Zaklínač - Série 3 (2023) (séria)

Každý má nějaké úmysly, jenže pak dostane do zubů (S03E06)

(epizóda)
  • USA Everybody Has a Plan 'til They Get Punched in the Face (viac)

Hon na Ciri vrcholí a sněm znesvětí zrada a krveprolití. Přetvářka jde stranou, každý ví, proti komu stojí, a nic už nebude jako dřív. (Netflix)

dragon94

Netřeba tu psát, že je to jeden velký guláš a že budování stálo do teď za prd.. To všichní víme. Stejně jako víme, že kdyby tomu tak nebylo mohlo tohle být o dost lepší.  Na druhou stranu epizoda to byla parádní. Čistka sice nebyla tak dobrá jako v knize, ale i tak to byl docela nářez. Některé přesuny a motivace postav byly takové podivné a nevysvětlené, ale na to už jsme docela zvyklí. Souboj Geralta a Vilgefortze byl hodně dobrej.  Avšak ty dva spojené meče byl docela ústřel. 😀😬 Každopádně epizoda určitě lepší než většina bitev z posledních 2. sérií her o trůny. Takže na to jak zpackaný ten seriál je. Je to ohromný úspěch. ()

Martrix

Vůbec nic tam nedává smysl. Postavy se chovají divně, jejich síla, magie, schopnosti... je s nimi zacházeno tak, že to působí nevěrohodně. I fantasy by mělo mít promyšlený svět se smysldávajícími pravidly. Vše jde skončit a přesto se nepřátelům umožní dál škodit.... . Jeden fajn souboj a jo, nenudil jsem se, ale nic víc. I když je to asi nejlepší epka této řady, tak ze sebe víc než 3 a půl nevysypu. Tu půlhvězdu kdyžtak převedu do dalšího dílu. ()

molcan2

Špeciálne efekty sú skvelé, kostýmy nádherné, vizuálna stránka je úžasná! Herci robili čo mohli, ale spôsob, akým je príbeh podaný... aj keď som nepoznal predlohu, pripadalo mi to nútené... pripadalo mi to ako "aha, musíme tam dať túto scénu! A túto scénu a túto scénu! Ó áno tak dobre, dajme aj túto scénu!!!"... scenáristi sa viac starali o scény, ktoré chceli ukázať, ako o rozprávanie plnohodnotného príbehu aj mimo predlohy. Nútený... otrepaný... až krkolomný... príbeh nie je poriadne prepletený... odhalenia postáv sú strašné... Ja neviem... Aj tak som si však po ceste prešiel facepalmami. ()

Lenka.Vilka

Mohlo to být dobré. Mohlo. Nebylo úplně. Teda bylo, ale ke konci mě díl už lehce štval. Závěrečná akce byla fajn. Ale když už po padesátý koukáte na postavy, který se neustále vracejí tam a zpátky, přičemž zdolávají vzdálenosti několika kilometrů za pár minut (soudě dle prostřiženého děje na druhé straně), začne to štvát. Je to fikce, děje se to, ale mám své hranice. A hranice tohohle prvku byly překonáný násobně. ()

tomik99

Sice tam je plno boje, ale já se ptám, zda to vůbec dávalo smysl? I Geralt mi přijde, že dělá jedno hloupé rozhodnutí za druhým. Nevím, jestli je to tím, zda tu postavu špatně chápu, nebo tvůrci nejsou schopni v seriálu dostatečně vykreslit jeho osobnost. Pár šarvátek to mělo, ale moc mě to upřímně nebavilo. ()