Zaklínač

USA / Poľsko, (2019–2024), 30 h 55 min (Minutáž: 47–67 min)

Tvorcovia:

Lauren Schmidt

Predloha:

Andrzej Sapkowski (kniha)

Recenzie používateľa betyvlckova k tomuto seriálu (9)

Série 3 (2023) (S03)

3 série se napravila z předchozích chyb a jedné se o nejlepší sérii. Příběh je mnohem komplexnější a postavy se chovají normálně neboli přirozeně. Skvělý zakončení. ()

Shaerrawedd (2023) (S03E01)

skvělá úvodní epizoda. Napravení vztahu mezi Yennefer a Ciri, které bylo pokaženo ve 2 sérii. Solidní start série jen tak dál. To s Riencem radši nebudu komentovat :) 9,5/10 ()

Každý po svém (2023) (S03E02)

Hororovější téma mi sedlo jenom mi občas přišlo, že se to trochu táhne některé dějové linky jsou zajímavější některé nudnější. Fringillu jsem si v druhé sérii užíval tady působí jak nějaká parodie. Potěšila Redanie a to především Djikstra s Phillipou. 8,5/10 ()

Zase spolu (2023) (S03E03)

Potěšil Gors Velen i když mohl být delší. Zatím nevidím důvod proč jsme viděli Mistle dřív než na konci 4 knížky u potkanů , působí tu tak nereálně a je tu pravděpodobně pouze kvůli tomu aby si Ciri s ní vybudovala romantické pouto o něco dřív. Lázně s čarodějkami byly fajn. 9/10 ()

Pozvání (2023) (S03E04)

Tak tahle epizoda byla pecka. Marigold opět nezklamal a všechny scény si krade pro sebe obzvlášť v napodobování toho co si Geralt a Yennefer říkají. Příjde mi ubohé dávat odpady jen kvůli Marigoldovi a Radovidovi. Konec krásně namlsal na finále první části. 9,5/10 ()

Umění klamu (2023) (S03E05)

Teď došlo i na adaptaci mé nejoblíbenější kapitoly a to bálu na Aretuze. Přesně takhle jsem si to představoval. Konečně tvůrci pochopily, že v každé epizodě nemusí být tucet monster. Politikaření zde nepůsobí na víc a je na místě. Konečně se protly prakticky všechny dějové linky těším se na volume2. 10/10 ()

Každý má nějaké úmysly, jenže pak dostane do zubů (2023) (S03E06)

Tak tahle epizoda byla trefa do černýho. V minulé epizodě se ,, všechny ,, postavy, které jsme celou dobu sledovali střetli na bále, který vyústil v absolutní řežbu. Souboj Vilgefortze je skvělý jako v knihách. A celkem potěšilo i umření některých lehce otravných postav. BTW cením název epizody, který se ani nevejde do kolonky :D. 10/10 ()

Z deště pod okap (2023) (S03E07)

Přijde mi vtipné a možná i trochu smutné, že celou dobu lidi si lidi stěžují, že se to nedrží podle knížek a další kecy :D. Teď dostaneme epizodu prakticky přesně z adaptovanou a nejvěrnější předloze a je nejhůře hodnocená :) Ty lidi už fakt asi neví na co si stěžovat. Jinak k epizodě oceňuji výkon Freyi Alan alias Ciri myslím si, že to bylo věrohodné a občas zničující nejen pro ni, ale také pro diváka ()

Cena chaosu (2023) (S03E08)

Tahle epizoda mě neskutečným způsobem bavila. Cavillův poslední souboj je skvělý. Milwa, Geralt a Marigold jsou skvělý a nemohu se dočkat jejich interakce v následující sérii. Tissaia má slušný emocionální odchod. Nejlepší je to, ale u Vizimirova dvora, kde se na trůn dostane Radovid (ta scéna je skvělá). Jinak je vtipné, že ta přítelkyně Phillipy vyvraždila celý královský pár nejen Hedwigu, ale teď i Vizimira. 10/10 ()

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

31.08.2023

Sledovanost Zaklínače klesá