Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (CinemArt SK)

Budisovie

Nevyužitý potenciál. Skvelý nápad s akčnou pološialenou jednotkou, nevyužitý, pretože pokusy o neustále vtipkovanie su trochu moc a väčšina z nich moc nefunguje. Filmu chýba logika. Dobrý predátor zabíja polovicu filmu ľudí, pritom koniec WTF...? Projekcia 3D - strašné. Ten kto robil strih k tomuto filmu, tak toho by trebalo nakopať - scéna so záchodom. Špeciálna vojenska jednotka mi prišla ako keby ju hrali dochodcovia. Akčné scény sa takto netočili ani pred 20 rokmi. Inak film s touto tematikou potešil, ale z vyskedky som sklamaný. ()

Mamlas

Vykrádačka úspěšného námětu a kultovního filmu. Zmatený chaotický film, příběh o ničem, špatná režie a dialogy, otřesný střih. Navíc do toho zaplantali nějakého malého chlapečka, ostuda. Jedna hvězda za zdařilé efekty, jinak blejt. ()

Solverino

Jedna hvězda za to, že je to vůbec predátor... ale zbytek, to už je jenom sračka, čím dál tím větší, bohužel... čaj s fuseklí, vyvařenej už po stopadesátý... ()

JajinkaBec

Klasický Predátor to asi vážně není a celý tenhle snímek má spoustu nelogičností, které občas praštily do očí i mne - a že je většinou spíš nevidím. Ale baví to. Nevím, jestli zvolená cesta, kterou se Predátor ubírá, je ta správná. Skalní fandové asi budou zklamáni z nedostatku thrillerově - hororových pasáží, akčněji založený publikum ji ovšem (soudím podle sebe) ocení. Odpadla hra na překvapivý vytahování predátořích serepetiček, všechny trumfy jsou okamžitě vrhány do placu a to včetně povedený party válečnejch psychopatů. Fórů je tady taky poměrně dost. Každopádně to má tempo a jak už jsem řekla - baví to. ()

zuzanara

Nenacházím sílu se vyjádřit ke všemu, co mi způsobilo cringe pocity nebo chuť tento film vypnout, takže to shrnu spíše lyricky: proč, ach proč je to tak špatně natočené? Proč všichni pořád střílí? A kam střílí? Proč to je naložené herci s komediálním potenciálem, když se to stává komedií jen svou divností a trapností? Proč tam všichni dělají co dělají? A proč tam obsadili Keye, když je vtipný přesně jednou, ale jen pro lidi, kteří viděli jeho sketch o střílení fellow bojovníka? Posledními deseti minutami se nicméně tohle peklo tak jako tak stalo v mých očích komedií roku. ()

pride

Na jednej strane rozumiem tomu, že sa snažili natočiť to inak. Niečo nového, sviežeho, vtipného, niečo čo tu ešte s Predátorom predtým nebolo. No pre mňa tento guláš absolútne nefungoval. Keby na konci z tej kapsuly vypadol votrelec by som dal aj 2 hviezdy ale toto nieeee. :D Toto fakt nefungovalo. Už ma prestáva baviť čakať na niečo z čoho mi padne sánka. Vlastne aj z tohto mi spadla ale bohužial z toho aká kktina to bola :D ()

dur.dur

Chybí tomu úplně všechno. Rádoby cool charaktery, laciný (a to hodně laciný) triky, nezajimavej dej, tragickej závěr. Hvězda za to, ze me to zabavilo cestou vlakem. ()

curfew77

Dětské postavy v podobných typech filmů nemají co dělat, pokud si je scénář netroufne obětovat, to zaprvé. Záplava hlášek a citací z prvních dvou dílů je spíš otravná a především absolutně samoúčelná (Get to the choppers! - Kde se tam vzaly ty motorky a jak dlouho na nich jeli? Dvacet vteřin?). A zatřetí, akce je nepřehledná a film tak prostřihaný, že mnohé věci prostě chybí, nebo je těžko pochopíte - jak doběhla na konci Olivia tu kosmickou loď? Na každý dobrý fór nebo hlášku musíte přetrpět pět trapných, a i herecky je to o ničem - a to jsou Olivia Munn nebo Thomas Jane mými výslovnými oblíbenci. 40 %. Shane Black je podivný hollywoodský úkaz a osobně už bych se mu bál svěřit cokoli - ještě že takové starosti nemám ;) ()

