Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa kubas369 k tomuto seriálu (28)

Mandalorián (2019)

Upřímně zatím nevím, co si o tom mám myslet. Není to špatný ale já prostě čekal víc. Tak nakonec je z avizovaného jakoby westernu jen nemastné, neslané hledání chůvy. Poslední tři epizody sice celkově napravují nic moc pocit ale tohle má větší potenciál. Škoda ale rozhodně žádná katastrofa. Druhá série se mi zatím líbí víc a je znát, že u té první hlavně na začátku Favreau tak nějak hledal jakým směrem to celé vést ale tady začíná být jistý sám sebou a je to vidět. Třetí série je zatím nejzajímavější, konečně mám totiž pocit, že se zde ději důležité věci. ()

Season 1 (2019) (S01)

7/10. Já nevím, pro mne hrozně přeceňované. V první sérii o osmý dílech je relativních a zábavných věcí na jeden film. Ale pořád lepší než celá nová trilogii dohromady, tady se alespoň někdo snaží. ()

Kapitola 1: Mandalorián (2019) (S01E01)

7.5/10. Ten sledovač je zbytečně přesílená volovina, jinak přestřelka v malým městečku je super. ()

Kapitola 2: Dieťa (2019) (S01E02)

8/10. Zábavný ,,vedlejšák". Jen tu na můj vkus zařvalo až moc Jawu. Není mini Yoda až moc přesílený? ()

Kapitola 3: Hriech (2019) (S01E03)

8/10. Hmm, žoldák s morálkou je obrovské klišé. Koukám stormtrupříci jsou pořád k hovnu. ()

Kapitola 6: Väzeň (2019) (S01E06)

8.5/10. Suverénně zatím nejlepší epizoda. ()

Kapitola 7: Zúčtovanie (2019) (S01E07)

7/10. Nesmyslně přesílené uzdravování. Rádoby drsný hlavní zaporák a totálně debilní plán. ()

Kapitola 8: Vykúpenie (2019) (S01E08)

7.5/10. Efektivní finále o ničem. Ze začátku jsem si myslel, že koukám na nějakou parodii a potom jsem zjistil, že to točil Waititi. ()

Season 2 (2020) (S02)

7.5/10. Tenhle seriál je jenomom na efekt. Skutečné sázky neexistují. Mandalorian je nezranitelný, imperiálové totálně neschopný a hlavní zaporák generický šašek. Favreau předhazuje divákovi je jeden známý ksicht za druhým, protože ví, že to bude stačit a má bohužel pravdu. No alespoň se konečně zbavil Grogua, takže by další série mohla být alespoň něčím zajímavá. ()

Kapitola 9: Šerif (2020) (S02E01)

8/10. Sice totální blbost ale přesto zábavná. ()

Kapitola 10: Pasažier (2020) (S02E02)

7.5/10. Když akceptujete, že tenhle seriál je vlastně o ničem, přesto dokáže být zabavný, tak se budete bavit, teda asi. ()

Kapitola 11: Dedička (2020) (S02E03)

8/10. A to je rozdíl mezi skutečnou zbrojí a kusem plastu. Jinak se s toho stává festival fanfikce. ()

Kapitola 12: Infiltrácia (2020) (S02E04)

7.5/10. Opět čtyři postavy vraždí imperiální jednotky ve velkém, jen né na lodi ale v laboratoři. ()

Kapitola 13: Jedijka (2020) (S02E05)

9/10. Jop nejlepší epizoda. Rosario je výborná volba. To si vážně Biehnen myslel, že dokáže nějakým zázrakem prostřelil beskar? ()

Kapitola 14: Tragédia (2020) (S02E06)

7.5/10. Tak ještě Fett do toho. To je nějaká encyklopedie postav Star wars? Už je unavujicí jak ze Stromtrooperů dělají totální vemena. ()

Kapitola 15: Presvedčenie (2020) (S02E07)

7/10. Stává se s toho hrozný blábol. Alespoň Mayfeld je zábavný prvek, který má v sobě alespoň kus života. ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

8/10. Skywalker zachraňuje epizodu i celou sérii. Je to hrozná nuda. Vojáci impéria jsou tak neschopný, že si musejí postavit terminátory aby se hrdinové alespoň trochu zapotili. ()

Season 3 (2023) (S03)

8/10. Konečně mám pocit, že se tady děje něco co je důležité pro Star Wars galaxii a není to jen o zeleném skřítkovi, který mne začal nudit už v průběhu první řady. Taky se konečně snad nadobro zbavili nudně generického záporaka. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers