjimkou otce rodiny. ()

Osvícený

Na rovinu. Průměrňákovi se v našich zeměpisných šířkách netěší valné oblibě, a to, že jdou na Prima Comedy central je takové malé plus. Faktem ale zůstává, že sitcom, který není podporován zvukovou stopou reakcí diváků a stejně se u něj lidé smějí, musí logicky mít něco do sebe. Já, i s půlkou rodiny však Průměrňáky fakt žeru. Jejich kvalita mi přijde v porovnání s třeba Modern Family, která sama o sobě vypadá, jako by si štáb nemohl dovolit kvalitní stativ, řádově vyšší. Děti opravdu působí trochu retardovaně, což byl evidentně záměr, ale opravdu skvělý je Atticus Shaffer, zvlášť pokud vezmeme v potaz to, že hraje člověka tak o 8 let mladšího. ()

peeteno78

Od prvního dílu naprosto geniální seriál, kterého se stále, už po několikátém opakování, nemůžu nabažit. Většina scén jsou skvělé perly a já se bavím od začátku až do konce. Patricia Heaton se role Frankie zhostila na výbornou a i všechny ostatní postavy jsou sympatické, vtipné a naprosto s nimi nemám problém. Úžasný seriál, jeden z nejlepších seriálů poslední doby. 100% ()

Olík

Křesťanštější Goldovi, bělejší Cosbyovi, současnější Flintstoneovi, asocialnější Pearsonovi, chudší Sheffieldovi, méně zavázaní Bundovi, subtilnější Connerovi, reálnější Obloukovi, ne tak početní Lambert-Fosterovi, decentnější Moodyovi, američtější Harperovi, pozemštější Solomonovi……..vezměte mixer, vložte do něj všechny vypečené seriálové klany jaké jenom znáte, nechte ho vykonat své a výsledkem jdou Heckovi……nestandardní rodinka složená ze standardních členů. ()

Galéria (1 851)

• Prostřední jméno Sue (Eden Sher) je shodou okolností také Sue. Její první jméno totiž bylo původně napsáno do kolonky pro druhé jméno a do první kolonky bylo jen přepsáno. (peeteno78)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz