Detská hra

• Česko Dětská hra (viac)

Andy dostane k narodeninám úžasnú hračku, ktorá prekračuje všetky predstavy a fantázie. Najnovší výkrik technológií, funkciami a možnosťami „nabúchaná“ bábika, ktorá vie čokoľvek. Už to nie je iba hračka, je to ten najlepší kamarát. Je roztomilá ako obrázok a deťom prináša len nadšenie a šťastie. Andymu a jeho mamičke ale prinesie jeho nová bábika ešte niečo navyše... hrôzu, des a strach o život. Nikto totiž netuší, že táto bábika je zlá ako všetky pekla sveta, že dokáže zabíjať, že vraždí veľmi rada a navyše s vynaliezavosťou tých najväčších psychopatov. Andy aj jeho mama Chuckyho skutočnú podstatu čoskoro spoznajú, pomoci sa ale nedočkajú. Takejto pravde totiž nikto neverí. A ak uverí, tak neprežije, aby ju mohol potvrdiť. Ako napríklad sused, ktorého záhadne prešla vlastná kosačka na trávu... Dobrú noc, Andy. (Bontonfilm SK)

hony23

Máme tu novou Dětskou hru, zmodernizovaný Chucky se dá ovládat přes aplikaci ve smartphonu, ale dějově je to slabé. Chybí i černý humor, jediným kladem zůstává brutalita panenky, která umí jak s cirkulárkou, tak se zahradní sekačkou. ()

Merenre

Řemeslně překvapivě dobře zmáknutý horor, který navíc překvapí výkonem hlavního dětského hrdiny - opravdu dost dobrý. Jinak je to poněkud delší než by muselo být. ()

Dawe2

Většinu filmu reálnější, než jsem čekal. V žádném směru mě to neurazilo, ostudu tenhle film rozhodně nedělá. Nemá zbytečné lekačky, herecky dobré. Doporučuji. ()

argo.smile

Klasický Chucky je už pomaly u väčšiny ľudí zabudnutý kultový film mojích detských čias . Tento remake bol pekný upgrade-nutý na novší level. A mňa to naozaj pobavilo. A nakoniec ešte * prihodím. ()

albiebennett

"To je za 2Paca!" Nahláškovaný remake klasiky z osmdesátek. Nejsmutnější je, že voodoo demonologie Charlese Lee Raye byla nahrazena "vadným integráčem". Občas jsem se bavil celkem nenuceně jsem film dokoukal, ale nikomu bych ho nedoporučil pro film samotný jako spíše pro náhled jak přizpůsobovat staré klasiky modernímu publiku. ()

BLEEDER

Na scénu prichádza remake kultového hororu Child´s Play, ktorý nám predstavuje úplne nového robotického Chuckyho. Tento film som v roku 2019 videl v kine, ale veľa vecí som si nepamätal, tak som si ho pozrel ešte raz. V tomto filme je za mňa asi najkrajšia a najlepšie urobená chémia medzi Andym a Chuckym. Andy nemá žiadnych kamarátov, je veľmi sám a začína mu puberta. Vtedy na scénu prichádza Chucky, ktorý mu všetko vynahradí. Úprimne som pri jednej scénke kde Chucky začne po prvý krát pôsobiť pokazene a Andy si začne uvedomovať, že Chucky nie je úplne v poriadku, mal slzy v očiach.  Film má ale aj pár nedostatkov. Má veľmi rýchle tempo, čo sa odrazí hlavne na konci, ktorý je veľmi urýchlený. Herecké výkony boli fajn a všetky nové veci, ktoré v pôvodnom Chuckym neboli, boli nakoniec fajn. Za mňa je to veľmi dobrý remake. 65% ()

fooggyy7 odpad!

Je to něco hrozného v srovnání s originálem. Ale POMOvi se to zřejmě líbí, stejně jako většina jeho hodnocení, tak si toho važte a přidejte si POMa ke svým oblíbeným, budete INN. Tím samozřejme nemyslím Holiday Inn. To je ale reakce po 10-ti minutách. Pdeme dál. Andy je najednou vietnamec s vizáží Rumuna, který se ve svých 10-12-ti letech baví tím, že na mobilu se baví skákající hračku  (neuvěřitelné, i když IT IS AMERICA). Ale většina osob jsou američané - černoši, mexikánci a jim podobní, pouze indiáni mi tam jaksi chybí. Vzápětí maminka svému synovi 10-12 let daruje panenku, která mluví. Jak úžasné, ale na americkém jihu zřejmě běžné. A to jsem teprve u 12-té minuty (i s titulkama). Pak čaky - Buddi najednou ožil. Umíte si představit, že váš 10-12-letý kluk v Čechách by něco podobného zažil? American ržisér tady zkrátka ukrad jméno filmu, postavu Andy, Postavu čaky-buddi, kterou zpodobnil na japonského kluka. 20 minut - víc jsem nevydržel ()

LordMalak

Povedené. Chucky se učí - vzpomněl jsem si na T2, kdy John Connor vysvětluje, proč nesmí zabíjet - a chce, aby jeho nový nejlepší kamarád nebyl smutný a bavili se. Porouchané technologie, Mark Hamill a hudba od Beara McCrearyho. Ano, asi to mohlo být děsivější a krvavější v závěru, ale You are my buddy until the end. ()

Cerbajz

Tyjo, tohle teda ale nebyl vůbec blbej remake! Nebyl to samozřejmě žádnej zázrak, ale udrželo si to vtip původních dílů, nebyla to čistá kopie a aktualizaci o technologie / násilí ve filmech kontra rozlišovací schopnosti (Are we having fun now?) beru jako povedenej upgrade. Vše už bylo řečeno v komentářích ostatních. Nicméně já se teda bavil. ()

Pavelkedar

Hodnotím to jako pamětník původních Čaků,kteří byly poplatní své době. Od tohoto jsem dne s čekal o něco více. Více řemesla,možná vzhledem k současnosti více efektů a rozhodně zajímavější prostorový zvuk.Jako remejk klišoidní, předvídavé a trochu nuda. ()

dzetko83

Autistická panenka dělá radost svému kamarádovi tím, že vraždí co se pohne. Myslím že tohle téma má větší potenciál ale i tak to vcelku pobavilo. ()

ajaxx

Faktem je, že k původnímu filmu mám daleko více respektu. Ta atmosféra se nedá prostě nahradit modernou a navíc, děsivost psychopatie tak, jak ji zahrál Brad Dourif, to se technologií už vůbec nedá překonat. Původní film byl víc děsivější, tísnivý, napínavý. Zde je ale zase víc humoru a trochu i poselství toho, jak se technologie může zvrtnout. Tvůrci to vzali za celkem rozumný konec a myslím, že se ani původní film nesnažili překonat, jen mu dát nový rozměr a to se jim povedlo. Každopádně i přes dobré výkony, sexy rajdu Aubrey Plaza a pár celkem skvělých nápadů to na víc než 60% není. Je to poctivý, ale průměrný film. ()

Agent24

Remake o panence Chucky. Originál jsem nikdy neviděl jen ukázky takže vím, že se do panenky dostane vrah při umírání. Tady panenku trošku upraví chlápek při výrobě ve fabrice než sebou práskne na auto a spáchá sebevraždu. Potom panenku dostane klučina od své matky a panenka začne vnímat násilné chování a tak začne vraždit a vraždit celkem zajímavým způsobem. Film někdy vypadá i celkem směšně, když vidíte jak vraždí panenka. Takový komediální horor. Dětská hra 100%!!! ()

fabregas1

Dětská hra je vcelku zábavná hodina a půl s né tak strašidelnou panenkou jako dříve, tahle má fajn kukuč a hlavně funguje jako vraždící panenka pro jednadvacáté století, dovede se napojit na internet a zvládá se napíchnout do chytré domácnosti a to vše pouhým mávnutím prstíku. Zatímco původní Dětská hra byl čistokrevný horor, tahle vyloženě děsivá a strašidelná prostě není. Atmosféra nikdy nedosáhne dostatečné děsivosti. Je tu sice pár krvavých scén, které jsou poměrně vynalézavé a na chvilku vzbudí trochu naděje, ale většina momentů spíše působí jako výkřik do prázdna. ()