Geralt, Yennefer a Ciri putují z jednoho konce Kontinentu na druhý a hledají bezpečné útočiště. Král Vizimir využije svého okouzlujícího mladšího bratra. (Netflix)

kenkaku

Má tohle nějakou návaznost na to co jsem viděl před dvěma lety nebo ne? Buď si závěr předchozí řady vůbec nepamatuju, nebo se zase nějak poskytuje v čase (jako první řada). To samé postavy… takhle ta slideshow hromady různých postav (jak si o něčem povídají) působí dost nezáživně. Tak je to více než polovinu stopáže. Nicméně jsou tam i dynamičtější pasáže a krákoral držel hubu. A to se počítá. ()

Sebule

Zaklínač se vrací a s ním i moje nadšení. Po prvním díle jsem opravdu spokojený, furt se něco dělo, Geralt a spol jsou na útěku a neustále jim hrozí nějaké nebezpečí. Výborná hudba, která má takový středověký nádech a do toho opravdu skvělá choreografie bojů. I přesto mám ale pár výtek, dějová linka v Redanii mi zatím nepřijde moc zajímavá a trošku jsem se nudil, když na scéně byly postavy právě z Redanie. Taky efekty by mohly být o něco lepší, třeba krev mi přijde až taková moc umělá. Jinak si myslím, že rozjezd dost slušný a doufám, že další epizody budou lepší a lepší. Hodnocení: 8/10 ()

jarmil8

Já tedy nejsem skalní fanoušek, knížky jsem četl, seriál viděl, hru (3) hrál, a prostě mi uniká, co se tady děje, jak záhadně rychle se tam postavy (a skupiny postav) pohybují mezi jednotlivými lokacemi, co je dramatického na tom, že někdo pálí obrazy a podobně. Tudíž místo napětí se spíše nudím. Netušil jsem, že to napíšu, ale první série teda asi byla ve srovnání s tímto skvělá, k divákovi vstřícnější. ()

Sany33

Príbeh: Geralt, Jennifer a Ciri putujú po kontinente a hľadajú útočisko. Idú po nich všetci, či už Redania alebo Nilfgard alebo elfovia. Všetko vyvrcholí vo finálnom súboj. Prevedenie: Úvodná časť tretej série je príbehovo neuveriteľne statická a nebiť finálnej súbojovej choreografie išlo by o veľmi podpriemerný pilot. 61% ()

exree

Každý, kdo alespoň trochu sleduje dění okolo, má od třetí řady nejspíše minimální očekávání. Henry Cavill mi bude chybět a docela se bojím, že jeho rozloučení ve formě třetí řady bude spíše tragédie. První díl ale není TAK špatný, jak jsem čekal. Začátek je pomalejší, ale libilo se mi, že se tvůrci snažili navodit atmosféru rodiny Yennefer, Ciri a Geralta a teprve pak se přešlo ke klasickému mácháni mečem. Mám ale celkem problém s konkrétním zpracovaním děje. Elfové jsou ubozí, chování postav ne úplně logické, no a finální bitva fakt slabá. Vlastně ani netuším, jakým přesně způsobem se k hlavní skupině dostali jak elfové, tak skupina okolo ohnivého mága (nejsem schopný si zapamatovat jména jiných postav než už zmíněných 3 hlavních postav), prostě je jen náhodně přepadli. Třešničkou je samozřejmě Geralt, který z nějakého neznámého důvodu ohnivého mága nedorazí i když má možnost. Jak už jsem zmínil, mohlo to být horší, ale takhle to prostě působí moc obyčejně. ()