Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (CinemArt SK)

Hekman

Neverim, ze tuhle tupost stvoril stejny clovek, ktery stvoril i Posledniho skauta a Smrtonosnou zbran. Shane musi byt tuhej a tohle je jeho klon, kterej ale pri pesteni ztratil talent. Ostuda ! Fuj ! Skandal ! ()

czjezisek

Tak nějak jsem čekal, že na závěr z tý kapsle vyleze Arnie :D Ale jako film hrozná slátanina, bohužel. Film neměl ani hlavu, ani patu. ()

bambas

Úplně v klidu tomu napálim 4 hvězdy. Já se skvěle bavil, kombinace party psychoušů, jejich neotřelých hlášek a zmutovanýho BF Predatora funguje dobře. I samotný mimozemský badass uměj v tomhle filmu dělat humor. Zkrátka akční, svižná, vtipná záležitost, kteoru jsem od toho filmu čekal. A všechny ty intelektuálský piče s jednou hvezdou můžou jít do hajzlu :P ()

Ronnie92

Když to vezmu jako Béčko, tak asi oukej. Vtipy typu "Jsem predátor, ukážu mu palec hore s utrženou rukou, on si toho nevšimne." jsou tak přehnaný, až jsem se tomu zasmál. Jinak ten film nemá úplně hlavu ani patu. ()

Xinn

Po pročtení zdejších komentářů jsem očekával totální shit, ale nakonec se na to dalo koukat - člověk to samozřejmě nesmí srovnávat s jedničkou. Pro mě je to o fous slabší kousek, než Predátoři od Antala, kteří se mi celkem líbili. S čím ale musím souhlasit, jsou mnohé zdejší výtky na adresu postav - když si vezmu zmiňovanou jedničku (sakra, a už srovnávám), tak tam byl každý člen komanda výraznou postavou, která se mi nějakým způsobem vryla do paměti, a to i v případě, že jsem toho herce předtím neznal. Tady jsem měl chvílemi problémy se v postavách vyznat, a že by mi některá byla výrazně sympatická, to už vůbec ne. Ale jak jsem napsal, koukat se na to dalo, takže bych dal poctivé 2,5 hvězdy, a 2,5 se zaokrouhluje nahoru, takže za tři. ()

nudlis

Nic extra. Nebylo to vyloženě na odpad, ale spíš dost slabej průměr. Kluk se snažil tvářit jako onehdá malej Miko Hughes v Mercury, ale vůbec mu to nešlo. Holbrook se snažil bejt místy drsnej, místy vtipnej a taky mu to moc nešlo. A ostatní byli fakt jen průměrní, někteří i podprůměrní. Celkově mi to připadá jak nepovedenej mix Predátora (toho s Arnoldem samozřejmě), A-Teamu a už vzpomínanýho Mercury. A mimochodem - postava samotnýho Predátora je daleko líp udělaná v prvním filmu s Arnoldem. Tady je až moc vidět, že na "malýho" Predátora nesehnali pořádně velkýho a namakanýho herce a následně "velkej" Predátor je vyloženě trapnej. ()

zurivymlok odpad!

Sorry jjako, ale toto je fakt sračka. Občas tam je náznak dobrého vtípku (nechám na každém, zda zrovna do Predátora toto patří), ale jinak to je fakt sračka. Scénář je fakt neuvěřitelně špatný, postavy jsou stejně nesympatické a neuvěřitelné stejně jako jejich motivace, samotní predátoři jsou fakt nudní, vesmírní psi spíše otravní, filmu celkově chybí jakákoliv atmosféra, která by nás nutila, abychom se o hlavní hrdiny báli. Občas tam je náznak brutality, ale likvidovány jsou hlavně postavy, na kterých vám vůbec nezáleží. Zrovna tak mi neseděli ti lidští "zlouši", kteří se tam objevovali hlavně proto, aby bylo koho likvidovat. Hudba za něco stojí jen ve chvílích kdy hraje původní hudba Alana Silvestriho. Jako fakt netuším, jak se toto mohlo až tak zvrhnout a zrovna pod taktovkou Shanea Blacka. Každopádně pokud se někomu nelíbila dvojka predátora, a takových lidí je dost, tak tento paskvil z ní udělal pomalu oscarový kousek. ()

