Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (CinemArt SK)

Bgraphy

Pěkná pohádka na večer i pro nefanoušky Predátora, nechybí humor, cvakání, mazlíčci ani doják pro kapesník. Skvělá, SKVĚLÁ dokonalá hudba, natolik stěžejní, že zatají dech. Dialogy mají Touretteův syndrom, spousta sprostých slov, sprostě mluví všichni a pořád. Děj je překombinovaný, zmatený a nepřehledný. Pro pár vtipných hlášek a hudební napětí dávám dvojku. Sledovat to se zavřenýma očima udělám líp. Nic nového nebo překvapivého film nenabídne. ()

JimDeNiro

S klasikou to nemá absolutně nic společného, maximálně skvělý úvod v džungli. Ale tak nasmal jsem se. A jako výplach po náročném dní, proč ne. I když ovšem na mě tam bylo vtipů vcelku moc. Průměr. A trochu zklamání. 60% ()

Scraffy

Naprosto nevyužitý potenciál! Nič tu nejde ako má. Scenár je totálne zlý a príde mi, ako keby z toho chceli urobiť čistú komédiu. Všetko to pôsobí strašne kostrbato a ani herci to nezachraňujú. Od začiatku do konca som si pripadal ako v zlom sne. Je jasné, že prvý diel s Arniem sa prekonať nedá, ale toto je asi zlý vtip. A tie predátor psi sú akože čo? Naprosto zle zmáknutý film, ktorý ani nemusel vôbec vzniknúť. Réžia odfláknutá. Ten koniec je na zaplakanie. A dokonca ešte ani CGI nie je ani trochu dobré. Sme v roku 2018, kedy sa robia iné graficky nádherné filmy a to aj za omnoho menšie rozpočty! Toto bolo veľmi zlé a to hlavne na konci vo finálnej bitke. Efekty vyzerali, ako z nejakej hry z roku 2009! Ani sa nečudujem, že Arnold po prečítaní scenáru a úlohy jeho postavy v tomto filme nechcel mať s týmto snímkom nič spoločné. Film, ktorý nemal nikdy vzniknúť, ale zasa možno donúti mladých si pozrieť prvú časť, ktorý ju ešte nemali možnosť vidieť. ()

Sinusiridum

Je to píčovina, ale pěkná, bavila jsem se, takovej pasivní odpočinek celkově ...... a nebejt tam tolik střílení, kapajících vnitřností a urvaných hlav, bylo by to supr i pro děcka. Milujeme Predátora!!! :-)))) ()

Knor

Ne že bych byl úplně zklamanej, ale určitě tenhle díl považuju za nejslabší z celé predátoří série ( nepočítám AvP 1,2 ). Měl jsem obrovskou důvěru v Shanea Blacka, jeho Posledního skauta a Smrtonosnou zbraň budu doživotně uctívat a nakonec mě trochu naštval, protože si vlastně z toho udělal prdel. Tohle je přesně ten případ kdy všeho moc škodí. Až moc akce, moc hlášek, moc humoru, moc machrování, všichni jsou tady až moc drsný a Predátorů se vlastně nakonec nikdo ani nebojí. To mě mrzí, protože napětí je nulový, atmosféra je pryč, nějakej strach nebo obavy o někoho nejsou a ztrácí tím grády scény setkání Predátora s lidmi, tohle všechno funguje v předešlých dílech. Predátoři jsou nelítostní a brutální lovci, se kterými prostě není prdel. Shane Black toto trochu porušil a snažil se to celý odlehčit, tak jak se to teď v Hollywoodu dělá no, nevím jestli úmyslně, ale neubránil se tomu, nic se nemá přehánět a tady je to extrém. Třeba ochočení predátorskýho loveckýho pejska mi přišlo už hodně přes čáru, halloweenská střílející predátoří maska anebo konec, kterej je jak vystřiženej z nějaký marvelovky. Asi to byl zámě, ale mě to moc nepotěšilo, nic se nemá přehánět. Ale abych jen nekritizoval, potěšila mě velká porce krve a brutalit, sice z větší části digitální, ale je to tam, dravý tempo a sympatický obsazení. Určitě se tu najdou i zajímavý postavy jako ten malej kluk, ten mi přišel asi nejzajímavější, potom mi přišel i jako dobrej nápad ta banda vysloužilejch vojáku s posttraumatickými poruchami, kteří se hrdině postaví proti loveckýmu emzákovi, ale jak jsem psal přehnalo se to s jejich hrdinstvím a hláškováním. Tenhle díl prostě sebral Predátorovi jeho vážnost a auru děsivosti a zůstal ,,jen" odlehčenej krvavej komiks. Proč nemůžou zachovat původní hodnoty a točit tyhle pokračování ve stejný hororový atmosféře s budováním napětí tak jak to vždycky fungovalo ? Asi jsem moc náročnej .... ale bohužel, nový Predátor na mě působí spíš jako parodie. ()

Don82

Až na pár povedených hlášek a několika okatých narážek na jiné díly Predátora to byla celkem nuda. Příběhově fakt slabé, zbytek těžký pod průměr. Trochu to zachraňuje šílenost akčňáku a ucházející akční scény. Jediný důvod proč neodejít z kina je zvědavost, jak moc to ještě bude blbé a jak moc přihlouplý bude konec. ()

RAFT

Co má tohle jako znamenat,režisér nám natočil predátora s komediálními prvky ,co si jako myslel že,to tu vážně bude fungovat.To už si raději pustím předchozího predátora než tenhle film .Scény ve filmu vůbec nenavazují .Ty čoklové to bylo jako zase co to se podíval na transformers a řekl no dobrá odskoušíme to i tu .Sem rád že,sem se před dvěma měsíci rozhodl správně a nejít na film do kina .cca 60% ()

celticek

No, čekal jsem to ještě horší. Nebylo to úplně otřesné. Hezká Olivia Munn a dobře to zahrál i ten hnědý kuřák. Konec si ale mohli odpustit, klasické béčko z VHS z burzy z Ratíškovic. ()