Pitryx

Těžko hodnotit. Mé tvrzení, že predátor už nemůže přinést nic nového se v podstatě potvrdilo. Nebýt těch čtyřnohých potvor, tak nihil novi sub sole. Digi triky snadno odhalitelné, není nad klasiku a sáčky s marmeládou. Děj hodně podivný, doktorka která umí jako kdyby prošla výcvikem SPECNAz, o bláznech nemluvě. Takže nevím nevím. Zase na druhou stránku musím přiznat, že až na ty dvě či tři hluchá místa jsem se opravdu bavil. No, zatím dám čtyřicet procent a zkusím někdy mrknou podruhé. ()

Renie42

Vím, že to na ty starší filmy nemá, nemá to tu atmosféru, ale mě se to líbilo. I predátoři mají smysl pro humor s tou utrhlou rukou ukazující palec nahoru. A ti jejich vesmírní hafani, ti byly jim podobní aspoň tou hlavou. Možná to bylo takové moc splácané do kupy, ale pro mě bylo hlavní, že jsem se na to vydržela dívat a bylo to fajn. ()

Hedy

Dříve tak jednodušší vesmírní myslivci se změnili na téměř filozoficky smýšlející rasu. Děj se zdá být jednoduchý dokud ovšem nedojde ke konci kdy si uvědomíte jak moc stupidní to vlastně je. Zkráceně řečeno. Predátoři létali celou dobu na zem jen proto aby se mohli křížit s lidmi. Ale ne jen tak s normálními. Hledají zde pouze autisty protože autisté jsou další krok lidské evoluce (ne nedělám si prdel to tam fakt řekli). Film nám začíná tím že se sejde grupa labilních zelených mozků na cestě autobusem. Ti pak musejí utíkat protože z ordinace utekl nebezpečný pacient který chce pomoct lidstvu aby ho ostatní Predátoři nezničili. Při své samaritánské práci ovšem masakruje vše živé co je na dostřel jeho plazmového děla protože přesně takhle se přeci choval i Gándhí. Moderní filmy se samozřejmě nemůžou obejít bez genetických modifikací. Když si myslíte že hrozba z minulých filmů nedí dost hrozivá tak ji geneticky upravte ala film Gremlin 2, Vetřelec 4, Underworld atd. Takže jsme dostali nasteroidovanou verzi Predátora který má odolnost průměrného obrněného transportéru a který musí být ke konci filmu zredukován na kvadruplegika aby nepředstavoval žádnou hrozbu. Film to je dobrý, svižný s ničím se to nesere a některé scéno jsou tak absurdní že se nedají ani brát vážně. Takže za mě si tento vesmírný lov zasluhuje 3 solidní plazmové výstřely. ()

Mr.Ward

Škoda, tešil jsem se na nakopnutí série a nic. Takhle to nepůjde. Miš maš všeho možnýho... Komediální nádech by mi ani tolik nevadil, ale celkově to fakt nefunguje... ()

george82

Na to, že to točil Shane Black, který hrál v kultovce - 1.dílu, tak je to slabota. Občas mi přišlo, že si film dělá srandu sám ze sebe a v takových scénách jsem se i zasmál...proto dávám hvězdu navíc. jinak samozřejmě velké očekávání na to, kdo konečně natočí pořádný film s Predátorem. ()

Blenny

Dávám tomu s klidnou duší slabší čtyři. Dobře jsem se bavil a klidně si dám někdy repete. Přistupoval jsem k tomu s tím, že atmosféra a genialita prvního Predatora je prostě neopakovatelná. Což se potvrdilo i na tomhle díle. Původní Predator je jen jeden a vše ostatní už musí být prostě zákonitě slabší. Pravda je, že kdyby se to jmenovalo Vesmírný lovec nebo jakkoliv jinak debilně a ne Predator, tak si to nikdy nepustím. Nicméně mne banda hláškujících retardů dobře bavila celou, nijak přepálenou stopáž, tak nemám potřebu na to plivat, jako většina ostatních. Viděno doma s pivkem a křupkama po ruce. To je pak člověk hned smířlivější :-) ()

DeDanu

Tak předně, opět to zjevně není horror/thriller, ale parodie na něj. Neboť Predátor je tu zcela lidský, včetně toho odplivnutí, a lidé se chovají jako - jak jen to vyjádřit slušně? - dejme tomu chudí na duchu. Nic proti parodiím, naopak, mám je v oblibě. Ale musí být chytré a vtipné. A vtipné, to pro mne neznamená pouze mluvit co nejvíc sprostě. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)