Yennefer s Geraltem se vyfiknou na honosný bál, ale během prohýřené noci se ukáže, že všechno je pouhý klam. (Netflix)

Budulmanek

Pátý díl třetí série Zaklínače. Pátej díl dělal konečně někdo, kdo to tvl aspoň četl !!! Celá hodina je vlastně čistě jen konverzační, kompletně celá čistě jen jeden bál na Thaneddu, poskládaná z různých zase jen čistě konverzačních střípků a jak vidno, ono to jde i bez šesti a víc údovejch monster a bez akce! Kdyby ke všem předchozím dílům téhle doposud hodně nepovedené série přistupovali přesně tak, jako k tomuhle dílu, bylo by to naprosto jinde! A končí to přesně tím "úžasně/debilním" cliffhangerem, kterej "chceš", když máš na další díly čekat jak dlouho? Měsíc? Proč to takhle není celou dobu? Mno a teď si fakt jen "chvilku" počkat, až se všechno totálně po... ()

molcan2 odpad!

Príbeh, ktorý nedáva zmysel, žiadny vývoj postáv, nezrovnalosti, zlé herecké výkony, najmä herečky, ktorá mala úlohu Cirilly... Totálny odpad! Väčšina problémov pramení z toho, že scenáristi nenávideli knihy a odklonili sa od nich natoľko, že je to na nepoznanie a jednoducho zlé... Mali tú najľahšiu úlohu - jednoducho adaptovať knihy. Ale nieee... Takže sme skončili s niečím, čo sa vôbec nepodobá knihám, čo odohnalo pravých fanúšikov, a zároveň vytvorilo generický fantasy príbeh, ktorý nie je ničím výnimočný, a teda nepriláka nových. V podstate seriál pre nikoho a presne ten ho sleduje... nd pomyslenie, že sme očakávali, že v seriáli s názvom "Zaklínač" uvidíme viac Zaklínača... A skončilo to týmto obrovským sklamaním! ()

oiuoiu odpad!

Začala jsem sledovat tuto epizodu, protože v hodnocení byla chválená. Není ale možné, abych toto vydržela. Dabing je totální tragédie - což je černá růže nahoře na dortu stupidity díla. A to nemluvím o zpěvu Marigolda, o líčení čarodějek, o věku Ciri, o čemkoli, co může kohokoli na tomto napadnout. Proč se to stalo? ()

marekspanel

Hodnotím tedy zatím tu první polovinu 3. série a nestačím se divit jak nízko to spadlo. Souboje jsou velice efektní pravda, ale to je tak vše. Prakticky se na to vydržím dívat díky naprosto nádherné obrazové kvalitě, seriál využívá velký potenciál Dolby Vision. Nicméně to je tak vše. Příběh chrlí jedna témata a zápletky za druhou a přitom se nic nedořeší a často ani nevím o čem je vlastně řeč, nebo spíš o kom. Cavill se tam jen tak motá, nemá moc co hrát, ale ještě to celkem drží, také představitelka Yen je nádherná. Vedlejší postavy jsou spíše otravné a často herci nesympatičtí. Celé to často působí jako nějaký pokus o Hru o trůny, ale vyznívá to jako laciná telenovelam, která zmíněný seriál vykrádá, též se nebojí si vzít něco i z LOTR (útok duchů na koni=Arwen). Akce už je méně a celkově je příběh většinou nezajímavý. Poslední hřebík do rakve je netflixovská dávka woke. I když je to smyšlená fantasy, je to rušivé, protože víte, že je to tam schválně. Poslední díl je vyloženě nepodařený, přitom potenciál to mělo, ale ty nastavované flashbacky se nepovedly, doslova vás to otrávilo. ()

Benedygtus

Proc tak 1/4 zaberu a vlastne celych scen tam je 2x, to opravdu nechapu, kdyby to bylo z pohledu jine osoby nebo neco.. ale ne, doslova to tam je 2x a k tomu v druhe casti prilepene zabery ktere v prvni vystrihli?!.. Chvili jsem si rikal, jestli jsem si nedal moc piv, ale bohuzel tento vecer jsem stravil na vode.. Z paradniho (knizniho/herniho) materialu se v treti serii definitivne stava nuda a tento dil byl tak trochu "chceme vam neco vypravet, ale nemame vam co rict.." Postavy jsou za celou serii spatne vykreslene a je to hrozna skoda a nynejsi pletichareni by slo natocit urcite lepe. ()