Najslávnejšia a najúspešnejšia hudobná talentová šou na svete sa vracia! Nové spevácke talenty, silné príbehy súťažiacich, špičkové moderátorské hviezdy, porota zostavená z renomovaných a úspešných osobností šoubiznisu a rozprávková výhra v hodnote 75 000 eur – to všetko bude v poradí už piata československá verzia SuperStar! SuperStar je fenomén, ktorý pobláznil celý svet a dodnes slávi obrovské úspechy. So stámiliónmi divákov a viac ako miliónom kastingov po celom svete dokázala zmeniť viac životov a vytvoriť viac hviezd, než akákoľvek iná šou v histórii televízie. Vystúpenia uchádzačov o titul SuperStar hodnotí hviezdna porota, ktorej stabilným členom je už od roku 2004 ostrieľaný spevák a hudobník Pavol Habera. Do poroty SuperStar 2018 si k nemu prisadnú novodobý idol Ben Cristovao, rebel a spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert a za dámy trojicu doplní krásna a empatická speváčka Katarína Knechtová. Divákov tak opäť čaká mimoriadne silná zostava talentov, zaujímavé príbehy súťažiacich, a to všetko v atraktívnej podobe, ktorá k obrazovkám priláka celé rodiny. (TV Markíza)

Pokri

SuperStar upadá do čoraz väčších sračiek. Zaujímalo by ma, či to má scenár, ktorý núti to obskúrne porotcovské kvarteto, aby sa správali ako totálni vulgárni vypatlanci alebo sú to skutočne takí burani. Kastingy už inak nemajú čo ponúknuť, je to nuda a nič zaujímavé na tom nevidím. Oproti tomuto je Česko-Slovensko má talent vrchol intelektuálnej zábavy. Som ochotný dať tomu ešte šancu vo finále, ak sa tam objavia dobrí, sympatickí speváci, dám jednu hviezdičku, inak to bude nemilosrdný odpad. ()

oskiii odpad!

Shlédnuto cca 15 minut a...je to prostě pořád stejná PP sračka. Vyčpělý Mareš, neskutečně otravný hlas Švarce a rádoby vtipné medailonky a prostřihy že života soutěžících. Takhle plýtvat nedělním primetimem...to je trestuhodné. ()

Zack07

Musím přiznat, že se na letošní Česko Slovenskou SuperStar 2018. Celkem těším. Televize Nova a Markíza slibuje scénář podle vzoru německé verze, kde nyní válí česká zpěvačka Martina Bárta. Bude zajímavé sledovat pět nováčků v porotě a na moderátorských postech (kromě Habery jsou tam všichni vůbec poprvé) Rovněž bude poprvé show vysílána v odlišných dnech jak v Ćesku tak na Slovensku. Uvidíme, jak se jim letošní ročník plný novinek tedy povede. ()

PowPow

Koncept je zatím úplně stejný, jako každý ročník. Porota - kat, showman, hodná ženská (a jeden do počtu) - jako v každé talentové show. Po prvním kastingu se zdá, že už přestali chodit nejrůznější zoufalci, čímž se zvýšila úroveň, ale zároveň se z toho stala úplná nuda. Celou show strašně shazují ty trapné animace. Jinak fakt netuším, co nového by tahle soutěž mohla ještě nabídnout. Mám radši talentové show, kde je velmi pestrá paleta jak talentovaných, zajímavých lidí, tak bizarních a vtipných cvoků. Sledovat jen zpěváky je dost monotónní. ()

Denque odpad!

Tak soutěž nikoli SuperStar ale PornoStar ... Porota tam hodnotí hlavně vzhled, srát na to jak kdo zpívá, stejně to pak upravíme na mixu ... Hrozný, nechutný a naprostá katastrofa ze strany porotců, kteří si tam přišli najít zábavu na pár nocí očividně ... ()

GanjaManCZ odpad!

Hlavně nezapomenout přidat intelektuálně omezené podivíny bez soudnosti, abychom se jim mohli zasmát, jací jsou to debilové. Už mě to začíná celkem nudit. Na jedné straně dementi co neumí zpívat, ze kterých mají všichni prdel a na druhé ti kteří nestojí úplně za hovno. Je to pořád to samé dokola... Jo a nezapomeňte na dojemný příběh.... ()

Monicina odpad!

