Dominic Toretto má už zase ťažkosti so svojou rodinou, ale tentoraz úplne iné, než by ste očakávali. Kyberteroristka Cipher sa doteraz nespamätala z úderu , ktorý jej uštedrila rýchla a zbesilá partia v ôsmej časti, a je odhodlaná im to všetko vrátiť aj s úrokmi. (Cinemart SK)

curfew77

Už to ani není moc srandovní. Rock se Stathamem citelně chybí a bez Gadotky to taky není úplně ono. Michelle Rodriguez to ale naštěstí po čtyřicítce sekne snad víc, než zamlada, a pozorovat, jak si to s chutí a nadhledem dává, je asi jediná radost tohohle filmu. Plus definitivně beru na milost Jordanu Brewster - trvalo to devět dílů, ale jo, ta je tady taky po čertech dobrá. Jinak teda dost bída. 50 %. ()

LAZARUS111

Séria FF je zárukov zábavy a je jedno že je to stále to isté dookola alebo že už to nieje  len o autách. Jednoducho, pokial chcete vypnúť a pozrieť si nejakú akciou nadupanú blbinku tak FF séria je niečo pre vás. ()

hrumsrt

A jsme těžce za vrcholem... Přepálená stopáž, kdy si to už jen s přinucením drží moji pozornost. Celý děj filmu je děsná implementace postavy, kterou tak nenávidím a téměř nikdy to ještě nevyšlo, tady tomu není jinak. Torettové jsou totiž tři ?! Jakože tak nějak přes celou sérii mi bylo jasné, že Dom si tou vlastní vytvořenou fixací na rodinu něco kompenzuje, ale tady tomu dali tak přehrávající styl. Veškerý ty scény z minulosti jsou naprosto otřesný! Aspoň ale malý plus za to velký zapojení postav z Tokijské jízdy, ale mrtví mají zůstat mrví ;). Ve snaze to dělat, co nejstylovější je z toho děsně laciný film. Zoufale to nepřichází s ničím novým, někdo možná tvrdí "Ale magnety?"... Ale ne! Tohle je zatraceně málo! Do vesmíru jsme se dostali jen tak, aby si to série mohla odškrtnout někde na checklistu, jinak ten smysl byl marnej. Teďka ještě přemýšlím, kdy mě to nějak chytlo a nedíval jsem se na čas kdy už bude konec, no a odpoveď zní nikdy. Tentokrát to nevyšlo! Je to celý nudný! Je načase vrátit se ke kořenům, tedy na závodní okruh, nebo není od věci to celý utnout... 35% ()

Blenny

Nic víc, než zábavný honičky v autech jsem nečekal a ani to jsem nedostal. Honičky nic moc, bejvala tam větší invence. Jinak to dospělo do totální spatlaniny a při sledování jsem si vzpomněl na Austina Powerse a to je pak asi něco špatně. U těch filozofickejch a rodinně dramatickejch keců jsem se začínal stydět. Jako třešinka na dortu je tam při každým nečekaným setkání Dieselův jednovýrazový buldočí tupej výraz, kterým se asi snaží zahrát údiv, úlek, vztek, překvapení, dojetí a bůh ví co ještě. To už bylo k smíchu. Béčko jak vyšitý ovšem za těžký áčkový prachy. ()

PichyjePan

Ať už uplyne času sebevíc, nikdy nezapomenu, jak jsem tuhle sérii, jako malej capart žral. Od určité chvíle každým dílem přehnanější, ale pořád svým způsobem koukatelné a hlavně zábavné. Takhle tomu bylo aspoň doposud. Jenže, čeho je moc, toho je příliš a nabubřelé ego Vina Diesela se vzneslo až do vesmíru. ()

