Živá a akčná adaptácia animovanej klasiky je vzrušujúcim príbehom o šarmantnom pouličnom zlodejíčkovi Aladinovi, odvážnej a cieľavedomej princeznej Jasmíne a džinovi, ktorý môže byť kľúčom k ich budúcnosti. (Saturn)

Joedas

Škoda že tak klasická, ale za mě zdařilá pohádka, kde mně až na vyjímky taneční čísla nevadily a některý mě i dokonce nadchly, což se mi často nestává. Mrzí, že se takovej frajer, jako Guy Ritchie, neprojevil jinak, než všeobecnou řemeslnou zvládnutostí. Jinak slabší momenty (předevšim finále) odpouštím, jak kvůli chodícímu charismatu Willu Smithovi (kterej si to užívá jak dlouho nic), tak kvůli překrásný princezně. ()

Renie42

Neočekávala jsem od toho nějaký wow efekt, ale překvapivě se mi to líbilo. Bylo to takové barevné, divoké, vtipné až modré :-). Nikdy jsem neviděla kreslenýho Aladina, aspoň ne celého, možná tak hrála počítačovou hru z devadesátých let a ve studiu kamarád viděla Aladina jako kreslený seriál, ale bylo to celkem fajn. A na scénu, kde zpívají A whole new world jsem se těšila, ta se mi líbí. ()

Mr.nachos

Obrovské plus tohoto filmu je Will Smith v roli Džina. Film viděn ve 3D, což dojem z filmu ještě umožnilo. Milé, vtipné pokoukáníčko, které nemůže nikoho zklamat. ()

Vykuk odpad!

Totální krávovina, s nesympatickým Aladinem, kde se furt jen kdáká, kdáká a kdáká, přesně kvůli tomuhle nesnáším většinu disneyovek, to zpívání tam je šíleně otravné, o trapnosti nemluvě.. ()

Hemlock

I přes to, že bytostně nemám rád buzikály, musím uznat, že se jedná o pěkně zfilmovanou pohádku, která mě vrátila do dětských let. Sice vždy upřednostním animovanou verzi, ale ani toto zpracování neurazí a určitě mladší osazenstvo pobaví. ()

LdaVinci

Jo, je to klišé, ale je to parádní.. ten film jsem si totálně užil a absolutně jsem nečekal, že to bude takovýto.. Ty záběry skvělý, postavy na mě působily velmi sympaticky a létající koberec- lahůdka! Vřele doporučuji! :) ()

shade000

Taká príjemná oddychovka, no v žiadnom prípade sa nedá porovnať s originálom, je to trošku iný film. No je jedna vec, ktorá sa tomu nedá uprieť. Lepší Gin ako Will Smith neexistuje! :) ()

Kimkong

Člověk si na to musí trochu zvyknout. Není to čistě muzikál. Romantiky tak akorát na pohádku. Digitálně na úrovni. Hudebně místy až moc moderní (rap). Často hodně barevné, ale co čekat od Disney. Jen aby to nepřenesly do Star Wars. TOhle je taková odreágovačka a celkem v pohodě. ()

Ukrizku

Pestrý pohádkový svět s příjemnými efekty i obsazením. Aladin tak, jak jsem si ho v dětství ani nedokázala představit, leč na druhé straně současnému dítěti prostor pro fantazii již neposkytuje. ()

Gardis

Arabskou kulturu mám rád, i asi proto že sám jsem z části arab a tohle mě fakt bavilo. Hodně mě potěšil režisér i obsazení. ()

Hawaj

Disney přetočil svůj fenomenální animák skoro scénu po scéně a výsledek je tak plonkovej, že nesahá animáku ani po kotníky. Aladin nemá jiskru a vypadá jak když mu ulítly včely, Džafar je démonickej jak víkendovej brigádník, aspoň že princezna se o něco snaží. Guy Richie má už asi vybitý baterky když točí takovýdle vodvary. ()

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)

Pokračování Cruelly už je na cestě

Pokračování Cruelly už je na cestě

06.06.2021

Studio Disney v poslední době rozhodně neotálí. Nová Cruella, jež vypráví o zrodu excentrické záporačky ze 101 dalmatinů, se totiž pomalu ještě ani nestihla ohřát v kinech ani na streamovací službě,… (viac)