Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa celticek k tomuto seriálu (14)

Kapitola 1: Mandalorián (2019) (S01E01)

Uvidíme, jaké to bude - parádní scéna je s nájemným droidem a taky Mandalorianská kovárna:) Jsem zvědav, jak to do celého universa zapadne.. ()

Kapitola 2: Dieťa (2019) (S01E02)

Ještě o chlup lepší než první epizoda. Ukázalo se, že Jawové jsou nejenom zloději, ale i solidní magoři. Baby Yoda vystrkuje poprvé drápky. Dobrý podmaz. I have spoken. ()

Kapitola 3: Hriech (2019) (S01E03)

Hvízdající včelky, beskar a zatím suverénně nejlepší epizoda. This is the way! ()

Kapitola 4: Útočisko (2019) (S01E04)

Tak bohužel, zatím opravdu nejslabší díl. Konečně se objevuje Gina Carano je zbytečně oplácaná, měla by shodit. Scénář je prostě strašný. Hudební motiv se mi dostává pod kůži. Sentiment ani vtípky tomu nesluší. AT-ST to trochu zachraňuje. Snad se v dalším díle vrátíme k hlavní dějové lince.. ()

Kapitola 5: Pištoľník (2019) (S01E05)

Proti minulému dílu se to zase trochu zvedlo. Úvodní manévr z Top gunu, Mos Eisley, Tuskeni, Tatooine. Nemám rád akce ve tmě - jde vážně hovno vidět. Baby Yoda bude hitem letošních Vánoc:) ()

Kapitola 6: Väzeň (2019) (S01E06)

Tak se nám to zase zvedlo. Dobrý díl. Bohužel, pořád mi nějak uniká hlavní linka, jsem zvědavý, co s tím stihnou udělat za poslední 2 epizody. Mandalorian konečně ukáže, proč je obávaným lovcem. ()

Kapitola 8: Vykúpenie (2019) (S01E08)

Skvělá epizoda a ukončení 1.série. Výborný droid IG-11 a mandalorianský kovář. Přímo otřesná je ale Gina Carano, na kterou jsem se moc těšil. Odpustil bych jí, že je vyžraná jak to prase, protože její dny v UFC jsou dávno sečteny, ale spíš mi vadí, že po herecké stránce je úplně nulová. Každá replika, každý výraz tváře = utrpení. Snad ji nahradí někdo jiný. Jo a světelný meč na úplném konci vypadal otřesně. Naopak, úvodní debata stormtrooperů je vrcholem epizody a možná i celé série. ()

Kapitola 9: Šerif (2020) (S02E01)

U mě spokojenost. Úvod je luxusní. Pak už je to spíše westernová podívaná, jsem zvědavý, jaký to bude mít vliv na hlavní linku příběhu. Každopádně, kdyby to pokračovalo podobným stylem - zlobit se nebudu. Potěšili mě Tuskeni, ti jsou parádní. I ta jejich znaková řeč. ()

Kapitola 10: Pasažier (2020) (S02E02)

Slabší než předchozí díl. Potěšily X-wingy a setkání s rebely. Hlavní linka se zase nikam neposunula. ()

Kapitola 12: Infiltrácia (2020) (S02E04)

Dobrý díl. Nejvíce potěšil konec s TIE fightery a stormtroopery na speedrech. Vrací se nám postava Moffa Gideona a laboratoř dává tušit pokusy s midichloriany a Baby Yodou. Caru Dune bych omezil na maximální možnou míru. Vyžraná jak to prase bradavičnaté, nejslabší postava celé série. ()

Kapitola 13: Jedijka (2020) (S02E05)

Vynikající díl. Rosario Dawson jako Ashoka Tano tam sedla přímo neskutečně! Konečně jsme se posunuli dál v hlavní linii! ()

Kapitola 14: Tragédia (2020) (S02E06)

Výborný akční díl, Grogu piluje svoje force skills, příchod Boby Fetta. Škoda Silver crestu. ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Že si pro malého zeleného Grogua, přijde taková legenda, jsem tedy nečekal. Parádní zakončení série! A ta věc po titulkách - nářez jako prase, Favreau přesně ví, jak na fanoušky. Těším se. ()

Season 3 (2023) (S03)

Naprosto bezchybná série, suverénně nejlepší! ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers