Legendy sa stretnú vo filme Godzilla vs. Kong a osud sveta bude visieť na vlásku. King Kong sa svojimi ochrancami vydá na nebezpečnú cestu, aby našiel skutočný domov. Neočakávane sa však ocitnú v ceste rozzúrenej Godzille, ktorá ničí planétu. Epický stret medzi dvomi titánmi, vyvolaný akýmisi neznámymi silami, pomôže odhaliť tajomstvo, ktoré leží hlboko v útrobách Zeme. (Continental film)

jack_scott

Klasický film, u kterého když přeskočíte některé zbytečné dialogy a scény, rázem získává o hvězdičku navíc! Skvělé efekty a výprava je největší pozitivum filmu, tedy kromě MechaGodzilly na konci, která je prostě SUPER. Film je velmi důstojné pokračování, které je pro fandy povinnost, ostatní mu ale dají sotva tři hvězdy...Ale tak už to v této sérii bývá. 75% a ****. ()

ESNYR

Na tomto filmu bylo nejzajímavější asi to dutozemí a hodně slušné efekty. Někde od půlky mě to úplně přestalo zajímat a dokoukal jsem to na půl oka abych byl svědkem jakéhosi prapodivného mixu asi 3 filmů. Nějak mi unikl sm,ysl a výskyt těch dětí a pana "konspirátora" kteří měly v ději nulový význam. Godzilla a Kong ještě jakž takž fungují ale ten mechazloun byl fakt divnej. Jsem zvědavý jestli si tu dutozemi vyplácají v tom dalším filmu, nebo si to podrží i dál. Katastrofa to vyloženě nebyla, jen mi tam nesedělo tak 385 věcí od svítící sekerky až po hyperloop mezi městy. Je pro mě záhadou proč lidi vyzdvihují herectví Milli Bobby Brown, když tu byla otravná a k ničemu. ()

papuchalk

U takhle dementního filmu je potřeba, aby byl vyvážen zábavností, a to se jen taktak povedlo. Nečekaná sci-fi vsuvka obřího rozměru mě celkem dostala. On to vlastně není špatný film, když si vzpoměnu na nedávného Napoleona, tak i dialogy hluché dívenky a němého Konga jsou na lepší úrovni než Josefíny a Napoleona. Charakterový vývoj godzilly a konga si taktéž může nechat Napoleon jen znát :D ()

JokerBaby

Je to vynikajúci film pre ľudí ktorí fičia na tejto tématike. Pre tých určite doporučujem. Ak je napísané že je to Sci-fi tak to ten film trochu degraduje. Skôr by som povedal fantazy. Kto ste fandili filmom ako je Pacifik Rim tak v tomto filme z toho boli z toho okopčené nejaké akcie. Pre ˇma to bolo také lego. Film zložený z viac filmov. Zjavne niekto potrebuje nápad od druhých aby natočil takýto film. Toto už nebolo tak celkom o Godzile. Mne to pripomínalo iný film. Filmu som dal 4 hviezdy ale výkony hercov akože odpad. Bol som z toho smutný takto kaziť super film. Pozrite si ho. Určite sa oplatí a posúďte sami. ()

Brodequin

Váhal jsem mezi 3 a 4, ale rád tyhle filmy podpořím. Chybí tomu atmosféra jedničky, to je to hlavní. První díl měl prostě nejlepší a postupem času se vytrácela a zde člověk aby pohledal. Máte u toho jako by pocit, že to stejně všechno dobře dopadne, jen se u toho musí zničit co nejvíce baráků a města. Na pokoukání jako velkofilm dobrý. Ale asi na to brzy zapomenu. Přemíra barevných světel tomu taky moc nepomohla. Docela mě překvapil zvuk ze hry Gothic na začátku filmu, kdy se zobrazovala loga společností. :-D Pěkná nostalgie. Těšil jsem se hodně, ale nakonec ani nevím, jestli to bylo lepší, než průměrná dvojka. ()

