Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

george82

Konečně jsem po nějaké době viděl Butlera hrát v něčem pořádným. Ani Sci-fi slátanina nebo neohrožený osamocený bodyguard nebo nějaká přeslazená sračka pro nadržený paničky. FIlm má přes 2 hodiny a vůbec mu to neškodí. Bál jsem se toho, ale drží Vás to až do konce. Doporučuju. ()

mirkath1

Kam se poděla elegantnost a charisma Butlere, Vypadáš chlape jak santusák a to ti není ani pade. :( Jinak ok všechno šlape jak na drátkách-spokojenost 80% ()

Ukrizku

Rozhodně velmi poutavá podívaná. Fakt jsem byla uvnitř té banky s nimi a potila se napětím. Problém mám jen s finanční gramotností těch policajtů. Já fakt nevím, ale ať počítám, jak počítám, ta tržba by nemohla pokrýt všechny ty zničený luxusní káry, okolní zmasakrovaný vybavení, domy a co teprve to odškodné rodinám padlých vlastenců ve výkonu profese a postřelených civilistů, které jsme sice neviděli, ale nikdo mě nepřesvědčí, že jich pod tou palbou pár nezařvalo...plus ty vlajky na rakvích a květiny a ještě ty tuny munice a tak. To se dle mé skromné kalkulace nemohlo vyplatit a za to riziko ve finále to doslova nestálo. A vlastně fakt nestálo. Takže aspoň já teď ušetřím jednu do rezervy, když už tady řeším to hospodaření. ()

subic

Uf, no chtěl jsem to hlavně vidět kvůli mému oblíbenému Gerardovi. A dobrý, jen kdyby to nebylo tak strááášne natažený a to, že je hned od začátku se zdá jasný, kdo a co má v plánu a vzájemné oťukávání a jakože náhodné setkávání v baru a na střelnici mi přijde taky zatažené za vlasy. Ale co už. Vybrat pobočku FED, resp. sebrat ojeté stovky před tím, než je skartují, to chce plán a hlavně hlavně odpoutat pozornost. Hodně to dorovná přestřelka v koloně ke konci ještě před samotným rozuzlením. On totiž jeden bubák za barem, který je přímo naproti FED, vymyslí plán, jak všechny vochcat. Gerard si přiznal, že už mu je 48, takže si nechal i prošedivělé vousy. A jako správný polda hulí, chlastá a má doma problémy se starou. Jsou z toho takové slabší 4 frčky. 75% ()

Pitryx

Dost ukecané, občas zbytečné scény, spád to má jen občas. Mohlo to být kratší. Dost věcí jsem nepobral a podruhé na to kvůli tomu koukat nebudu. ()

pekas

Á, kašlat na komentáře tady, čemu se to podobá a čemu ne. Je to dobrá akční jízda, rozhodně líbivější, než Aquaman. Já se bavil. 85% ()

johnsnow

Parádny film ktorý nie je veľmo akčný ale má šecko čo más právny Heist film mať. len škoda toho podľa mňa kokotského konca. A záverečnú rubačku som čakal o kus peckovejšiu. Za silné 4* ()

Danny723

Dost dobré rozuzlení, vyplatí se počkat až úplně do konce. Milé překvapení o amerického filmu, že tam není nikdo ani úplný slušňák ani záporák. Přestřelky mezi ex vojáky a šerify jsou zmáknuté výborně. ()

murkl

Skvělý špatný film. Některé scény byly doslova směšné. Příkladem je třeba hned první scéna kdy se na scénu objeví král Leonidas a hodí nedojezenou koblihu na místo činu, kde ležely mrtvoly. Další byla scéna s 50 Centem, který bránil panenství své krásné dcery. Sledovat Gerarda Butlera je jako když sledujete fotbalistu za zenitem. Nevypadá nijak extra, ale sem tam předvede nějakou kličku nebo přihrávku, kterou prostě musíte ocenit. Jediné co mi bránilo film vypnout bylo očekávání jak zvládnou loupež. Následovala velice povedená honička a přestřelka. Akční scény byly opravdu špičkový. ()

jayman

Vynikajúce! Teda aspoň prvých 80% filmu. Morálna dialektika at its finest, hrdinovia a antihrdinovia a stretávajú v šedom strede a tiet nejasné role, búrajúce dobré scenáristické zásady, vás držia v napätí, ako máločo. Potom to ale vygraduje a ste sklamaní, nudný plottwist a neuspokojenie. Ale napriek tomu to má gule, adekvátne množstvo postáv, v ktorých sa chvíľu strácate, ale vlastne sa aj chcete, lebo potom to plynie úplne bez vašej kontroly a vy len sedíte a užívate si jazdu. ()

Pete

Vida, ono to jde - natočit z těch všech omletých klišé jednoduchý americký Heist movie, na který se dobře kouká, testosteron stříká proudem, a ženským je vstup zakázán. Z toho pohledu je zcela zbytečná linka s rodinou Žérárda, všichni si jeho postavu oblíbili, už když si dal na začátku první koblihu, a vůbec bych to prostříhal rozhodně pod 120 minut. Bohužel, úplně zbytečný je hlavně závěrečný twist na sílu, okopírovaný z Obvyklých podezřelých. Když to Žérárdovi docvaklo, jen jsem čekal, že mu z ruky zpomaleně vypadne pivo značky Kobayashi. Ale pojďme ke kladům, protože já byl celkově spokojen - skvěle natočený nelítostný souboj ve dvou přestřelkách, bodycount se drží v relativně rozumných mezích, skoro westernové zakončení, dobře vymyšlený plán loupeže, a technické profese šlapou na jedničku. ()

marek29

Den of thieves? Solidní vykrádačka s nádherným plot-twistem nakonec. To se musí vidět. Místama hluchý místa ticha a stopáž by nebýt nudných chvílí radoby napětí (jako hádání se se ženou) mohla ubrat 15-20min. Jinak ale top záležitost ve své třídě. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)