Mistr_Moon

Tahle série přeskočila žraloka už někdy před deseti lety a po tomhle díle se fakt divím, že mají nervy ještě něco točit. Nemám nic proti akčním filmům, ale toto už je moc. ()

koty2201

Úprimne tomuto vlažnému prijatiu od väčšiny divákov vôbec nerozumiem a neviem kde nastala chyba. Deviaty diel nekonečnej série Rýchlo a zbesilo je rovnaká tupá akčná zábava akou je séria už od 4. dielu. Postavy sa správajú nelogicky, dej je nelogický, dialógy sú samé klišé a sú tu pasáže, ktoré popierajú akékoľvek zákony fyziky. Preto mi príde zvláštne, že práve teraz to zrazu vadí a doteraz väčšina ľudí tomuto filmovému hnoju veselo dávali 7-8/10. Ja som si film užil a zabavil sa na všetkých tých stupiditách, ktoré nám tvorcovia naservírovali. Mrzí ma absencia Hobbsa (aj keď vieme prečo chýba) a Shawa. Potom by možno všetko bolo oveľa humornejšie, pretože práve humor chýbal viac ako zvyčajne.  Páči sa mi nápad s vrátením sa do minulosti a to k smrti Domovho otca, kedy sa dozvedáme až teraz, že Dom má ešte mladšieho brata, ale osud ich rozdelil a znenávideli sa. Zároveň je Jacob novým “záporákom” aj keď prakticky do konca filmu som nepochopil jeho motív. Proste len tak bezdôvodne chce získať kontrolu nad zbraňami po celom svete a pomáha mu Cipher z predošlej časti. Potom ho Cipher zradí a zmieri sa s bratom. A to len tak. Nikoho netrápi, že doteraz chcel ovládnuť svet. Je člen rodiny, čiže už nevadí, že je prakticky terorista.  Čo sa dozvieme je aj to, akým kúzelníckym trikom prežil Han nehodu v Tokiu a že si tam našiel istým spôsobom nevlastnú sestru. Dostalo sa aj na ďalší návrat Seana z Tokio Driftu, ktorý ma tiež potešil. A ja už len čakám, že či aj niekto iný sa nerozhodne vstať z mŕtvych. No a bohužiaľ, ale 3 najviac stupídne pasáže prehliadnuť nemôžem, lebo tu si tvorcovia uleteli asi zatiaľ najvýraznejšie z celej série. To že idú hrdinovia na autách a Lettie dokonca len na motorke cez mínové pole a nikomu sa nič nestane som ešte s prižmúreným okom odignoroval. Aj keď na záver Roman tancoval okolo míny a 2x prežil istú smrť a stíhačka magnetom nabrala auto vo voľnom páde. Lenže naháňačka s vojenským nákladiakom, kde sa tiež hrali s magnetmi a ako na záver z neho Torreto vyskočil aj keď by dávno zhorel a celý sa dolámal…. no nič.  A potom prišla tretia scéna. Roman a Tej vo vesmíre s helmami, ktoré vyzerali ako potápačské. To už sme sa dostali do extrémne nízkej intelektuálnej úrovne. Neviem čo mám na to povedať. Radšej sa tvárim, že sa to nestalo. Proste dvaja týpci vo vesmíre v potápačskom výstroji a v aute ktoré má raketový motor. Zlá výstroj, to auto by sa takto do vesmíru nikdy nedostalo (len to od Tesly) a oni by boli mŕtvy za stotinu sekundy. Ach jaj. Takže vo výsledku to bola nadpriemerná akčná zábava, ale občas niektoré momenty musím odignorovať. Inak by som aj ja dal filmu asi 3 až 4/10. Treba to brať s nadhľadom a s vedomím, že aj tvorcovia sú si vedomí aké je to hlúpe. Čiže môžem to odporučiť, ale na tieto veci sa pripravte. ()