Dajte tam, prosím niekoho, kto stále produkuje novú a kvalitnú hudbu a nežije zo zašlej slávy a kto sa vie správať ako človek na úrovni a má aspoň akú takú úctu k súťažiacim. A ktorý je objektívny. Ináč celá relácia zostane jeden nepodarený brak, o jednom jedinom človeku v hlavnej úlohe a ostatní porotcovia a súťažiaci sú len "křoví". Potom to bude o skutočnej súťaži. ()

kratajirka odpad!

Už je to tu zase - tupci jako prase! :) NOVA nám sice ukazuje široký kádr českých dementních lidí každý den ve zprávách, ale letos to chtěla trochu upgradnout. Povedlo se. A vyhraje opět člověk s nějakým silným příběhem, který za 3 měsíce bude muset oblejzat pražské coura kluby, aby o něm NOVA jela natočit reportáž s titulkem "Superstar na dně". Ale což - NOVA na tom parádně vydělá a VO TOM TO JE. :) ()

rowdyy odpad!

Tady vidím spousty lidí mimo realitu a to mě v určitým slova smyslu baví,DO-RE-MI mám rád. Tohle jde spíš do tragédie. Rupert skřetí pivní tácek,Habera egocentrista,Knechtová,alá Daisy Lee a Cristovao do pořadu Poslední zhasne. ()

Mejkveli

Superstar je hold první pěvecká soutěž, která tady kdy byla a bude. Je velká škoda, že zahraničnímu X-Factoru, či The Voice se to absolutně nemůže vyrovnat a to ne kvůli tomu, že jsme v ČR a tolik zpěváků se tu nerodí, ale kvůli tomu, že tam jsou schopný vzít nováčka a udělat z něj zpěváka. V porotě tam sedí jedni z nějvětších hudebních manažerů (např. Simon Cowell, Louis Walsh), kteří umí a ví jak pracovat s lidmi (a to ne pouze po té vizuální stránce, ale hlavně té pěvecké) a vždy je tam doplňuje kategoricky jeden nebo dva nejkvalitnější zpěváci/zpěvačky (např. Nicole Scherzinger, Cheryl Cole), co v té zemi jsou. Tam když se někdo dostane do té finálové topky, tak má automaticky obrovský potenciál podepsat smlouvu s největšími vydavatelstvími, které tam jsou a to protože ti lidi, co v té porotě sedí, ty vydavatelství řídí. U nás si pomalu do toho svého jména, tracku a videoklipu musí každy investovat sám. Nicméně to se povedlo jednomu z našich nováčků v porotě Benu Cristovaovi. Ben dělá super hudbu, kterou lidi poslouchají a byl v podstatě první, který tu naší scénu dokázal alespoň trochu přiblížit z nějakého hlediska scéně zahraniční. Nicméně si myslím, že tam nemá co dělat a vedle Palo Habery tam vypadá spíše jako rookie. Kdyby tam radši posadili nějakého vocal coache + někoho, kdo je na scéně velmi dlouho a umí s lidmi pracovat (např. Vladimir518) a k ním ještě Sharlotu, tak by porota dostala instantně jiný rozměr. Sharlota je sice lehce postižená, ale po stránce zpěvu je na tom lépe než kdokoliv, dokáže přemýšlet a patří klidně i mezi top 3 zpěvačky u nás, pokud teda do toho nerapuje ty svoje hovna. Až tady někoho napadne opět udělat X-Factor, který tady už byl a použije u toho mozek, tak se superstar bude moc jít velmi lehce zahrabat. ()

The M odpad!

Tento rok je tá porota hotová tragédia, to čo niekedy vypustia z tých svojich úst je doslova "odpad". Kedysi som si na tejto šou celkom fičal, ale už to neviem ani dopozerať do konca. Čo je pri tých reklamách aj tak nemožné. Keď už radšej si pozriem britský alebo americký Got Talent, tam sa vždy nájdu rôzne talenty a skvelé osobnosti a porota už pár rokov tá istá, no stále neprestáva baviť! :) ()