RoyBatty444

Napísal by som, že je to neškodná zábava, ale nakoľko riešia aj morálne otázky či je zabíjanie z potešenia príslušníkmi vojenských ozbrojených síl alebo zabíjanie pre uchovanie tajomstva samoľúbymi vládnymi organizáciami správne a hlásaním ďaľšieho vývoja ľudskej rasy v podobe hlavnej postavy malého autistu či vložením niekoľkých psychicky narušených vojakov. Tak film neviem odporučiť ako ľahkú zábavu. Aj keď všetko zaniká v plytkom spracovaní ťažiaceho z násilia, výbuchov a siláckych rečí či gangsta prejavoch. Čo vyvrcholuje v získaní ešte lepšej hračky na mrzačenie a zabíjanie. Film má známu chorobu vysvetľovania postavami očividného a zosmiešňovania vlastnej podstaty ako ˝To nie je predátor, ale lovec alebo niečo ako rybár. Aale predátor znie drsnejšie jeah!˝. Aspoň, že CGI stojí za to a dej odsýpa. ()

Mangoo

Aspon jsem se na to mohl dodivat bez nutkani to kazdych pet minut vypnout kvuli zjevnemu ''kupa nahodne poskladanych hoven, co se ani netvari ze tam jen tak lezi'' effektu. Porad lepsi nez The Meg. ()

Tomulka

Pozor jeden spoiler za druhým.Ta původní myšlenka o lovcích o jakémsi rituálu zasvěcení mezi elitu lovců (vyplívající z dvojky) taky super. Čest a čistý lov to už dneska asi nikomu nic neříká. Ještě to bylo ukázáno v Predátoři. Tam už byl posun ke kastovní společnosti predátorů. Avšak , že to dělají kvůli genetickému křížení to už je moc. S technologií co mají s možnostmi, které jim nabízí vesmír a oni budou sbírat geny na zemi? To mi přijde jako krok zpět ne? Ale dnes se prostě bez genových manipulací dobré scifi neobejde co? Je to vlastně smutné! Bohužel i hlavní hrdina mi přijde jako chlápek co se jen chvástá. Nic pořádného neukázal není ani zbla tak dobrý jako Arnie , Glover, Brody to už je lepší aji ta ženská AvP Lathan než postava co hraje Holbrook. ()

HMTD

Někdo napíše scénář plný nelogičností a blbostí, pak to někdo natočí a ty blbosti tam nechá a nakonec to ani střih nespraví. Prostě tohle se nedá označit ani za Bčkoví film, a to nikoliv kvůli obsazení, to bylo celkem fajn. Hlouposti ve scénáři ani vypisovat nebudu to by bylo na dlouho. ()

zekon

Za prvních 39minut bych dal 5*. Jenže pak přiletí predator na stereoidech alias Kongdator a celý film nabere infantilní ráz s naprosto trapnýma vtípkama a spěje úspěšně k odpadu. Korunu tomu nasadí IronDator a je šlus. Tak s tím běž Blacku fakt někam........a tom jsem si myslel že nic horší Než AvP2 být nemůže, dokázal to :) ()

Yamatosan

Rozhodně to není příšerné jako oba AvP. Ale na velkou jedničku to nemá ani omylem, a ani Glover se nemusí stydět. Škoda, některé části jsou hodně super, ale "humor" a "coolovost" to hodně sráží. Holbrook docela solidní, a ani zatracovaný "tým magorů" mi kupodivu nevadil, tedy aspoň jeho část. A Munn, ach 😍 ... BTW, to "silové pole" je sci-fi směšnost roku. ()

gonzo

1. třetina = 100%. Super akce na základně, pro mě fungující vtípky aspoň v přijatelném poměru 3:1. 2. třetina = 30%. Nuda ve stodole a totální rozpad narace. 3. třetina = 70%. Rezignace na všechno, ale finální naháněčka byla celkem cool. (debilní epilog za -10% raději vytěsním). Nesrovnávejte to s jedničkou, nečekejte horror. ()

Pavlo

Zmierte sa s tym, ze filmy typu prveho Predatora uz nikdy nevzniknu. Namiesto toho su tu funny akcne filmy s nadychom nostalgie po davno stratenom. Znacke Predator uz hororove ponatie odzvonilo {tak ako u Aliens} a nechajte sa teda zviest akcnou jednoduchou "podivanou". Necakajte od toho viac ako zabavu na jeden vecer. No ale musim uznat, ze vydarenu. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)