Geraltovi se hodí kouzla a čáry, kterými vládne rodinná přítelkyně. Ciri a Yennefer se škorpí kvůli tomu, co bude dál. Philippa s Dijkstrou chtějí hodit Vizimira do latě. (Netflix)

Nykrous

Za mě se tahle série zatím daří, takže se docela divím těm hodnocením. Pěkná kamera i choreografie. Máme tu pěkné momenty mezi postavami a jejich vývoj a seriál dokáže naladit i pěknou strašidelnější atmosféru. Fakt jediné co mě štve a to bylo už i u druhé série je ta krev. To fakt vypadá jakoby vylili barvu na malování. Je to hrozně ostré a výrazné a vypadá to fakt blbě. Samozřejmě je to maličkost, ale říkal jsem si jestli teda nejsem jen kripl a jestli to nebylo i v první sérii takhle. Koukl jsem se teda na nějaké scény z první série a prostě to tam je udělané tak pěkně a poměrně realisticky, takže si fakt říkám proč to tak nemohlo zůstat. ()

Necrotongue

Pokud jsem autora předlohy pochopil správně, pak si mohla každá čarodějka (a čaroděj) zvolit, jak budou vypadat, a k této podobě si následně pomohli magií. Asi žiji v nějaké zvláštní bublině, ale ještě nikdy jsem nenarazil na ženu, která by byla úplně vedle z představy, že bude krpatá, tlustá, nebo bude její nos evokovat nejznámější portrét knížete Vlada Tepese. Ano, třetí epizoda mě přivedla na takovéto myšlenky. Měl jsem na ně dost času, protože děj stál opět za pšouk. / Poučení: Netflix si ty své hodnoty opět prosadil s jemností parního válce 1*- ()

kenkaku

Cože? Krákoral je najednou buzna? Jako předlohu jsem nečetl, ale to povinné diverzitní tabulkaření je vážně jak pěst na oko (a to ani nezmiňují tu padnou na hlavu diverzitu rasovou :D). Každopádně. Zaklínači mě zaujal díky tomu, že v každé epizodě došlo na souboj s nějakým monstrem a více se tam dělo než nažvanilo. Třetí řada jede v zcela opačném duchu. Přeskakuje se mezi postavami (všechny možné) a všude se jen plácá o kravinách co (mě) nedávají smysl (nemají souvislost ani směr). ()

Sany33

Príbeh: Geralt si vylieva svoje srdiečko u miestnej druidky a snaží sa pomôcť novo nájdenej blondínke. Ciri zisťuje, že ak chce zostať s Yen musí pristúpiť na silné politické hry, čo ona nie je schopná akceptovať. Redania prichádza o kráľovnú. Prevedenie: Dávam tomu ešte dve časti a Marigold sa určite vyspí s tým Redanským princom. Do toho tá lezbická scéna so slúžkou, ktorú som ja ako divák vôbec nepotreboval a plačúci Geralt? Choďťe mi už do riti. Však prerodom z mutagénu mal prísť o všetky city. Ako môžete bez hamby uvádzať predlohu Sapkowskeho knihy? 17% ()

exree

Pořád si nepamatuju jména vedlejších postav, ale někdo tam pořád jen mluvil. Scéna s baziliškem vůbec nepůsobila jako něco ze světa zaklínače, spíše jako špatná parodie na Game of Thrones. No a čarodějky ve wellness + ty kecy okolo, humáč. Jediná nehlavní postava, která mi přišla celkem zajímavá samozřejmě umře, protože jak jinak. No a konec, kde zas Geralt náhodně potká Ciri - ještě že je ten svět tak malý. Ale oproti Got tu aspon existují ty portály, takže tím lze vysvětlit vše. ()