Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

PlysovyMacko

Zaujímavo natočená kriminálka o tvrdých chlapoch - zločincoch plánujúcich najväčšiu lúpež a policajtoch, ktorí sú im na stope.  Medzi nimi je veľké napätie. Testosterón strieka. Pablo hot, Gerard hot a finálna prestrelka je božia. ()

pafka

Klasicka filmarina, kde jsme tohle uz mnohkrat videli, ale opet to nenudilo. Natocene tak, ze zobete kazdou minutu jak hladova slipka. A konec je pridana hodnota, kterou v tehlech filmech ocekavate, ale ne takhle. Dobre po vsech strankach. ()

DonBraso

Že by konečně někdo vrátil akční přestřelky do dob devadesátek a milénia?Kupodivu ano.Je vcelku absolutně jedno,že to už někdo jednou či stokrát podobný film viděl,tohle prostě má tah na branku.Vykreslení postav je tu vcelku nulové,ale co bys chtěl?Pravda,že na slušnou porci minutáže by tu jeden čekal nějaký velký dramatický emoce.Ty tady prostě nedostaneš aniž by ses posral ve stoje.Butler si prostě hraje na velkýho kápa a macha a tečka.Je tu menší rozepře v rodině,která je jen výplní,protože už to takhle jednou bylo.Fór je v tom,že čekáte na happyendík a v závěru dostanete slušně co proto.Zvláštní je,že tu každej vypisuje dva filmy,ale já si občas někdy připadal jak u Dannyho parťáků.Slušný přestřelky,perfektní dlouhá scéna o přepadení a krádeži prachů,Pablo Schreiber super záporák,který vcelku nic moc neřekne a jede se.Nebýt doopravdy zbytečně přetažený stopáže,která musí vyplňovat zbytečné scény do ztracena,tak je to echt gold akční věcička,která zahřála určitě akční pasažéry v sedle. ()

Gangsta

Konečně "heist" akčňárna která není hloupá. Od tohoto filmu jsem to moc nečekal, a proto jsem byl velmi překvapen. Film má skvělou atmosféru a už od začátku si říkáte: On tam fakt hraje Butler, 50 Cent a syn Ice Cuba? A ano hrají tam a role jim sednou. V základu je to vlastně úplně jednoduchý koncept. Policajti se snaží chytit zločince. Tento námět je ale doveden téměř k dokonalosti. Udrželo si to mou pozornost po celých 140 minut. A víte vy co? Mě to sakra bavilo. Výprava excelovala, prostě to odsejpalo. A ten konec? To byla třešnička na dortu. Za mě 5* a 90%. V poslední době takovéto filmy prostě nevycházely. A když, tak to byla bída. Užil sem si to! ()

K1NGSLAYER

Možná někomu přijdu jako až moc velký optimista, ale toto veledílo si méně než 5 hvězd nezaslouží. Dlouho jsem čekal na něco, co se bude alespoň trochu rovnat zbytku nejlepších bank heist filmů The Town, Public Enemies a Heat. A tady to máme, 2 a půl hodiny dlouhá podívaná na velmi povedené partičky zlodějů a policistů. Již od prvních 4 minut jsem pocítil takový ten "WTF" moment a věděl jsem, že tohle bude stát sakra za to! Žádné nesmyslné a nudné scény, které ve většině filmů převládají a jsou úplně vytrhnuté z příběhu zde nenajdete, naopak napínavé a často nepředvídatelné pasáže díky skvělým výkonům herců. Taky musím pochválit tvůrce, že mysleli na fakt, že zbraň nemá nekonečno nábojů, ale také se musí přebíjet. To se v mnoho hollywoodských bijácích nevidí. Ani na minutu jsem nestrhl zrak z obrazovky, protože to baví, nenudí a má to tempo. 140 minut uběhlo jako nic a já musím říct, že trailer naprosto splnil má očekávání. Režisér se prostě snažil udělat něco, co by aspoň za konkurenci Heatu stálo a nečekaně se mu to povedlo A co musím podotknout - i babě vedle mě v posteli se to líbilo (a to zrovna na takové žánry moc není). ()

jack_scott

Zajimavý, poutavý a i docela origináln pojatý thriller. Kouká se na to dobře, nenudí to, děj se stále posunuje...a celkově je to fajn. Butler fakt drsnej, libovka. **** a 1/2* a 84%. ()

solisoli

Také prostoduché, novodobo frajersky uvoľnené napätie, až to neprirodzené dianie bolelo. Pre našich proamerických policajtov úžasná inšpirácia, strieľať po bezbranných civilistoch, ktorí sa od strachu splašia. Dejový príbeh plný napätia, akčných scén, hodne napodobené. Snaha o prekvapivé rozuzlenie, aby všetci boli spokojní. Zákon aj zločin. Takých to už v minulosti bolo. ()

Mikakel

Wow...za mě bombova akce,logika, tým, střílečka, strategie... Nevím proc ale fandil jsem lupičům. Film me pohltil ikdyz to bylo dlouhé...5*****!!!! ()

srolyma

Drsní poldové, drsní zloději, ale že by z toho byla nějaká drsná podívaná, tak to zase ne. A nakonec se všema zamete vyžranej černoch. ()

Plaque

Neuveriteľne rozťahaný príbeh s jediným cieľom - hádaj ako to asi skončí... Za tak dlhú dobu, keď všetci len pózujú v drsných a ešte drsnejších ksichtoch, sa aj Butler prestáva tváriť ako hustý macho a čoraz viac preberá imidž čávenka, čo sa hrá na drsňáka. No a napokon, ten najväčší čávo je týpek, ktorého pokojne mohol hrať boxerský mech. Ale inak fajn, priemerne dobré, nebolo to šokujúco dychberúce, ale nebolo ani trapošsky nudné. Možno ak by to skrátili o pol hodinu, tak tu skladám ódy, ale takto ma pózerstvo väčšiny postáv nedokázalo udržať v napätí po celý čas. ()

Blazis34

Vždycky mě baví originální nápady, a to i na loupežné přepadení. Gudegast zrežíroval docela zajímavý plán, který sice někdy pokulhával s realitou, ale byl akční, napínavý a koukatelný. Výborně zvolení herci i promyšlená akce. Přes dvě hodiny filmu mi utekly rychle a já mohu dát s klidem skvělé čtyři hvězdy. ()

dudo24

Fuh, ja som dosť spokojný. Akčné scény mi prišli dosť realistické s kvalitnou hudbou. Celé to malo taký Sicario nádych. Ani chvíľu som sa nenudil, či sa riešil prípad, lúpež alebo rozvíjanie postáv – aj keď ukazovať Nickov (Butler) a Ensonov (50 Cent) osobný život bola absolútna zbytočnosť. Koniec bol podľa mňa dosť mega. Jediný nedostatok tohto filmu je celkom veľká prvoplánovosť a naivita celej lúpeže. Všetka príprava sa tvárila veľmi profesionálne, čo bolo super, ale tá exekúcia sa ani zďaleka nechytala na kaliber Ocean’s Eleven. ()

juRuS

Máslákovi konečně zase na hrudi vyrašily pořádný chlupiska, čelist se posunula zase o něco víc doleva a po více než 10 letech nám konečně naservíroval kvalitní akční béčko. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)