Clark_Kent

Nový lovec z vesmíru a spousta srandy k tomu. Nemůžu si pomoct, mě nový Predátor chytnul jako nikdy. Akce odsejpala jako na drátkách, skvělý humor nechyběl. Nebudu vůbec srovnávat s předešlými snímky. Tento nový vesmírný výkvět, jde docela jinou cestou, která na mě zafungovala víc než dobře. Shane Black překvapuje báječnou osmdesátkovou odlehčeností. P.S.: Bez hlídacího psapredátora, bych se už neobešel. ()

GameboyNES

Na tohle jsem se fuckt těšil a to jsem neměl. Škoda že tam Black nacpal toho retarda a rodinný citečky. Akce nepřehledná, trhaná roztřepaná kamera. Pár vtípků se dalo a jako jednohubka na jedno podívání to ušlo. 57%. ()

vox_populi odpad!

tak toto mal byť akčný film, pokračovanie kultovej série Predátor?! Americkí producenti zrejme vychádzali z predpokladu, že Amerika degeneruje a cieľová skupina dementných divákov, schopných akceptovať tento film sa kvadraticky zväčšuje. Netvrdím, že to nie je pravda, ale v tomto prípade to prehnali - tento paškvil si zatiaľ v USA nezarobil ani na slanú vodu. Vo filme nefunguje nič - žiadne napätie, akcia, nudný príbeh a herecké výkony s idiotskými dialógmi sú tiež na nule...ak by sa ale Predátor 2018 preklasifikoval na situačnú komediálnu frašku, uvažoval by som o nejakej tej hviezde - takto sklamanie roka 2018...zlaté Asylum... ()

prometheusXX

Ako herecke obsadenie katastrofa aj vykony.ale miestami fain akcia aj efekty.ako u nových filmoch býva.Od Shane Blacka je to dosť pruser,pod úroveň.velké sklamanie. zatial najslabšia časť.moje poradie hodnoteni. Predator (1987) 100%,Predator 2 (1990) 80%,Predators (2010) 50%,Prey (2022) 65%,The Predator (2018) 40% ()

biergof

Velké filmové překvapení. Aneb když nic nečekáš, tak tě to dostane. Akční film na konci dvacátých let, který má sílu i kouzlo vytrhnout pojem marvelákům z upatlaných ručiček a přitom neurazit fanoušky starých Predátorů...Lovců vlastně. Bohužel, záměr mnohými opět nepochopen. ()

ANTYCHRYST

Tomu zase dali na prdel... člověk se těší na Predátora jak malej kluk...a dostane predátora s malým klukem skoro v hlavní roli... Tvl... co to jako je..to nemá bejt dětský film na neděli odpoledne!!! To má bejt krvežíznivý zabiják a horda vojáků v jungli!!! Obrovské zklamání .. konec radši nekomentuji... jasně všude nasrat superhrdiny..prej můj novej oblek... Jdu blejt.. a jsem krajně zhnusen..30% za masky predátora.. víc ani hovno.. jelikož to celé stálo za hovno... Když si vzpomenu na predatory z roku 2010..to byl jinej materiál.. ()

Rimland

Prvotní očekávání návratu k duchu původního Predátora vzala během traileru za své a výsledkem je typické blackovsky nahláškované komediálně akční béčko, které na Predátora "pouze" pomrkává nejedním odkazem (a hudbou) a je místy nehorázně ulítlé, neřkuli absurdní. Ale jakkoli je to ulítlé či absurdní, tak je to chca nechca i nehorázně zábavné. Škoda jen, že nedošlo na McKennův nový oblek... Shane Black je stále zaseklý v 90. letech. Bohu dík. ()

Alojs

Ne tak tragické, jak deklaruje zdejší hodnocení, nicméně ani ne tak dobré, jak by si zasluhoval vynikající originál s Arnoldem. Je zde spousta dobrého (hlášky, hlavní hrdina, sympatické vedlejší postavy, nekompromisní brutalitky...), ale také hromada triviálního balastu. Nejvíce zamrzí scénář. To je totiž hotové řešeto. Někdy se říkám, že je lepší nevědět nic, než se snažit za každou cenu všechno vysvětlit. Nový Predátor není naštěstí tak enormní vycucávačkou jako poslední Vetřelci (Covenanti, Prometheové...). Tři hvězdy. Rovněž zásluhou osmdesátkového feelingu. ()

Marty7CZ odpad!

Takovej hnus sem dlouho neviděl!!!! Po pravdě sem to po půlce musek vypnout, jaká je to sra*ka... Takhle zabít značku, to se fakt nevidí!!!!! Black je ůplně mimo. Vůbec nechápu, jak může někdo kritizovat Scotta za Vetřelce, tohle je absolutní propad superznačky do ůplný žumpy!!!!!!!! Hnus za 0% ()

Brooks

Beštiálne znásilnenie môjho najobľúbenejšieho vesmírneho monštra. Nový Predátor nerešpektuje odkaz pôvodného filmu, nemá kvalitne načrtnuté a obsadené postavy, smer akým posúva univerzum je galakticky debilný a humor, ktorý používa je naivne detinský (tým najnepríjemnejším, infantilným spôsobom). A najsmutnejšie na tom celom je, že sa pod tento brak podpísal človek, ktorý stál pri zrode kultu osobnosti nemilosrdného lovca. Sklamanie roka. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)