Osud je spojil. Nebezpečné síly se je snaží rozdělit. Geralt a Yennefer dělají, co mohou, aby byla Ciri v bezpečí, zatímco se na kontinentu schyluje k válce. (Netflix)

Fr

„CIRI SVOJI MOC OVLÁDNE TEPRVE, KDYŽ POZNÁ SAMU SEBE. S NÁMI NAJDE SVŮJ OSUD…“ O málokterým seriálu toho bylo napsáno tolik, jako o Zaklínači. I diky tomu se to mohlo tak nějak vyprofilovat. Jakože ti, co znají předlohu jebou nějakej seriál, protože nemaj zapotřebí…. Nebo maj zapotřebí… (hejtovat). Já to nečetl. Četl jsem až ty názory - tvůrců, Cavilla, recenze… Mám na to svůj vlastní názor a ten zní – prostě kurva fantasy. Spousta politiky (třeba ten pátej díl…. mně se to líbilo!), změt dialogů, který ovšem nešustili papírem, ale bavili odhalováním úmyslů… Zaklínač nemusí bejt zákonitě o akci. Ovšem ta v šestým dílu byla perfektní a mohla by se jí chlubit kliďo i Hra o trůny! Asi si dovedu představit, že by to mohlo bejt lepší, ale … darovanýmu koňovi…Kurva, ale ten Cavill je perfektní vědmák!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Přes všechny záporný ohlasy už byla potvrzena dokonce pátá série Zaklínače. Samozřejmě s Liamem Hemsworhem. 2.) Thx za titule „Eliška K. Vítová“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

CaladanChmur

Jenom pitomec dokáže zplodit takové moudro, jako že " to byl přece jednoduchý úkol - jen se držet knih" a dá tomu odpad jako LukasKalasek. Za mě je celý tenhle počin o dva levely lepší než přehypovaná Hra o trůny. Jeden level tomu dodává příbeh a svět zaklínačů a mágů a Zřídla a různých potvor. A druhý level i zpracování a choreografie. Za mě v pohodě 5 hvězd. I když tá pátá je tam hlavně z osobního pocitu. Nicméně 80% tahle série ode mě má právem. ()

3DD!3

Velký špatný. Když Cavil neseká na kusy příšery je to buď strašně zmatené, nebo nudné, často obojí. Předlohu jsem nečetl, ale blekotat pořád dokola jak je Ciri důležitá a jak všechno změní přece pro knihy nemůže být dostatečně nosné téma. Plky o rodině začínají být horší než v Rychle a zběsile. Herecky to vlastně taky není žádná sláva a krom hlavního bručouna je to mizérie, i když za to možná můžou mizerné dialogy. Když si vezmu ten potenciál, který tvůrci po první řadě zabíjí nezajímavými politickými linkami je mi to až líto, že Zaklínače nekoupilo HBO. Henry Cavil odchází a já to zabalím asi s ním. ()

papadoce

Tretia séria nás síce posunula v príbehu slušný kus dopredu a aj súbojov sa mi zdalo, že bolo málinko viacej, no napriek tomu ako celok kvalitatívne zaostala za prvými dvoma. Bolo to podľa mňa prevedením jednotlivých epizód. Navzájom boli dosť nevyrovnané a tak nejak málo záživné. Na mojom fandení Bielemu vlkovi to ale nič nemení. Teraz budem už len čakať či bude skôr štvrtá séria alebo štvrtá hra a dúfať v hru 😍, pretože čo si budeme klamať, Liam ? Ble. ()

liquido26

Pořád to má hezký vizuál, hezkou výpravu, docela dobré souboje, skvělého Cavilla, Freyu Allen, která se na Ciri víc a víc hodí, čím je starší a dokonce jsem si už zvykl i na Yennefer, která mi přišla v prvních dvou sériích strašně nesympatická, ale ... u většiny dílů se mi chtělo spát, po většině dílů jsem neměl chuť si pustit další, z knihy zbyly opravdu jen základy, většina věcí tam prostě nebyla. Když už si člověk tak nějak nerad zvykne na černé a asijské elfy a dryády, tak mu tam dají gay Marigolda ... a takto by se dalo pokračovat. Jediné dva díly, co mě bavily byla čtyřka a pětka. ()

• Hrad, v ktorom sa Geralt stretne s príšerou, je inšpirovaný hradom Predjama v Slovinsku. (Ingtar2)
  • Třetí řada seriálu se natáčela ve Slovinsku, Chorvatsku a na severu Itálie. (raininface)
  • Bojový choreograf Wolfgang Stegemann se vrátil ke 3. sérii, aby připravil bojovou scénu podobnou z první epizody Začátek konce (2019). Do přípravy druhé série nijak nezasáhl. (Geralt z Rivie)