Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

pihan

70% Strašně přehnaná přestřelka v dopravní zácpě. Naprosto nereálný. Jinak těžce drsný. Ztroskotanec Butler je tvrdej jak skála ()

uhlerado

Nebudem to kritizovať, malo to gule, herci charizmu, pribeh jednoducho pripominajuci lepší The Town a horši Triple 9. No a zaver predvidatelny. Z poslednych akcnych bank robbery filmov sa to velmi dobre pozeralo a chvalim aj dramaticko akcnu hudbu. Gerard a Pablo su proste odpadlici a vedia zahrat frajerikov. Davam 4* v pohode. ()

Malarkyy

Škoda, škoda mohlo to mýt 5 hvězd ale bohužel Butler v některých momentech dost přehrával. Následně skvělá manipulace se zbraní od gangsterů je vmetena do haj*lu bídnou manipulací poldů. A nakonec ten závěr že boss byl ten jouda v červeném tričku to fakt néé. Tak že to máme 1,5 hvězdy dolů za kokota v červeném a půl hvězdy za Gerarda a tu manipulaci, to máme 3 hvězdy na víc to nemá. ()

Kushina

Skvělý film. Spousta propracovaných plánů, loupeží, stříleček a prostě celkově to působilo hodně svižným a nenudným dojmem. 140 min uteklo jako voda a musím říct, že jsem mile překvapený. 75% ()

doriana.g

Butlerova postava je afektovaná, až oči bolí. Linie s rodinou a rozvodem úplně zbytečná. Policajti jsou krutopřísně ostří, jako by to byly sedmdesátky, proč čekat v koloně, když můžu vylézt z auta a v podstatě vyvolat střílečku mezi stovkami civilistů, že. A přes to všechno se mi to dost líbilo. ()

HellsAngel

Super drsná, testosterónom nasiaknutá akčná krimi záležitosť s prekvapivo solídne hutným príbehom a zaujímavo prepracovanými charakterovými väzbami. Oveľa vyzretejšie než Affleckove The Town, v niektorých ozaj vydarených momentoch dokonca šlapajúce na päty kultovo geniálnemu Heat. Butler opäť raz presvedčivo ukazuje, že toto mu sedí viac ako romantické komédie pre násť-ročné. ()

rigby

Tyhle chlapácký filmy nemusím. Není tu místo pro humor, není tu místo pro nic, jen pro svaly a pot. A nabubřelé kecy. Tak rozvážné, až to nudí. Samotná stopáž je smrtící a rozvleklý scénář to jen podtrhuje. Pro mě nic nového a jsem rád, že jsem to ve zdraví přečkal. Podruhé už bych do toho nešel. ()

libor.posp

Myslel jsem si, že si u toho filmu tak příjemně vypnu a odpočinu. Butlera mám rád, říkal jsem si. To bude dobrý, myslel jsem si. A nakonec mě ten film celou dobu tak nějak štval. Nebyl ani napínavý, ani nějak zvlášť zajímavý. Butlerovi bych to věřil trochu víc (nebo aspoň trochu), kdyby ve filmu bylo trochu víc vysvětlené, jak se postupně dostal ke dráze poldy-gangstera. A vůbec - celý to bylo takový neuvěřitelný. Úplně nejvíc vlastně ten konec, kde vysvětlují, jak přišli k informacím o té bance. Ale asi jsem zhýčkanej Sicariem nebo hlavními postavami tipu Frank Grillo v Purge (kdybych měl jmenovat něco nedávného). ()

veverysiak

Neveril som celkom gangsterke s tlupou rasovej miešanky, ale dosť rýchlo som zabudol na predsudky, našťastie to nemalo nič spoločné s vyčíňaním afektovaných rasistov tojejednoakej pleti, výborne vyskladaná a nakrútená dráma bez zbytočných pozlátok, Gerardovi sadnú takéto postavy spravodlivých tvrďasov s nezodpovednou životosprávou ako uliate, dobré je aj to, že všetci ostatní aktéri neboli vôbec do počtu, takže 80%. ()

notozjano

Opravdu netuším, co mysteriózního na filmu mělo být, nicméně ostatní splňuje. Drsná kriminálka tak trochu Nelítostný souboj, ale že by se režisér držel námětu jako klíště si nemyslím. Takže žádný remake se nekoná a máme tu docela kvalitní na pohodu odsýpající film, při jehož sledování ani nezbyde čas na nějaké nesouhlasné projevy. Silné čtyři. ()

Ace.A.T.L.

Nenucený, surový, skvěle zahraný, Gerard vede na celý čáře, přestřelky jsou parádně udělaný, až reálně surový, což je to, co to potřebuje. V dnešní haldě policejních filmů, je tenhle někde na 8 - 9 příčce z 10. Rozhodně jsem si to užil. Za mě skvělý 4* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

izolator

Docela příjemné překvapení. Inspirace Heat (1995) je z toho cítit na míle daleko. Nemělo to špatnej scénář, ale chybělo tomu vypilovat to napětí. Jinak za mě dobrý. ()

da.rk

Tak tu máme zase jednou film, kdy dobro a zlo není jednoznačné a sympatie diváka jsou chvíli na jedné a pak na druhé straně a vlastně nevíte komu pořádně fandit zejména díky metodám policejního týmu, kdy si Butler a spol. v brutalitě a nekonvenčních metodách v ničem nezadá s týmem gangsterů. A to vše uzavřené překvapivým závěrem, kdy looser převeze zkušenější kolegy. A to se mi líbí.-) ()

hony23

První půlka ukecaná a dosti nudná, v té druhé už se jde do akce a ta je natočená zdařile. Ve srovnání s dokonalým Nelítostným soubojem je to ale o ligu a 2 hvězdičky níž. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)