KolarikKing

Blockbuster jak sviňa. Godzilla vs. Kong je taková nelogická blbost s debilním příběhem, ale zároveň je to přesně to, co jsme v téhle době potřebovali. Vizuálně úchvatné představení dvou monster, kteří se mlátí hlava nehlava. Jenom škoda, že jsou kina zavřená, protože tohle je prostě snímek pro velké plátno. 6/10 ()

halberdier

Warneři se po vzoru MCU snaží už pár let vybudovat svoje monster univerzum, do kterého patří ikonické monstra jakými jsou Godzilla nebo King Kong. Hned první Godzilla (2014) ho skvěle nastartovala. Bohužel ne každému se styl celkem netradičního monster filmu líbil. Přesto lze po 4 filmech říct, že to je stále nejlepší počin z tohoto univerza. Kong: Ostrov lebek byl fajn a zábavný popcorn, který nám představil King Konga, ale čekalo se od něho víc. Po něm přišla druhá Godzilla, kterou předcházely skvělé trailery. Bohužel výsledek byl pouze průměrný. Souboj Godzilly s dalšími monstry byl sice fajn, jenže se vždy odehrával ve tmě a k tomu měl film absolutně nezajímavé lidské postavy. Na konci pak byl náznak, že by se snad mohla Godzilla potkat se samotným Kongem. A tak se tomu i stalo a máme tu Godzilla vs Kong. Bohužel film opět trpí tím stejným problémem jako druhá Godzilla - nevýrazné lidské postavy. Jinak je to ale zábavné a stylové setkání obou monster, jejichž souboje jsou opravdu skvělé natočené a zvedají film do nadprůměru. Příběh má solidní premisu, škoda těch nezajímavých lidských postav. Po těch měsících bez pořádných blockbusterů tak působí Godzilla vs. Kong svěžím dojmem a lze ji odpustit spoustu chyb, protože souboje obou monster jsou opravdu skvěle a obě si dále drží svůj kultovní status. Obávám se ale, že celé univerzum už je relativně vyčerpané a nebude lehké v něm pokračovat. (7/10) ()

Naghavi

Vizuál ano, děj ne...Kdybych byl nadšeným hráčem videoher, zajásám, ovšem je třeba si zvykat, že monster filmy budou v současnosti vypadat takhle. ()

Adaaamecek

Dostal jsem přesně, co jsem očekával. Trailer lákal pouze na akci a ta, jak jste si asi všichni již přečetli je doopravdy skvělá. Je fresh, rozhodně se v ní orientujete a necítíte z ní jedničky a nuly. To, že je tenhle film ale úplně blbý a pitomý + scénář je celý děravý vlastně vůbec neřešíte. Všichni si chceme totiž užít pouze ještěrku a opici (protože film nic jiného, tak skvělého nenabízí). O lidských postavách Vám po 24 hodinách od zhlednutí tohoto filmu nic neřeknu. Akorát vím, že tam hrála Millie Bobby Brown. Doopravdy bych chtěl ale pochválit, že jsme viděli nádherné záběry Godzilly pod vodou a Kong pod vodou je vlastně takový menší bonus. 6/10 ()

hufnagel

Okrem trikov to zaveľa nestálo.Ešte aj zo začiatku,tie ženy sa strašne podobali,takže chvíľu mi trvalo identifikovať,že,ktorá kde patrí.Scenár len na to aby čo ešte s toho vyryžujeme. ()

Saroman

Spešl žánr kde se koukneš jak se mlátiou nějaký příšery. Dobrá oddechovka, kde se nemusíš soustředit. Dalo by se to samozřejmě příběhově udělat líp, ale co už. Dneska by se to dalo zařadit jako takový klasický naefektovaný béčko. ()

MrFarmer odpad!

Ten film je sice krásně epický, ale tak neskutečně hloupý, že to sráží veškerý smysl ho shlédnout. Jasně, je to Gozilla vs Kong, takže asi nemůžeme čekat kdovíjak hluboký příběh, ale tady nefunguje vůbec nic. Scénář je zoufale chudý, herci jsou tu jen do počtu a i když se pořád něco děje, děj vlastně nemá žádnou hloubku ani napětí. ()

veverysiak

Absolútne nevyrovnaný počin s rozporuplným rezultátom, dejovo a myšlienkovo totálny prepadák, vizuálne a trikovo skvelá paráda, no a teraz hodnoť celok, mne tieto nekonečné série o nasratých príšerách a záchrancoch zemegule a skladačkových megaobroch a zbesilých autonaháňačoch lezú dosť na nervy a preto ich prestávam registrovať, aby som nepľul okolo seba viac jedu, ako je treba, takže 40%. ()

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

Studio Legendary míří od Warnerů k Sony

Studio Legendary míří od Warnerů k Sony

29.11.2022

Produkční a mediální společnost Legendary Entertainment, stojící například za sérií filmů Godzilla & Kong a zejména za chválenou spektakulární sci-fi Duna, dosud své filmy v posledních letech… (viac)

Druhá Duna mění datum premiéry

Druhá Duna mění datum premiéry

01.07.2022

Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámila nová data premiér pro své dva stěžejní snímky. V obou případech se jedná o sequel k úspěchům z období pandemie, kdy každý film vydělal více… (viac)