helrohir

Čo sa týka filmov, pri ktorých je vyslovene nutné vypnúť mozog aby ste si ho ako tak užili, som v tomto smere celkom tolerantný a občas takého "guily pleasure" neuškodí. Ale na to, aby ma bavil tento výplod by bolo potrebné ísť na nejakú lobotómiu. Veď čoho sa má divák v tomto filme chytiť, aby mal aký taký zážitok? Už scenár, základ každého filmu, je úplne primitívny, a svojou úbohosťou sa môže porovnávať s najslabšími dielmi tejto série (dvojka a Toyko drift). Ďalšou vecou je absencia čo i len náznaku akej takej realistickosti  jednotlivých akčných scén. Áno, už v minulých dieloch sa tieto výstrelky objavovali čoraz častejšie, ale tu dosiali vrcholu (alebo skôr dna). Miesto klasickej akčnej autonaháňačky sme tak nútení sledovať nejaký digitálny mrdník doplnený o naozaj "geniálny" nápad s obrím magnetom, ktorý v konečnom dôsledku pôsobí veľmi hlúpo. Z obsadenia nám vo filme zostali tie najmenej zaujímavé postavy. Dwayne Johnson a Statham dokázali, že na nich stáli predošlé časti, a ich absencia je citeľná. Tí ostatní členovia tímu sú proste len nesympatické postavičky s minimom charizmy a talentu. Už aj ten Vin Diesel so svojím obstarožným ksichtom by si mal uvedomiť, že takto to ďalej nejde. Tie jeho herkulovské vystúpenia sú proste už na zaplakanie. A z tých kratučkých vystúpení Russela, Theron a Mirren je mi až smutno, že tieto herecké legendy sa musia pitvoriť v takomto braku. 20%. ()

liquuid

Jeden z nejslabsich dilu sagy. Videl jsem 10 drive, nez 9 a mozna diky bohu za to. Od 5. dilu trochu te nerealisticnosti ocekavam a tady je to az prilis. Magnety jsou zajimava ficura, ale jinak nic poradne zajimaveho tam neni. Slabsi pribeh, slaby konec a celkove mi to prijde, ze neco museli splacat pred finale. Nastesi je dalsi dil opravdu mnohem lepsi. ()

JosefTomas

Původně jsem napsal komentář, odeslal ho, šel si ohřát jídlo, pak se vrátil a dole mi svítilo "Vaši recenzi se nepodařilo odeslat z důvodu dlouhé absence." nebo tak něco. Byl asi pětkrát delší, jako ten dosavadní a psal jsem tam rádoby vtipně o tom, jak je ten film nudná dlouhá sračka (jen tam jsem to psal jako s*ačka, abych nikoho neurazil, ale po takovém výmrdu je mi to úplně u prdele a od teď na slušnost z vysoka seru). ()

jprmusic

Pamatuje si Vin na Černočernou tmu? To mu musí bejt hodně do breku když si uvědomî, jakou cestu prošel - respektive odcouval ..... ()

ostravak30

Říká se, že v nejlepším se má končit. To však tvůrci Rychle a zběsile nerespektují a táhnou káru dál. K režii se po několika letech vrátil Justin Lin a tentokrát vytvořili dílo, po jehož shlédnutí si říkám, že se to asi nikam dál už posunout nedá. Leda by hrdinové cestovali mezi planetami. Opět řidiči dokazují, že s auty zvládnou prakticky cokoli, třeba i vystoupat do vesmíru. Znovu se ocitají pod palbami kulek a světe div se, prakticky žádná je nikdy nezasáhne. Objevují se staří známí z předchozích filmů. Chybí sice Brian - Paul Walker, ale v závěru vlastně přijíždí, takže i s tím si tvůrci poradili. Popírá se tu fyzikálno, ale co...hlavně, že se divák baví. A ten se baví, protože všechno nenormální je tu vedeno jako veliká švanda. Opět totiž chce někdo ovládnout svět, tentokrát navíc bratr Dominica Torenta. Nevím, s čím mohou filmaři přicházet dál, ale chybí už jen mimozemšťani, cestování v čase a intergalaktická válka. ()

GOGAN

Hmm, co napsat je to Rychle a zběsile. Osobní názor " Moc se mi to nelíbilo, a mladší já herecky sakra zastiňují dospělé Já hlavních protagonistů" Zasvěcený chápou. ()

petrsponar

No, začnu tím že mi nevadilo kam se tahle série odklonila od závodů a tutingu, ale už podle traileru už na 9 díl jsem věděl že u tohohle dílů budu už hodně kritický.. Některý scény které byly.. no všichni víme, jako jo některé momenty na filmu byly dobré, třeba flashbacky, a ten nascsr závod na začátku a to je tak vše. Musím přiznat že jsem po celou dobu necítil ten feeling,prakticky celý film jsem se nudil a jen jsem kroutil hlavou jak až je to špatný.. je to škoda 2/10 ()

M_Bery

No teda... I když se to vymykalo z toho co bychom čekali od klasických dílů rychle a zběsile tak i tentokrát si s tím Justin Lin docela pohrál. Trailer působil zajímavě, ale vypadalo to spíše na velké zklamání, avšak si s tím docela pohráli, a i přestože se ozývali negativní kritiky mimo jiné i na to, že se po devíti dílech dozvídáme, že Dom má bratra, že Han ožil apod. ale navlékli to pěkně, takže to nepůsobilo tak zle... Horší to bylo s cestou k družici a s magnetama, ale i tam se to dalo skousnout. Bylo zvláštní, že v traileru byly i scény co nebyly ve filmu, a dál mě naštvalo, že se neobjevil v poslední scéně Brian, protože i přesto, že Paul Walker zemřel ho měl hrát jeho bratr, tak snad se ho dočkáme v desítce. I tak, všechny mé negativní dojmy spravila podtitulková scéna, která by byla to poslední co bych čekal 7/10 ()

PTomA

Chybí tomu drive, šmrnc, COKOLIV. Vin Diesel vše podcenil a vytvořil s Justinem Linem dost rutinní akční film, který bych snad ani nedokázal nazvat akčním filmem, protože akčních scén bych spočítal na prstou jedné ruky. Filmu chybí větší nadhled, s tímhle jde ruku v ruce chybějící charisma zúčastněných, kterých je čím dál víc, protože se jich hodně navrací buď z minulých dílů a nebo kompletně oživnou. Skála a Rozhněvaný muž kralují svému spin-offu a nechali Diesla napospas akční břečce, která drhne držku o asfalt 145 minut. Za těch 145 minut si hlavně začínáte všímat píčovin, které nedávají sebemenší smysl, protože se nudíte. (Já měl pocit, že asi usnu) Nekonečný promluvy o rodině nejsou vtipný ani meta a ani Tyreese Gibbson není tak dobrej. Moc nerozumím, pro koho byl tenhle film udělanej, ale já ho už teď nenávidím. ()

AnthropOcean

Absolutna stupidnost toho najhrubsieho zrna, necudoval by som sa keby ludia pracujuci na tomto dieli boli mentalne zaostali, ALE...  Bol som v kine po polroku a presne toto som chcel vidiet, bohapustu CGI zabavu, kde clovek vypne mozog (inak vam roztavi obvody) a len si uziva "jazdu". Este som omylom isiel na dabovanu verziu a ani to ma nerozhodilo, take bolo moje zen rozpolozenie, bez ktoreho sa ten film asi ani neda pozriet a preto aj ten bod navyse v hodnoteni. ()

Rock už se do Rychle a zběsile nevrátí

Rock už se do Rychle a zběsile nevrátí

02.01.2022

Herec Dwayne Johnson (Red Notice) byl nucen znovu veřejně potvrdit, že se do filmové série Rychle a zběsile coby detektiv Hobbs už nevrátí. Za vše může jeho spor s hlavní hvězdou Vinem Dieselem … (viac)

Lake Changjin v Číně láme rekordy

Lake Changjin v Číně láme rekordy

28.11.2021

Už dva měsíce v Číně vládne kinům snímek The Battle at Lake Changjin. Tamější cenzoři pochopitelně domácím tvůrcům umetli cestu prakticky bez jakékoli hollywoodské konkurence, a snímku se tak povedlo… (viac)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům

04.10.2021

Po delší době je zase radost sledovat týdenní box office žebříček. Do kin totiž vstoupila poslední bondovka s Danielem Craigem, dlouho odkládaný snímek Není čas zemřít, a producenti i kinaři si nyní… (viac)

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

06.09.2021

Po nevýrazné trailerové kampani to málokdo čekal, zejména v současnosti, kdy se velkým filmům v kinech obecně až tolik nedaří, nicméně studiu Disney se to opět povedlo. Z nového komiksového snímku… (viac)